reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
lilith super rodzinka i co za widoki...
Misia mnie tez dzisiaj jak sie obudzilam w okolicy lewego jajnika bardzo bolalo, ledwo sie do toalety dowlekalam, ale po 2 minutach przeszlo i narazie jest ok.
 
Cześć dziewczyny

Fatalnie się czuję, stopy tak mnie bolą że jak rano wstałam z łóżka myślałam że się wywalę, tak jakbym miała poodbijane całe stopy, nie mam pojęcia z czego bo wczoraj praktycznie cały dzień leżałam przez migrenę. Oprócz tego bolą mnie wszystkie mięśnie jak przy grypie. Jeszcze do tego mam tak przyćmiony mózg że logicznie myśleć nie mogę, strasznie mi słabo. Albo ta pogoda daje mi popalić albo coś się dzieje złego
 
Hejka dziewczyny. Witam w klubie bolących jajników, bo mnie dziś od rana też łapie :baffled: Nie wiem, ja wy, ale kiepsko znoszę te upały, ciągle bym spała, słabo mi i w głowie się kręci przy każdym gwałtowniejszym ruchu :-(Dziś w nocy jak wreszcie udało mi się zasnąć, po godz obudziła mnie potężna burza, więc znów kolejna nocka w plecy. A od rana duchota nie miłosierna i ukrop znowu :crazy:
liwus zazdroszczę ci tej wody, też chętnie spędziłabym tak czas, tylko tu nie bardzo mam gdzie.
Lilith super foteczki :-)
Fiolka ja też kiedyś miałam coś takiego i nie mam pojęcia z czego to się bierze :no: Ze 2x mi się to zdarzyło. I wyobraź sobie, że jak była ta biała krostka, to ja to wzięłam i wycisnęłam :szok: Bolało jak się masz, ale potem szybko zaczęło się goić i znikać. Kupiłam sobie saszetki tantum rosa i tym się myłam dodatkowo, żeby odkazić itp. I na pewno nie jest to opryszczka narządów płciowych, bo to choroba weneryczna i wygląda dużo gorzej. Tak, że się nie zamartwiaj :tak:
Vivienne - miłego wypoczynku i znośnej pogody życzę :cool2:
nathani nie wiem, co może być przyczyną u ciebie, ale mnie często drętwieją ręce i wiem, że to od kręgosłupa. Masaże pomagają.
Ania jak tam, wyniki się poprawiają?
Muszę dziś ogarnąć chałupę, bo po weekendzie wygląda, jakby przez nie tornado przeszło. A w ogóle strasznie wpienia mnie mój kot, a wcześniej go lubiłam. Pewnie i jemu się "obrywa" za moje hormony :angry:
 
Liwus spokojnego odpoczywania :-)

Asiu dziękuję i wzajemnie :)

Misia mnie pobolewają przeróżne częsci brzucha dziś taki kłujący piekący
ale moja gin mówi że póki plamienia nie ma to normalne te bóle

Clodi mam podobnie, wszystko mnie boli. Wstaje rano i jakbym w maratonie biegła
do tego chyba mam gorączę albo jestem tak rozpalona

Betiks ja białe to miałam nie raz, normalnie jak pryszcz :/
ale tego wyciś się nie da. D. oglądał i mówi że zejdzie tylko mam nie ruszać:-p
mnie mój pies dobija ;)
 
Witam dziewczyny :-).
Dziekuje za troske:-)
Dzis po konsultacji z urologiem okazalo sie ze cale szczescie kaminie to nie sa ale jest piaseczek. Dlatego boli. Puscili by do domu ale ze wzgledu na ciaze maja ograniczone pole dzialania i mnie trzymaja. Mam nadzieje ze szybko wysiusiam to cholerstwo i szybko wroce do domu:-).
 
hej dziewczyny :) , tez zostane grudiowa mamuska :) , jestem juz na kafeterii z której przeniosłysmy sie na grupe zamknieta na FB i wstawiamy sobie tam m.inn zdjecia z Usg .
Czy jakas amauska jest z Olsztyna tak jak ja ?? ,:)
widze , ze duzo mamusiek narzeka, ja tfu tfu ciąze znosze dobrze, nie moge narzekac :)
dzis jade do neurologa po zaświadczenie czy moge rodzic sn (bardzo bym chciala cc i mam nadzieje ze na cesarke mnie skieruje ) kurcze ale sie stresuje :C:C

oo jedynie na co moge narzekac to grzybica pochwy za cholere tego nie moge wyleczyc natamacyna :c, a nic innego nie moge wziąśc :C:C
co do tantum rosa - mi lekarz zabronil irygacji (niby tak fachowo sie to nazywa :))

jutro wizyta i USG
dziś dokładnie jestem w 18ti 3dc :)

pozdrawiam serdecznie przyszłe grudniowe mamuśki :)
 
reklama
Dzień dobry Lili-super wygladacie życze milego odpoczynku i znalezienia fajnuch pamiątek:tak:no i oczywiście pogody żeby dopisała skąd ty masz na to siłe kobieto podziwiam po prostu;-) Aniu-zdrowia życze ja w I ciaży z córką mialam zastój prawej nerki nie pracowała wogóle do konca ciaży i leżałam przez pare razy w szpitalu ale lepiej dmuchać na zimne i pod opieką poleżeć profesjonalną:-) Ja też miewam bóle brzucha tylko ostatnio jest to bardziej takie pieczenie niż po prostu ból nie mile sle mija po czasie,moja córa wczoraj wieczorem tak sie wiercila tak kopala ze usnąć nie mogłam robi sie coraz aktywniejsza z dnia na dzień przynajmniej wiem ze tam jest bo takto taka spokojna że miałam watpliwości czy aby napewno ktoś w tym brzuchu mieszka:-D U mnie dziś znowu gorąco czeka mnie sprzątanie w domu kończe robić obiad mam do wyprania i wyprasowania firanki z 3 pokoi na górze a tak mi sie nie chce:confused2: Milego dnia:happy: Witaj Monte
 
Ostatnia edycja:
Do góry