reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

staram sie poic ale on nie lubi wody, narazie zrobil 2 razy ale bardzo wodnista... jak nie urok to ......

juz z kataru sie wykaraskalismy to sie znow cos przyplatalo. mysle ze to moze jakis wirus , moze ze zloba, mojemu M wczoraj tez bylo nie dobrze
 
reklama
No nasz tez za woda nie przepada. Teraz przed swietami to ciezko pewnie bedzie o lekarza, ale z rozwolnieniem to i na IP powinni cos doradzic. Bo dIeciatko moze sie odwodnic. Moze poobserwuj go dzis i jak zrobi jeszcze ze dwie to jedz na IP albo zadzwon, napewno cos ci doradza.
 
A moj juz 3 dzien kupki nie robi, pomagalam mu termometrem ale nic nie poszło, musze poleciec dzis po jakies czopki ;/
didor tak to jest, jedno sie skonczy to drugie zacznie, u nas jak nie zabki to brzuszek ;/ :baffled:
 
aisha u ciebie nie ma a umnie za duzo leci. wyposrodkujmy

masakra wlasnie z lekarzami, poczuli dluuugi weeend a dziecku kotluje sie w brzuchu
 
reklama
didor a nie lepiej dawać te herbatki z hippa? no chyba że nie lubi ale one są na glukozie która też ma właściwości nawadniające...
aisha jak ja próbowałam termometrem to też nie szło... ale jak wsadzałam czopka to ten czopek nie zdążał się rozpuścić i już kupką strzelał... fakt, nie zawsze ale często. I polecam najzwyklejsze czopki glicerolowe... :)
 
Do góry