reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Moja córa z przedszkola wrócila po dniu dziecka i szczęśliwa a *******y dostała ale ciesz sie jak nie wiem co milo że docenia takie male rzeczy a nie liczy tylko na więcej:-) Fiolka-my też nie robimy weselicha tylko przyjęcvie na 50 osób żeby też sie niewiadomo jak nie szarpać finansowo nie powinno sie dziecka obwiniać o wybór doroslych ale wiem jak u nas księża robią szkoda słów na nich :wściekła/y:a takto już będziemy mieli wszystkie sakramenty bo niestety dopóki jesteśmy na cywilnym to u nas ksiądz nawet nie pozwoli żeby za chrzestnego iść :angry: Vivienne-u nas też są kapele które potrafią zedrzeć 5500 za wesele ale jeszcze nie oszalalam żeby tyle płacić my jak po weselach chodziliśmy to bardzo fajnie sie przy orkiestrze bawiliśmy ale to zależy od orkiestry bo czasami to nie ndają sie do niczego,najważniejsze że maluszek zdrowy i pięknie rośnie:tak: Liligoth-ja wczoraj i przedwczoraj pilam koktajle z truskawkami ale lubie też sałate zielona z własnego ogródeczka czekam aż nam wzejdą pomidorki i ogóreczki bo narazie mamy tylko pare jarzynek ale inaczej smakują takie swoje
 
reklama
Nathani ja od ponad 2 lat robie sie na rudo :) kolor to płomienna miedz.
wiolka23 uwielbiam koktajle truskawkowe ... dzisiaj na kolacje zrobie sobie truskawki z makaronem i smietanką mniam... i tez czekam az pomidorki w namiocie wzejdą...jak na razie mam tylko swoją rzodkiewka ...ostra w cholerę ... sałata jeszcze tydzień i można jesc ...nie ma to jak swoje własne nie pędzone :)
 
Lilithgoth-my mamy swoją rzodkiewke pyszną pietruszke marchewke buraczki koperek sałate szparage i ogóreczki i pomidorki jagbym miala więcej miejsca na dzialce to jeszcze bym ziemniaki posadziła.Ja ostatnio zrobiłam sobie balejaż czekalam do końca I trymestru bo patrzeć już na swoje włosy nie mogłam a na rudo to sie zafarbowałam przed zajściem w ciąże pierwszy raz w życiu:-)ty też jesteś mini rolnikiem jak ja:-D
 
Fiolka ja to za bardzo kolorow nie lubie, wiec wybralabym ten szary;-)

Nathani ja tez czekam z farbowanie do 12 tyg;-) juz niedlugo:tak: ja zawsze jasny blond mialam, a teraz pierwszy raz w zyciu chce je przyciemnic, jakis taki bez czy cos:tak:

Co do koktaili truskawkowych u mnie tez codziennie;-) ale ja place 4 e za 500 gr truskawek:no::no::no:
 
Trzymajce za nas kciuki bo na koniec czerwca Nastka będzie miała operacje w krakowie na nóżke później czeka nas gips po samą pupe ma nadzieje ze jakoś to przeytrwamy i damy rade mam nadzieje ze jakoś dam rade z dźwiganiem malej już njie moge sie doczekać jak będziemy po wszystkim
 
Wiola wspolczuje, nas tez czeka operacja kolanek, nie wiem kiedy jeszcze dokladnie, no i potem tez gipsy na 12 tyg:sorry2: okropnie sie te nasze dzieciaczki namecza:sorry2:
 
Hej, ja po pracy zmęczona ale zadowolona. Córkę zabrałam ta fajne jedzonko a jutro idziemy na zakupy i do kina na ''Snow White and the huntsman'' - ciąg dalszy dnia dziecka:tak:
Ja mam termin na 20-go a połozna stwierdziła, że 18-go więc jakby sie sprawdziło to bym była na święta w domku. Wolałabym ale zobaczymy co los przyniesie. Córke przenosiłam 4 dni ale na to nie ma reguły.

didor gratuluje pięknych wieści i zdrowego Maluszka.
wiolka ja tez mam tylko cywilny bo juz raz byłam mężatką i niestety nie udało mi się dostać unieważnienia ślubu kościelnego. Trzymam kciuki za Nastkę - na pewno sie uda:tak:
Vivienne Twój Maluch to już ''olbrzym'', wspaniale i oby tak dalej.
LilithGoth widzę, ze nie masz zahamowań przed farbowaniem po ukończeniu 12tyg? Ja czekam jeszcze troche ale tez zmieniłam przed zajściem w ciążę z wiecznie czarnego na jasny czekoladowy:-)
 
reklama
wiola trzymam ;-)
ja przechodzę na jasny blond alfaparf bede wypróbowywać ale czekam jeszcze do 12 tyg. jemy lody o dziwo nie muli mnie
 
Do góry