reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Aga a wy sie do NY przeprowadziliscie? bo widze pod awatarkiem NYC.

Nie... ja mam tak od zawsze
p.gif
- trzy miasta - Łódź / NYC/ Ocean City, MD.
Łódź - moje rodzinne miasto, OC - moje obecne miejsce zamieszkania, a NYC bo pomieszkujemy tam zima... :tak::-)
 
reklama
Aga a gdzie dokladnie pomieszkujecie tam zima? moze w nastepna zime spotkamy sie na goraca czekolade ;)
 
:-)HELLOŁ:-)
Ajjajaj,ale mnie tu długo nie było!
Eva no to dawaj kochana musimy się spotkać jeszcze przed Twoim porodem.Super,że coś się tu ruszyło.
Eva,do jakiego lekarza chodzisz,w którym szpitalu będziesz rodzić.
Ja chodzę do dr.Wolodko,jestem bardzo z niej zadowolona,a rodzić będę na Talcott,jak macie jakieś doświadczenia z tym szpitalem proszę o komentarze.
Nie mogę doczekać się wiosny.Pozdrawiam
 
ja Ci ze szpitalami nie doradze bo rodzilam swoje dzieci w domu ale odnosnie szpitala na Talcott dobrego zdania nie mam i takowego nie slyszalam. Moj najstarszy syn zostal tam wbrew mojej woli przewieziony kilka lat temu karetka ze szkoly bo go brzuch rozbolal i prawie zemdlal na korytarzu szkolnym a poniewaz nie moglam go natychmiast odebrac bo mieszkam godzine od jego juz teraz bylej szkoly to uparli sie na wezwanie pogotowia. Generalnie potrzymali go przez dobe na obserwacji po czym wypuscili do domu podajac lacznie jedna tabletke przeciwbolowa a moje ubezpieczenie zaplacilo za ten pobyt kilkanascie tysiecy ......po rozmowie z klientami i znajomymi (sama pracuje w branzy ubezp.) jednoznacznie okreslono ten szpital jako "niebezpieczny" jesli chodzi o kwestie billingow. Podobno trzeba z nimi bardzo uwazac pod tym wzgedem bo nie dosc ze wysylalaja masakryczne rachunki do ubezpieczalni to jeszcze zle je koduja i pacjencji zostaja z ogromnymi co-paymentami do pokrycia z wlasnej kieszeni za byle glupotke...Wiec tu cie wyczulam. Odnosnie lekarzy nie wiem, nie mam zdania, jesli czujesz sie dobrze ze swoja lekarka to mysle ze to najwazniejsze bo komfort psychiczny podczas ciazy i porodu jest numerem jeden do sukcesu.
 
Co do rachunków-to cos wiem moja mama trafiła tak tylko na dobą,a rachunek jak za tydzień w apartamencie prezydenckim.
U mnie już wiadomo będzie cc z powodu przodującego łożyska,więc już zaczynam się bać.

pawimi powiedz mi jak tego dokonałś,że mogłaś rodzić w domu,Boże to moje marzenie,ale już chyba nie do spełnienia
 
Ostatnia edycja:
jestes jeszcze w dosc wczesnej ciazy jesli suwaczek pokazuje prawidlowo wiec sa ogromne szanse ze dzidzia sie odwroci a lozysko wroci na prawidlowe miejsce, jest wiele naturalnych metod ktore wielokrotnie z powodzeniem zadzialaly i porod nie musial zakonczyc sie cc - poczytaj sobie na internecie - jest cala masa wiedzy na ten temat bardziej i mniej fachowej tez ;-) ale fakt.....sama bym sie bala wiec wspolczuje stresu.
 
hejka dziewczyny!
LENA - co do szpitala na Talcot to w sumie nic zlego o nim nie slyszalam, duzo moich kolezanek tam rodzilo i wszytsko bylo ok, co do rachunkow za szpital to chyba w kazdym szpitalu mozna znalesc jakies pomylki i kosmiczne kwoty:szok:, ja chodze do dr URgacz prowadze u niego druga ciaze i jestem zadowolona i bede rodzila w szpitalu w Park Rige w Lutheranach, co do spotkania jestem chetna i otwarta na propozycje, tylko czwartek mam zajety bo pracuje, naszczescie juz jeden dzien tylko w tygodniu wiec mam duzo wolnego czasu:-)
jak pogoda u Was, bo w chicago to zimowo:szok:
 
pawimi powiedz mi jak tego dokonałś,że mogłaś rodzić w domu,Boże to moje marzenie,ale już chyba nie do spełnienia
haha ;-) po prostu tak zwyczajnie "dokonalam"...ja w przeciwienstwie do wielu kobiet nigdy nie wyobrazalam sobie opcji koniecznosci rodzenia w szpitalu. Poczawszy od pierwszej ciazy wiedzialam ze szpital nigdy nie bedzie moim wyborem. Mialam okazje odwiedzac sale tzw. rodzinne z przeznaczeniem na porody naturalne z obecnoscia tatusia i minimalnym zmedykalizowaniem ale ....po przekroczeniu progu tej sali jako wizytator wiedzialam ze to nie bedzie miejsce gdzie urodzi sie moj pierworodny. 10 lat pozniej przy kolejnej ciazy nawet nie rozwazalam mozliwosci szpitala....kiedy potwierdzilam ciaze po prostu zaczelam szukac poloznej ktora przyjmie porod w domu. Podobnie bylo w przypadku trzeciego dziecka. Oczywiscie jak najbardziej zdaje sobie z tego sprawe ze nie kazda ciaza kwalifikuje sie na taki wyczyn, ani tez nie kazda kobieta jest w stanie czuc sie komfortowo rodzac w domu. Ja jestem i nie wyobrazam sobie inaczej.

jak pogoda u Was, bo w chicago to zimowo:szok:
eeeee...no tak calkiem zimowo to chyba zbyt przesadnie powiedziane. :happy2: Fakt, jest dosc chlodno, normalnie chodzimy juz "na krotko" o tej porze roku a wczoraj podjechalam na chwile na plac zabaw z najmlodszym ubrana w dlugich, grubych spodniach i konkretnej bluzie z kapturem zarzuconej na podkoszulke - zaznaczam ze w samo poludnie kiedy swiecilo slonce a zmarzlam az dzis gardlo mnie w nocy pobolewalo
gear_diagonal.gif
niby slonce cieplutkie a wiatrzycho mrozne jakby sniegiem mialo zaraz sypnac.No nic, klientka mi mowila wczoraj ze gdzies tam sluchala pogodowych informacji i od przyszlego tygodnia ma byc juz calkiem cieplo. Miejmy nadzieje, bo do tej pory to masakra jakas. Nie zgadzam sie z taka aura kompletnie
wink2.gif
Nie da sie lodka na jezioro wyplynac, Chain O'Lakes caly czas zamkniete:no: - przeciez to juz MAJ!!!
 
reklama
EvaUSA1 - Pomyslnego rozwiazania zycze, a moze juz tulisz swojego synka :happy:

Pawimi - Porod rodzinny w domu to super sprawa. MI sie tez taki porod marzyl, ale niestety od poczatku ciazy mialam klopoty ze skracajaca sie szyjka.

Jak jest ze szczepieniami dzieci w USA? Czy sa obowiazkowe jesli tak to jakie? Bede wdzieczna za pomoc
pozdrawiam wszystkie mamy :-)
 
Do góry