reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Ja jeszcze nie mam żadnej siary, nic, więc wkładek l. nie testowałam, na razie mam te z rosmana, jak będą kiepskie to zainwestuję w lepsze jak będzie potrzeba.
A podkłady podobno jeszcze te są dobre http://www.doz.pl/apteka/p6918-Podklady_ginekologiczne_Absorgyn_34_cm_x_9_cm_10_szt mają też jałowe, ale droższe.
Mam nadzieję, że te moje się spiszą ;) dobre opinie o nich czytałam, więc na to liczę.
 
Z tych nudow poszlam spac i niedawno wstalam. Wy tez jestescie ciagle niedospane??
A powoedzcie mi jak wasze dziecko jest glowka w dol to gdzie czujecie glowke? Ja czuje ze maly jest glowka w dol lekarz tez to potwierdzil ale mi ta glowka wydaje sie ze jest w lewej pachwinie. Tak sie zastanawiam czy nie powinna byc pod pepkiem? Robie sie chyba juz przewrazliwiona. A boje sie :szok:
 
misia u jednego sprzedawcy?
ja mam termin z usg 26.12 a według ostatniej miesiączki 28.12. a pierwszy termin w ogóle 31.12 ale nie wiem skąd go dr. wziął:eek:
bulkasia 50 dni jak malutko. fajowo
 
Ostatnia edycja:
Nathani gartuluje :-) Noukie a to świnia ludzie sa poprostu nienormalni:wściekła/y:Nastka nie przyjmie żadnego tranu ani do picia ani w tabletkach bo mi każdy wyżyga :no: daje jej witaminy w żelkach na zmiane z bioaron c podjade do apteki i zobacze co mi doradzą:sorry: ja mam termon z om na 1 grudnia a z usg mam na 29 lub 30 listopada a cesarke mają mi zrobić w 38 tyg
 
reklama
ja majtki i podkłady kupiłam w hurtowni dla niemowlaków, bo przy okazji kupowałam jakieś inne rzeczy dla małego.
ja mam rozbieżności 3 dni 19-21 grudnia
wkładek mam az 2 pary dostałam z campol'u. Nie mam nawet siary itp... wiec nie wiem kiedy się zaopatrzyć w takie coś ;/
 
Do góry