reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Noukie jesteśmy po ślubie ale cywilnym a wiecie chyba jak top jest z księżmi jęczą nie chcą dzieci chhrzcić za niedługo nastka do komuni pójdzie więc żeby mieć już wszystko poukladane tak jak powinniśmy to zrobimy ślub kościelny 25.08.2012 wszystko już prawie mamy zaklepane oprócz orkiestry jeszcze troche nam zostało a później wydawanie kasy na zakupach na wesele.Ja mam nadzieje że urodze między 1 grudnia a 5 bo 6 nie wyobrażam sobie nie być w domu z nastką na mikołaja co roku jej chowamy prezenty pod poduche i piszemy list razem
 
reklama
Wiolka no tak komplikacji troche robia, my jeszcze bez slubu:cool2: no to czekam na fotki:tak::tak::tak: My tez obchodzimy Mikolaja zreszta tu tylko daje sie prezenty wlasnie na 6 grudnia.
Wiola co myslisz chlopczyka nosisz czy dziewczynke????
Liwus napewno maly bedzie zachwycony:tak:

Vivienne gratuluje udanej wizyty:tak::tak:

Jej jak ja patrze na Wasze suwaczki 15/14/13 tydz to ja czuje sie tak jeszcze w lesie:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Wiolka23, jesteście pewni, że chcecie orkiestrę? My mieliśmy DJa, jest tańszy od orkiestry, do żywienia jedna osoba zamiast pięciu a zabawa dużo lepsza niż z orkiestrą :) Przynajmniej tak było u nas, facet robił za wodzireja, miał stół na salę taneczną i stół+muzykę na salę do jedzenia, tam były biesiady i pijaństwo, a on wszystko prowadził perfect. Z kolei wspominam wesele u kuzynki, gdzie gdyby nie orkiestra to może ludzie by się bawili, a tak to była katastrofa...
 
Noukie-szczerze to nie mam pojęcia na ostatnim usg nic dzieciątko nie pokazało a to aż dziwne bo tak ruchliwe było że byłam w szoku że takie maleństwo potrafi sie tak wiercić i koziolki stawiać teraz za niedługo mam znowu usg z serii badań genetycznych i wizyte u swojego gina mam cichą nadzieje ze na którymś usg pokaże co tam ma i pocichu razem z Nastką liczymy na dziewczynke a jak bedzie chłopiec to też sie bedziemy cieszyć żeby tylko zdrowe było Vivienne-myśleliśmy o dj ale mam moja by chciała żeby mial kto nam zagrać przy błogosławieństwie marszu dla gości znalazłam orkiestre za 1600 a mam mieć jeszcze namiary na tańszą dlatego od jutra czekamy mam nadzieje ze wszystko sie uda bo jedna jak i druga orkiestra świetnie śpiewa i gra
 
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka.
Rano wymioty, potem zjadłam na silę i spałam do 12:szok:
słaba jestem. Sarka nie mam tych tabletek dopiero zamówili w hurtowni przy czym pani zastrzegła że nie wie czy będą. Ciężko je dostać M zjeździł kilka aptek:sorry2:
Noukie - patrząc na suwaczki dziewczyn też czuję się daleko w lesie
Chciałabym urodzić przed świętami ale termin 25 lub 30 . poprzednie ciąże przenoszone 5 i 7 dni , nie wiem czy tym razem może być inaczej:confused:
Z okazji dnia dziecka otworzyłam sobie czekoladę wawel mleczna z chrupiącym karmelem co mi zostało:-p
Witam nową grudniówecZkę
 
Vivienne gratuluję udanej wizyty.

Ja chciałabym urodzić w styczniu. Pierwsze dziecko przenosiłam 2 tyg więc i teraz może sie uda
:-D termin OM 22.12 a z USG 26.12 szansa jakaś jest :-D

A teraz smażę naleśniki bo dziecię zażyczyło je sobie na obiad. :sorry2:

Z okazji dnia dziecka otworzyłam sobie czekoladę wawel mleczna z chrupiącym karmelem co mi zostało:-p
Ale mi apetytu narobiłaś. Muszę zadzwonić do mężusia żeby mi kupił wracając z pracy :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Noukie no ja słyszałam opinie że niektórzy jedzą wszystko i dzieci zdrowo
się chowają ;-) ja termin na 21 i tak bym się cieszyła jakby wtedy się udało.
Mój D. ma urodziny i fajnie tak razem by było odprawiać :-)

Vivienne o kurcze ale Twój maluch duży :-D

wiolka ja tez po cywilnym i nie mam zamiaru tego zmieniać,
kasy nie mamy a ksiądz może mnie ugryźć :-p co mu dziecko zawiniło

Nathani obyś lepiej się poczuła mi już przechodzą te wstrętne mdłości

Jaki kolor wybrać dla mojej psiny :D
za niedługo ma 3 urodzinki
http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/67/73/30/2367733076
http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/67/73/31/2367733100
http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/67/73/31/2367733138
http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/67/73/31/2367733161
http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/67/73/32/2367733298
 
Witam w Dzień Dziecka :)

Od wczoraj wieczora chodziły za mna truskawki ...no ale niestety juz wczoraj mążnigdzie nie mógł ich dostac...bylam wściekła w zamian kupił mi arbuza heheh ale go nie zjadłam bo nie miałam zamiaru latac w nocy co chwile do wc.
Ale za to dzisiaj wstałam i poszłam z synkiem z rana do sklepu ...kupiłam kilo truskawek, pokroiłam sobie na kanapeczke posypałam cukrem i jest mi teraz dobrze :-).

Obecnie siedze z farbą na głowie i robie zupe groszkową ...a dziecko robi mamie bałagan :)
 
Wiolka, to faktycznie tanio jak na orkiestrę. Jeśli dobrze grają, to oczywiście czemu nie, w Radomiu chcieli jakieś niebotyczne kwoty :/ ja jakoś nie ufam takim kapelom, dlatego zdecydowaliśmy się na dja. Na szczęście nie zawiódł :)

Oj tak, Maluch rośnie, śmieję się, że jak tak dalej pójdzie to będę Go chyba tydzień rodzić :p Ważne, że rozwija się prawidłowo, następna wizyta 29 czerwca, oby ten miesiąc szybko minął :)

Lilith, też mam często ochotę na truskawki, dziś widziałam już za 5 zł/kg ale akurat dziś ochoty nie miałam ani wieźć ich przez całe miasto też mi się nie chciało ;)
 
reklama
Do góry