reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Vivienne super, że dojechaliście. A jak tam ta kąpiel w wannie?
Wiolka współczuję oparzenia :-(
Aurelka gratuluję udanego ciacha :-)
Ania moja Marta pierwsze szczepienie zniosła znakomicie, żadnych śladów. A teraz ma czerwonego motylka w miejscu ukłucia i jeszcze jej się zrobiła gula pod nim. W środę była szczepiona, dopiero teraz ma to ciut mniejsze

Hmmm wg tego artykułu to moja mała będzie miała adhd... A tak ogólnie to wpadłam w szał zakupów, stwierdziłam, że mamy za mało bodziaków. I czekam na parę paczek, w sumie 17 sztuk body :-p
 
reklama
Witajcie, u nas bez zmian czyli Maly co 3h wola jesc, spi po kilka minut w ciagu dnia a do tego skora zrobila mu sie taka w palmy suche czerwone. Odwiedzily mnie panie tzn polozna i pielegniarka specjalistyczna od rozszczepow. Przyniosly mi butelki i uczyly karmic |Dorianka. Bedzie mial operacje jak skonczy 6 M-cy a potem rehabilitacja z logopeda i stomatologiem. Miejmy nadzieje, ze wszystko sie uda...
Pozdrawiam was i przepraszam, ze tylko o sobie...
 
Aurelka i jak pyszne nie? i nie takie ciężkie:happy2: Aisha daj spokój jedna wuzyta 150 jak chodze na nfz to plomba mnie kosztuje 70zł to jest lekke róznica 70 czy 150:szok:ale nasz nfz i oczywiście brak terminów:wściekła/y: Bułkasia będzie dobrze napewno Dorianek cudny chłopak da rade:tak: Ankka-to zaszalałaś tyle sztuk ja kupuje małej ale po 3,4 pary ;-) Słuchajcie miejscowość obok mnie w czwartek dwóch chłopakó których od dziecka znałam zabiło 76 letnią kobiete w jej domu za 100zł:wściekła/y:tragedia co sie na swiecie dzieje :no:podpalali ją i podtapiali zanim zabili....poprostu tragedia jak można być takim człowiekiem:frown:
 
Asia kciuki za Was, siły dla Ciebie i zdrówka dla Małego. Dalej nie mogę wyjść z szoku, że nikt tego nie widział od razu... Wy taką wizytę i rady jak się karmić już dawno powinniście mieć za sobą :dry:

Wiolka a jakie ciacho? Bo widzę że się pojawia, ale nie doczytałam o jakie chodzi. W ogóle dwa dni nieobecności i już wypadłam z obiegu :-p
 
aurelka - tez chcielismy 3 ale po 3 miesiacach ciazy ja powiedzialam - 2 i co do drugiego musisz mnei przekupic. Gratulacje ciasta !
adgama - zrobi sie cieplo i bedzie mniej rzeczy do ubierania to sie jej zmieni
4madlen - oo a gdzie studiowałas i co - zaraz się okaże, ze się gdzies widziałyśmy \
a co do pracy to za wcześnie dałaś za wygraną - ja szukałam swojej pierwszej
poważnej pracy 6 miesięcy,a tak poważnie to krakow jest fajny na studiowanie - na mieszkanie w nim na stałe jest nie fajny - po pierwsze smog w powietrzu jest masakryczny, bo drugi koszty życia w nim są koszmarnie wysokie . i wszechobecne korki i turysty i studenty:) ale fakt są w nim fajne miejsca - tylko jak zaczynasz pracowac to nie masz czasu na "łapanie klimatu", a wolę justowską i miasteczko też uwielbiam, na azorach nie bywałam wiec nie mają dla mnie klimatu
wiolka - ja na razie wypozyczyłam, ale fakt po inhalacji mogę coś wyciągnąc z nosa małego i w sumie bardzo lubi:) uważaj na siebie w kuchni - to najbardziej mordercze miejsce w mieszkaniu a co mieszkanie w mieście najbardziej mi brakuje przestrzeni - wychowalam się na wsi, czasami miałam tak, że wsiadałam sobie to jakiego podmiejskiego i jechałam na jakieś pola popatrzec
FIolka - u nas ostatnio jest pobudka co 2 godziny 22- 00-02-04-06 a o szóstej to już my się chcemy bawić ale mam nadzieję , ze to przez katar.
Bylam dzisiaj w fajnym miejscu: my chodzimy tam na porostowanie naszego krzywulca - ale wpakiecie dostajesz tam neurologa i psychiatrę - moze tam zabierz małego - jak nie pomoga to moze go zmęczął ćwiczeniami
tylko trzeba mieć skierowanie - a co do piersi to jaj mam wrażenie ze cały dzien siedze
w fotelu do karmienia - przeczytalam już z 4 ksiązki jak mały przysypia


Viv dzielna ta waszaa mała




Andzia_31 - co rozumeisz przez dźwiga - mojemu trochę zostaje z tyłu, ale ogolnie mój ma "slabo opanowaną
głowę" i mamy jak najwięcej dziecko trzymać na brzuszku
eni_ - wow 6 drzwi !!! my za niedlugo bedziemy uządzać wlasne mieszkanie i już wiemy
, że na drzwi wewnętrzne nas nie stać ale plus tego nikt nie będzie trzaskał :)
bulkasia - czyli Panie się do czegoś przydały, zobaczysz jak skończy 2 lata
znaku nie będzie po rozszczepie:)


ciamona - jak tam przeprowadzka - pracę wrą ?
muffy - jak twój kręgosłup, jest jakaś poprawa
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Lenka ma katarek:-(, od czasu do czasu zakaszle, nie wiem czy już powinnam się z nią udać do lekarza, czy poczekać:sorry:, jak myślicie? oczywiście punkt 5 i oczy u Lenki otwarte:no:

Wiolka może i ja się skuszę na placuszek, ale może na święta,
Aurelka łatwy był do zrobienia, bo ja za grosz talentu w kuchni nie mam
 
Elak23 mialam na mysli, czy jak dziecko jest ciagniete z pleckow za raczki to glowka jest rowna z barkami. Mojemu tez zostaje lekko z tylu a na brzuszku lezec nie lubi a mamy go czesto ukladac. Jak lezy na brzuszku to piastka wedruje w buzi i tak sobie lezy. Leniuszek z niego ale jak mu sie chce to glowka zadziera wysoko do gory:)
 
reklama
Czesc dziewczyny!
My mamy zime...ze sniegiem:szok::baffled:
Moj maly namietnie ssie kciuk jak glodny, ale go odganiam, jak piacha to pol biedy, ale sam kciuk to niedobrze..ehhh
Nawet zauwazylam ze moja Maja jak widzi ze maly ma raczke w buzi i lezy w bujaczku to idzie do niego i mu ta reke wyjmuje:-D hehe wszystko papuguje.
Najbardziej mi sie podoba gdy maly zaplacze a ona leci i go buja, do tego na pałąku sa dwie zawieszki i ona mu je podsuwa pod oczy i nimi macha zeby patrzyl :tak: SŁodka moja Mała, ale i nerwuska. dwa dni temu malo oczu tacie nie wydrapala:nerd: Normalnie zlapala go za glowe i kciuki w oczy.....wiadomo, ze nie specjalnie, ale trzeba ja temperowac, zeby mateuszkowi nie wydlubala oczu:sorry:
 
Do góry