reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiu, co dziś dobrego zjemy ?

reklama
A my mielismy rosołek zrobiony przez mamusie:tak: a dzis zjem sobie gotowane udko z kurczaczka z marchewka:zawstydzona/y: nie wiem jak to przelkne ale tzreba dojsc do jakiejs tam formy no nie :laugh2: a na sniadanko i kolacyjke jem pieczywo chrupkie z kielbasa polska i salata no i caly dzien wcinam jablka:laugh2: :laugh2:
 
My dzis jemy roladke z kluskami i czerwona kapustka.
Jedlismy to w niedziele u Babci i sensacji nie bylo, Babcia spakowala na wynos, wiec dzisiaj obiadek bez roboty.
A jutro mam w planie barszczyk. Juz za mna chodzi od tygodnia. :tak:
 
a ja tak sie boje zjesc cokolwiek :-( juz nie wspomne o tym ze apetyt mam sredni to naprawde boje sie ze wszystko co zjem to spowoduje kolki czy uczulenia u malego :-( dziewczyny macie jakeis teksty o diecie? jakies stronki ? cos w miare sprawdzonego czy wiarygodnego...
 
Ja jadłam już rosołek, pulpety, ryż ugotowany na mleku z cynamonem i jabłuszkiem, jabłka, kurczaka w sosie potrawkowym. A dziś na obiadek mam zamiar zrobić gulasz z ziemniaczkami i marchewką ;-)

Czy można jeść rodzynki? Położna mówiła mi, że z owoców można jeść tylko jabłka. Herbatki można pić wszystkie tylko nie używać do nich cytryny i miodu (silnie uczulają). Muszę uważać na meliskę, ponieważ ona chyba negatywnie wpływa na Witusia - podrażnia mu jelitka :-( Tak samo z wodą mineralną - muszę ją gotować przed spożyciem, bo oboje z synkiem mieliśmy rewolucję żołądkową :-:)sick:
 
A ja miałam wczoraj na obiadek kasze z gulaszem i do tego marchewka na słodko:-) mniam pychotka

Ale co dziś mam zrobić to niewiem:no: może krupniczek ale co na drugie:confused: jakoś kurczak do mnie nie przemawia:no: :baffled:
 
ja unikam wylacznie kakao i produktow na occie oraz cytrusow, cala reszte jem i nie mam zadnych problemow z kolkami:) jedyne co to poprostu koperek pije:)
 
a ja tak sie boje zjesc cokolwiek :-( juz nie wspomne o tym ze apetyt mam sredni to naprawde boje sie ze wszystko co zjem to spowoduje kolki czy uczulenia u malego :-( dziewczyny macie jakeis teksty o diecie? jakies stronki ? cos w miare sprawdzonego czy wiarygodnego...
no wlasnie mam te same obawy napiszcie dziewczynki jakas dietke mamy karmiacej to chetnie sciagne:tak:
 
reklama
Do góry