reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

chyba otwarcie mogę powiedzieć że już mam dość... :( jest mi ciężko i niewygodnie.. nie wysypiam się, mam koszmary oblewają mnie siódme poty, mąż chrapie, kręgosłup wysiadł... w sumie to bym chciała już w poniedziałek zostać na to cc... ale bardziej chciałabym zdrowego Antosia wiec jak trzeba to zaczekam, ale płakać mi się chce z bezradności... :-(
 
reklama
Witamy się i my :-)
Ja zła... Bo nie wyspana... Laura wczoraj wieczorem odleciała nie wiadomo kiedy na drzemke... I buszowała później do chyba 00:30;/... My oczywiście z nią, wojna, bóle i żale, bo spać trzeba... Dziś wstała koło 9. Ja wiem, że dla niej to za krótko, i wyganiałam ją jeszcze spać, ale gdzie tam.... Pewnie dziś będzie powtórka z rozrywki ;-(
My mamy nadzieje, że teraz też urodzimy szybciej :-p Z Laurą miałam termin na 26.03. A z USG wychodziło nawet na 4.04 Urodziła się 21.03 :-D
Teraz też mamy termin na 26.12 :-p Ale z USG już nie ma tak dużej różnicy :-) wychodzi na 28.12 :-)
Miłego dnia, my się do dziadków zbieramy :-) Chociaż pogoda odstrasza...
 
aż tyle tych podkładów bierzecie ???
ja mam 2 paczki jedna z babyOno a drugie bella. to dużo miejsca zajmie.... myślę że mi na szpital wystarczy ew w domu zostawię powiedzmy 3 paczkę
ja dzisiaj spałam dobrze, wstałam o 10 w sumie nie chciało mi sie ale aż takiego lenia nie mogę mieć heheee... idę do sklepu po owoce jakieś. i po mleko zagęszczone słodzone bo mam ochotę na andruta :D
 
No to juz wiem. Ja podkladow tez planuje 5szt.ale chyba tych wiekszych 90x90 z tlen a podpaski to jedno opakowanie bella mamma i dwa opakowana bella normal maxi. Jak rodzilam Adaska to nie bylo tych z serii mamma i mialam tylko normal maxi i bylo ok. Takze chyba zostane przy 3 paczkach. A ze szpitala jak bede wychodzic to najwyzej cos sobie kupie :)
 
witajcie ciężarówki !

do porodu jeszcze 6 tygodni , a mnie w nocy boli podbrzusze jak na początku ciąży :-(
to tego dzidzia ma pępowine wokół szyi, i jest duża obecnie 33 tydzien+3 dni , a dzidzia wazy 2800 +/- 400 g
boje sie...
 
Hej. Ja troche pospałam ale o 8 zaniosłam siuśki i odebrałam wyniki wyglądają ok tylko krwinki białe podwyższone ale gin mówiła że może tak być bo byłam przeziębiona.
Wzięłam też deklaracje do wybrania położnej, choć u nas w przychodni chyba tylko jedna jest.
Dziś tez wiyta u endokrynolog, buziaki
 
Hej,
ja już po badaniach krwi, teraz sprawdzam czy są wyniki na necie, ale jeszcze nie zamieścili nic. Zahaczyłam jeszcze o galerię, ale w sumie to nic nie kupiłam, zebrałam plany co kupię na wyprzedaży;-)
Bulkaasia sorry, że dopiero dziś, ale wczoraj już nie było mnie na necie. Ja kupowałam u tego sprzedawcy i jestem bardzo zadowolona Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Aurelko bardzo ładne zakupy zrobiłaś:-)
 
Kurcze właśnie mi poszło 224zł:baffled: a zamówiłam takie drobnostki podkłady, kilka pieluszek jeszcze, fride, podkłady poporodowe, gaziki, majtki, zestaw do paznokci, butelkę, podkłady do przewijania, szczotka z grzebykiem, wkładki laktacyjne, wode morską, prześcieradło,kocyk http://www.justinex.pl/allegro/bs/kocpupil2.jpg , przytulankę http://www.justinex.pl/allegro/bo/przytul2.jpg i termometr.
Ale już nic na razie nie kupuje :tak: koniec
W weekend odbieram ciuszki które mama ma dla mnie od rodziny, przepatrze to jeszcze czy coś się nadaje
wypiorę wszystko i ułoże już w komodzie aby zobaczyć jak z miejscem czy starczy.
 
reklama
No ale cóż zrobić:dry: najbardziej jednak dobijają mnie koszty lekarzy :/
Przy kolejnym dziecku chyba gina poszukam państwowo:sorry2: gorzej z endokrynolog bo czeka się pół roku na wizytę :baffled: a moja jest okropnie droga ale najlepsza i boje się że bez niej się znów nie obejdzie :-(
 
Do góry