Gratuluje, jak ja mojemu pokazalam test, tez oczywiscie nic nie zobaczyl, dopiero wzielam go do okna i tam w koncu pokazalam moj cien cienia,;-)
A po ilu dniach od tego cienia wyszła ci normalna mocna II kreska czy już nie testowałaś - ja nadal sama nie mogę do końca w to uwierzyć ale od kilku dni mnie mdli co w pierwszej ciąży w ogóle mnie ominęło i jem dziwne rzeczy hmmm np. śledzie 3 dzień a ja nie cierpię śledzi hehe a następnie serek truskawkowy i mleko dużo mleka




.do mnie samej dlugo nie docieralo,ze sie udalo..jakos nie moglam uwierzyc w to szczescie ;-)
Tylko mam problem bo jak przestałam karmić małego a z uwagi na jego nie chęć i wizyty w szpitalu to były tylko 2 miechy zaczęłam znów palić i muszę rzucić od zaraz i wziętość witaminy i kwas i w ogóle. No i moja praca wymaga ode mnie tego że często wyjeżdżam i dużo siedzę za kółkiem i nie wiem kiedy im powiedzieć jak przestanę palić i pić na imprezach z klientami to będzie jednoznaczne ( a imprez mam bardzo dużo) i drinka zawsze wypadało albo szampana na bankiecie wypić i teraz nie wiem kiedy im podpowiedzieć ?