reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

misia babciowych rad współczuję...ja jak tylko pojade do babci to od razu sie zaczyna :p

Dzisiaj mąż poszedł sobie na kasprowy...mnie niestety nie było wolno ...tam gdzie wynajmujemy pokoik to wlascicielką jest położna i powiedziala ze to juz jest zbyt wysoka ciąża i moze mi zaszkodzic, moze mi szybko cisnienie podskoczyc. Wiec ja sobie odpuściałam....ale polazilismy troszke z tesciową po zakopanym oczywiscie znowu kase wydalam na pieroly :p

Ale za to jaki dzisiaj byl pyszny obiadek tam gdzie wynajmujemy ...kwaśnica i pierogi :-):tak:mniammmmmm.

Oczywiście są i tez gorsze strony wyjazdu dzisiaj dowalilam sobie jeszcze opalenizne i umieram...ramiona pieką w cholere , buzia czerwona ...jutro chyba przeprosze bluzke z krutkim rekawem.


A i bym zapomniała jutro mąż ma urodzinki i za chiny ludowe nie wiem co mu kupić :no:
 
reklama
Lilith ja miałam kilka dni temu ten sam problem co kupić i w końcu wypadło na perfumy:-)
Idę spać bo przez tą pogodę to tylko senność...
 
Witam dziewczyny cale wieki mnie tu nie bylo.. Tak jak niektore z was tez mam humory a nawet napady depresji.. przez ostatnie 2 tyg ryczalam chyba codziennie.. od paru dni jest chyba lepiej wiec jesli to macie to przejsciowe sa takie stany.. w anglii w dodatku leje non stop i nie ma slonca wiec to nie pomaga..

Czy was tez czasem pobolewa brzuch tak jak na okres? mnie dzis wieczorem bolal ale odpukac na razie sie uspokoilo..
 
Hej dziewczyny musialam sie w koncu odezwac bo podczytuje a nic sie nie odzywam.
Misia powiem Ci ze te zabobony I cala reszta z innej epoki tez mnie denerwuje, zreszta z jakiegos dziwnego powodu siedzi to w glowie

Lilith tak czytam I tych Twoich wakacjach I zazdroszcze Ci bardzo tesknie za Tatrami okropnie, chcialabym byc tam

Mummy tez tak mam I rycze bez powodu non stop

Margot mnie czesto pobolewa ale juz mam w glowie ze to sie wszystko rozciaga I tyle

A Poza tym moja glowa jakas Inna zapominam o wszystkim
zaczynam 20 tydzien jeju jak ten czas leci
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny I nowe mamy
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana
Wiola ja też zawsze długo czekam na przelew z Zus-u, oni się nie śpieszą, ale wystarczy, że ty opłacisz składkę z opóźnieniem choćby jeden dzień to już masz problemy. Banda idiotów i tyle, płaci się niemałe pieniądze a i tak jak człowiek zachoruje albo idzie na badania to robią problemy.
Lilith mam prośbę, podaj namiary na twoją kwaterę bo my jak jeździmy do Zakopanego to zawsze zatrzymujemy się w Willi Ostoja Pokoje Zakopane - noclegi i kwatery w Zakopanem - Willa Ostoja ale to trochę daleko od Krupówek.
Joanna fajnie, że się odezwałaś :-)
Idę się szykować i robię wypad z domu, żeby uniknąć ataku babci :-)
Miłego dnia:-)
 
Witajcie z rana
Co do humorków to powiem tak. Rano obudziłam się poddenerwowana, przecież się pokłóciłam z mężulkiem. Od razu na niego nakrzyczałam a potem się nie odzywałam. Dopiero jak wyszedł próbowałam sobie przypomnieć o co się pokłóciliśmy i okazało się że ta kłótnia mi się śniła!!!!! Biedaczek, dostało mu się ode mnie, pół dnia się nie odzywał a potem przyszedł przepraszać że mi odszczeknął. A ja się poryczałam wtedy. I co on biedaczek miał o tym myśleć?

Miłego dnia życzę
 
Hej.
Wszoraj na wieczór się poryczałam czemu wszystko mnie musi spotykać.
Oczywiście muszą mi się wszelkie świnstwa robić ;( mam jakieś krosty obiawiam
się że to opryszczka :(
Powiem dziś gin. Najlepsze że chyba D. mnie tym zaraził .
No i jeszcze jak czytałam komplikacje tego to już w ogóle wyłam.

Do tego mamy problem z wypłatą.
Moja koleżanka z pracy też. Wyobraźcie sobie że nasza księgowa
dokumentacje do zus dała 5 lipca, a 13 czerwca dostała nasze l4
jak się nie wk.....
Niby do końca miesiąca mamy dostać ale teraz to takie będzie że nie wiadomo kiedy. co za kretyńska firma.
 
Dzień dobry Misia zus to same dziady tam pracują tak jak mówisz jagbyśmy my sie spóźnili to kary problemy a jak takie sku....syny sie spóźniają z pieniędzmi dla nas to jest ok:wściekła/y: Joanna-fajnie ze zagąldłaś do nas:tak: samopoczucie niestety wszystkie mamy zmienne:no: Fiolka a moze to nie to zadzwoń do gina i zapytaj czy to mogłoby być to po co sie denerwować :sorry:
 
reklama
Hej dziewczyny. Dopiero niedawno wstałam :sorry: I od razu złapałam nerwa jak weszłam do łazienki i zobaczyłam mój świeżo wczoraj wyprany biały chodniczek ufajdany rzygowinami mojego wrednego kota :angry: Noż chyba dziada zamknę na balkonie i poczekam aż wyskoczy z niego za jakimś ptakiem i nie będę go szukać, o ile by to przeżył - 3 piętro. Rany, jak on mnie wpienia :crazy: Już kiedyś wyskoczył, tylko miał szczęście, bo zatrzymał się na wystającej suszarce na pranie na balkonie piętro niżej. Więcej szczęścia niż rozumu, no ale czego ja wymagam od małej kupy sierści? Dobra, wyżaliłam się.
Lilith ależ ci dziko zazdroszczę tych górskich specjałów i w ogóle Tatr. Kiedyś często z meniem jeździliśmy, zaliczyliśmy nawet Orlą Perć (i o mało nie umarłam tam ze strachu). Ale przestaliśmy niestety ze wzgl. na moje kolano, które mi nie daje już chodzić,(boli strasznie przy zejściach) a poza tym później pojawiła się Idusia, więc raczej wybieraliśmy ciepłe morze na urlop.
Fiolka zamartwianiem się i czytaniem w necie się nie wyleczysz. Tak jak radzi Ciril gnaj do ginka. Może się okazać, że nie taki diabeł straszny. Trzymam &&& żeby tak było ;-)
ruda iza trzeba przyznać, że nasze chłopaki mają teraz przerąbane przez te nasze zmienne nastroje :-)

Dziś wskoczył mi 19 tydzień, jutro wizyta u mojej gin, już nie mogę się doczekać :tak:
 
Do góry