reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

misia ja po zmianie gina mam nakazdej wizycie 2 i 4d, ale gdybym nie zmienila gina to poszlabym na 100% na 3/4d bo to zupelnie inne wrazenie a w 20 tyg juz ladnie widac dzidzie a wczesniej nie ma sensu bo bardzo sie obraz zlewa i trzeba sie wpatrywac jak w 2d. Chociaz moj antoś i tak nie pokazuje buzki bo zawsze sobie zaslania raczkami, za to eksponuje sisiora jak malo kto :)
clodi stres mnie wziął przed samym wejsciem ale mialam świetną promotorkę, która ze względu na mój stan wyznaczyła mnie jako pierwszą i daly mi takie pytania zwiazane z praca wiec nie mialam problemu z odppowiedzią... W sumie wszystkim zadawaly2 pytania z dziedziny w jakiej pisali prace i jedno dodatkowe ale mi sie dodatkowe tez trafilo takie ktore umialam :)
betiks trzymam kciuki, pochwal sie jak wrócisz :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fiolka_130 najbardziej miarodajne jest ważenie się na jednej wadze o tej samej porze. Ja mam wagę domową, ale z tej racji że ważę się prawie codziennie :sorry2: to uznałam, że bardziej miarodajna będzie ta u gin bo chodzę do niej zawsze o tej samej porze. Moja waga zawsze pokazuje inaczej niż w gabinecie ale to są drobne różnice, kwestia posiłku lub ubrania.
A gin może po prostu się pomyliła patrząc na wynik. Każdemu się może zdarzyć.
 
Ja w domu własnie ważę się rano na czczo po toalecie ;)
Zawsze pokrywało się z tego co u gin wychodziło a teraz jakoś nie

Misia to jest jakoś po 20tyg więc wtedy się zapiszę, będę dziś lub jutro dzwonić tam.
 
Hej!!!! Słuchajcie jak ja się cieszę :biggrin2: Na 90% mam synusia, bo cusik dyndało pomiędzy nóżkami, więc będziemy mieli parkę :rofl: Wyniki morfo ciut zaniżone, ale na razie nic nie bierzemy, bo w ciąży to normalne, że krew jest rozrzedzona itp. Kolejna wizyta za m-c, a za 2-3 tyg. mam się zapisać na połówkowe usg. Ja chciałabym 3D, ale menio zły na "system", że musi za to płacić więcej, a przecież aparat ten sam itp. więc nie wiem, czy da się przekonać :sorry2:
Witam Kasię i inne "nowe" grudniówki :happy2:
 
Moi goscie z rana pojechali a ja od ich wyjazdu nic tylko sprzatam i piore, bo jutro wizyta tescow. Mam juz pomalu dosyc tych wizyt ale jakos to przetrwam.
Z rana taka sie wciagnelam w ten wir sprzatania ze za pozno wzielam sie za sniadanie i niestety slabo mi sie bardzo zrobilo. Musialam na sofie troche polezac bo inaczej to bym albo zwymiotowala albo zemdlala albo jedno i drugie.

Margot1 z tesciowa czasem fajnie a czasem nie hehe. Ja z zakupami tez sie jeszcze wstrzymuje, ale jak ktos chce cos kupic dla naszej pszczolki to niech kupuje nie bede im zabraniac. Ale cos czuje ze sama juz niedlugo wpade w szal zakupowy.

Joanna z straszna historia, ja bym zareagowala tak samo, mam obrzydzenie do pajakow

4madlen – GRATULACJE PANI MAGISTER

Ciril pogrzeb ? w takim razie wspolczuje

Sarka, Betiks gratuluje wam synkow

Kasia20021 witaj i rozgosc sie u nas
 
Cinamona wspolczuje gosci., tez nie przepadam
Betiks gratulacje synka
Fiolka te wagi u lekarzy bywaja rozne ja ufam swojej codziennie z rana
Sarka Tobie rowniez synka gratuluje

U nas ulewy I burze.
Dziecko od jakis 4 dni jest hiper aktywne, wiesci sie kreci kopie, jakby sie do olimpiady szykowal;)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
Witam się z DOMU !!!!! :-D:-D
Dali antybiotyk i puścili :-)
Okazało się, że nie żadne kamienie, nie żaden piasek tylko zwyczajne zapalenie dróg moczowych :szok:... (skąd się to wzieło...)
Mam skontrolowac się za tydzień u gina i kontrolować, bo w ciąży lubią nawracać takie dziadostwa a to grozi przedwczesnym porodem...

4madlen GRATULUJE :-) I ciesze się strasznie, że obroniłaś :-) I to jeszcze na 5:-p

Betiks, Sarka gratuluje sisiorów :-)

Witam nową Mame :-) i gratuluje :-)

Hmmm... Nie weim co jeszcze :-) Ide, bo steskniona za Małą jestem a Ona za mną też :-D
 
Hej, zimno mi jakoś dzisiaj strasznie i boli prawy jajnik. Poleżałam troszkę ale tak średnio pomogło.
sarka, betiks moje gratulejszyn!!! Mi też się marzy synek i oby 30 lipca to się spełniło bo mam usg:tak:
kasia20021 witam Cię serdecznie i faktycznie datę masz fajną:-)
Fiolka ja też ufam swojej wadze i prawie codziennie rano na niej staję i jak do tej pory jeszcze nie jestem przerażona jej wzrostem;-)
Ania super, że Cię wypuścili. Teraz kochan odpoczywaj i dochodź do siebie.
 
reklama
Witam,
wczoraj byłam na wizycie i USG , lekarz potwierdził, będziemy mieli córeczkę :)
mąz bardzo sie cieszy , ja chcialam synka , ale bedzie dziewczynka :):)

7 sierpnia (22tc) bede miala połówkowe z dokładnym badaniem, mierzeniem, sprawdzaniem serduszka szczegółowo , no i dostaniemy filmik na pamiatke :)
 
Do góry