reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dzień dobry :-) Moje dziecko jeszcze śpi :szok: Chyba mi go ktoś podmienił :-D A tak na poważnie to chyba moją bidulę zaraziłam chorubskiem bo wczoraj 38 st na wieczór i nurofenem zbijałam :dry: Mam nadzieję, że to tylko jednorazowo tak skoczyło.
Dziś dzień dziecka wiec kochane moje wszystkiego naj dla maluszków tych w brzuszkach i tych większych - buziam :tak: My się musimy dopiero wybrać na zakupy bo 5 dzieci czeka na obdarowanie :-D
Bulkaasia mi się wczoraj ta restauracja podobała bardziej przed rewolujcą tzn sam wystrój, ale ogólnie fajna załoga tam pracuję i odcinek wreszcie bez płaczu i problemów rodzinnych w tle :tak: Jak sytuacja z mężem?
Noukie takie wczesne wstawanie w dzień wolny to i ja zawsze miałam a im bardziej chciałam pospać tym się wcześniej budziłam :-D Plus jest taki że masz dłuższy dzień dziecka :-p
Sonja witaj i rozgość się :tak: Twoje starsze dziecię ma już ponad roczek więc nie jest tak źle. Mamy tutaj mamusie z 6 miesięcznym bączkiem więc i ty sobie poradzisz :tak:
Ruda-iza ja też poproszę do łóżka :-D
 
reklama
Hej dziewczynki:-)
Z okazji Dnia Dziecka wszystkiego najlepszego Wam, dzieciaczkom tym, które już są i tym w brzuszkach:tak:
lolcia z mężem nadal sie nie odzywamy i jest to przykre, no ale cóż, on zawinił a ja czekam na przeprosiny (chyba sie nie doczekam):no:
Zauważyłam, że codziennie muszę zjeść coś z pomidorem, jakaś obsesja.
Uciekam do pracy a potem kilka dni wolnego bo święto królowej mamy tutaj. Miłego dnia!!!
 
Hejka:)

Witam nowa mamę:) Sonja nie jesteś sama z takim malym brzdącem;) ja też mam córcię 17 miesięczną i jeszcze syna niespełna 7 letniego, jakoś damy radę, musimy, nie jest łatwo bo i nadźwigac się trzeba i nie ma chwili dla siebie ale co tam za to o będzie dzidziuś;p
A no i ja tez końcowogrudniowa ale raczej nie styczniowa bo termin OM mam na 19.12 a wg. USG na 28 więc podejrzewam że będzie jakos pomiędzy:) śmieje sie ze pewnie miedzy barszczem a pierogami:-D Z Milką mialam termin na 26.12;) a urodziłam 27 raniutko;pp
Ja już się łapię nad tym że nie mogę się doczekać;p a myślałam że już za kolejnym dzieckiem tej wielkiej euforii nie ma, a jednak:))
A tu jeszcze tyyyle czasu buu

bulkasia u nas też cięzkie powietrze:// tez czekam na jakis ruch i też sie chyba nie doczekam...
Fajnie że chociaz w pracy Ci się oczyściło;-)

nathani jak tam po tabletkach? lepiej?
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja. I witam nowa mame.
Iza usmialam sie z tego sniadania:-)
Wszystkim dzieciaczkom tym duzym, malym i calkiem malutkim wszystkiego najlepszego i duzo usmiechu na buzi:-)
Mi Lusska pobudke juz po 5 zrobila, bo chciala siusiu i kache...
 
dzień dobry:) u nas dziś deszcz leje i ogólnie przygnębiająca ta pogoda;/ pojade do mamy chyba zaraz to przynajmniej poczuje się jak dziecko :))))

Witam nowe/ą mamusie - pogubiłam się ile Was doszło, ale serdecznie gratuluję :)

ps.wstawiłam swój brzuchol na grupę, a umęczyłam się przy tym jak nie wiem... ale udało się :p
 
Ruda dzięki :-)
Bulkaasia niestety faceci już tacy są - zazwyczaj nie umieją przyznać się do błędu. Trzymam jednak kciuki za piękny bukiet kwiatów na przeprosiny :tak:
Ciril i ja i fiolka tak samo - razem ruszamy w 12 tydz :-)
Już 2 godz wiszę na telefonie. Muszę zarejestrować młodego do laryngologa a tylko dziś rejestrują. Ciągle jest zajęte albo mnie odrzucają :angry:
 
reklama
Hej.
Wisienka ja nie pomogę bo różyczki nie miałam robionej

Lolcia super że wyniki są ok

Sonja witaj :-)

Noukie ja w ogóle się ciągle budzę ostatnio :dry:

Asiu ja też kanapkę musowo z pomidorem ale uwielbiałam je i przed ;)

Sarka ja mam nadzieję zdążyć na wigilie :-D

Madlen u nas pogoda że szkoda gadać:zawstydzona/y:

U mnie też 11 tydzień a ja znów już zaczynam świrować czy wszystko jest ok
 
Do góry