reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Wow ja nie wiem, oczywiscie tesknie za Polska ale nie widze tam przyszlosci dla swoich dzieci. I jakos nie widze w Polsce siebie, na stale, ale ja sie chyab tutaj juz za bardzo zadmowilam - jestem tutaj 16 lat.


 
reklama
Tak Kinga masz racije to jest strasznt bul jak sie nei ma rodziny przy sobie. Ja mam to szczescie ze wiekszosc moje rodziny jest tutaj, ale moj maz ma ten bul ze jego rodizna jest w POlsce, no i oczywiscie bardzo teskni za Polska. Ale jest do tego male wyjscie, niedawno odzwiedzila nas jego mama, teraz na wakacije przylecial brat. Kinga moze to by byla opcja dla was, moze twoja mama tutaj przyleci na jakis czas.
 
My się wkrótce przeprowadzamy z Niemiec do Stanów. dokładniej to na Florydę, na Key West- małą wyspę na geograficznym krańcu Stanów Zjednoczonych. Martwię się troszkę, bo jestem obecnie w drugim miesiącu ciąży i troszkę się boję jak to będzie z tą podróżą, czy nie poronię... i jak z opieką medyczną etc... mąż ma tam rodzinę, a niedawno zmarła jego mama. Czeka tam na nas działka pod budowę, niemało funduszy na koncie i samochodzik. Chcemy tam się osiedlić jeszcze przed nardzodzinami Zabki.
 
Kinga wybacz ale normalnie dawno tutaj nie zagladalam.
Ja musze przyznac ze troszke odpoczelam, cala neidziele spedzilismy na motoroowce na fox lake - bylo super. Jak fajne macie ze maz i sun w tym samym dniu maja urodziny. U mnie moze byc podobnie, z tego weychodzi ze bede musiala miec cesarka w 36 tygodniu, takze jak tak pojdzie to moze moja niunia z babcia bede miala w ten sam dzien urodziny :).
 
Z niunia naszczescie wysztko wporzatku ale z ciaza nie. Mam lozysko przodujace, zakrywa mi szyjke, no i w takiej sytuacij nie moge rodzic normalnie. Bylam na USG w wtorek i lozysko dalej nie na sowim miejscu takze jak nic si enie zmieni czeka mnie cesarka w 36tyg. Szczupak mi powiedzial ze nie beda moglic zekac dluzej bo nie chca dopuscic do skurczy porodowych. Wogule to jets zagrozenie ze moge nawt wczesniej urodzic, teraz to sie modle zebym donosila do 36.
 
Kinga jeszcze mozek ale ja juz stracilam nadzieje. Ono sie juz tak przesuwa od 14 tyg i nic, takze sie wole przygotowac na najgorsze mi byc milo zaskoczna jak by cos sie zmineilo. Ale mamy piekny weekend! Jutro na plaze jade :laugh:
 
Witajcie.Nie miałam długi czas internetu.Kingo byłam pacjentką Szczupaka i nie moge o nim nic złego powiedziec, no moze tyle ze jest bardzo zajety i zalatany-nie wiem czy to wada ;)
Miałam cesarke i to zaplanowaną bo moja córcia nie chciała sie odkrecic głową w dół
Uwazam ze zrobił dobrą robote-blizny juz niemal nie widac a wszystko goiło sie bardzo dobrze
Ania mam nadzieje ze podniosłam cie na duchu
cesarka tez ma swoje zalety a czesto po prostu jest konieczna
póżniej napisze cos wiecej bo bateria w laptopie siada a córcia głodna
pozdrawiam pa
 
Carla dzieki za info. Masz racije szczupak jest super lekarzem i nie mam sie co martwic. Czy jestes gdzies z okolic jego gabinetu?
 
Nie mieszkam w poblizu jego gabinetu i całą ciąże jezdziłam do niego z Chicago.Kawał drogi ale cóż -on zawsze był gotów mnie przyjąc kiedy tego potrzebowałam i nie musiałam czekac dwa tygodnie na wizyte.Wiecie jak to w ciazy-czasem trzeba juz.Mysle ze kazdemu lekarzowi mozna cos zarzucic bo zaden idealny nie jest ale ten przynajmniej wydawał mi sie w miare kompetentny.
 
reklama
Hej ja kupuje ciuchy w Old navy bardzo tez lubie Ekspress(tam trzeba z wiekszą gotówką)niestety ;) a tak standardowo to buszuje własnie po old navy i tj max.Ja nie lubie ubierac sie powaznie wiec w kazdym sklepie znajde cos dla siebie bo lubie łączyc rózne style.Tutaj sie wyluzowałam.w Polsce bym sie wstydziła tak wylezc na ulice bo by mnie zaraz baby spod bloku obgadały a tutaj to i w piżamie moge paradowac bo i tak nikt sie nie gapi.Ostatnio kupiłam sobie takie spodnie dresowe w New York Company super gatki cienkie wygodne i całkiem seksy to mój facet powiedział ze łaze w murzynskich dresach he he.To mi sie własnie w tym kraju podoba jak nie wiem ze chodze jak chce i mam gdzies ludzi.w ameryce nawet jak przytyłam to sie czułam jak miss polonia bo przy tych ludziach co tutaj chodzą to i tak byłam jak kij od szczotki-ale to tak na marginesie.Ogólnie cierpie na brak spodni.w szafie mam jakies 10 par ale w zadne jeszcze sie nie mieszcze jeszcze 10 funtów mi zostało.......w ciąży przytyłam 44.... ;D...dobranoc spijcie dobrze.
 
Do góry