reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

nathani ja nie jestem zalogowana i szukaj odliczanie, no chyba że Ci nie bedzie chciało sie zapisać :-)
co do seriali to ja oglądam kilka i to od kilku lat np: Klan, Na wspólnej
 
reklama
A ja wciągnęłam się mocno w "Modern Family" - "Współczesna rodzina" (od 4 czerwca chyba będzie w TVP2), świetny jest i pośmiać się można :) Lubię też "Big Bang Theory" no i "Przyjaciół", z naszych polskich to śledzę jeszcze "Klan", "Aidę" i "Ranczo".
 
Jeżeli chodzi o muzyke to lubie wszystko prócz disco polo, metalu, i techno a tak to wszystko lubie i lady gagi tez nie lubie :no:

Z seriali to oczywiście "Przepis na życie " lovciam ten serial
i oczywiście kryminalne zagadki miami, las vegas, NY
kości, i wszystkie inne seriale na AXN
 
lady gagy tez nie trawię:baffled:
czytam o macierzyńskim
Okres wypłaty zasiłku macierzyńskiego z tytułu urodzenia dziecka wynosi od 1 stycznia 2009 r.:

  • 20 tygodni (140 dni) - w przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie,
"przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie:

  • od 1 stycznia 2012 r. do 31 grudnia 2013 r. - do 4 tygodni dodatkowo w przypadku umowy o pracę
  • Czyli mamy 4 tyg. dodatkowo?
 
reklama
Jeżeli chodzi o muzyke to lubie wszystko prócz disco polo, metalu, i techno a tak to wszystko lubie i lady gagi tez nie lubie :no:

Z seriali to oczywiście "Przepis na życie " lovciam ten serial
i oczywiście kryminalne zagadki miami, las vegas, NY
kości, i wszystkie inne seriale na AXN

Gdyby to był facebook kliknęłabym "lubię to" - też jestem fanką csi - ale tylko NY oraz Miami, kości itp
ale lubie też stare seriale kryminalne typu "Colombo", "Detektyw w sutannie", "Kojack" (czy jak to się pisało) "Gliniarz i prokurator" , "Na wariackich papierach" itp no i oczywiście "House"!!!!

lady gagy tez nie trawię:baffled:
czytam o macierzyńskim
Okres wypłaty zasiłku macierzyńskiego z tytułu urodzenia dziecka wynosi od 1 stycznia 2009 r.:

  • 20 tygodni (140 dni) - w przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie,
"przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie:

  • od 1 stycznia 2012 r. do 31 grudnia 2013 r. - do 4 tygodni dodatkowo w przypadku umowy o pracę
  • Czyli mamy 4 tyg. dodatkowo?

pewnie - mamy 4 tygodnie więcej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry