reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

mikimauro

Fanka BB :)
Miasto
Irlandia/Co.Clare
A zapros zapros.Jak najwiecej.Ennis to nie duze miasto,ale mamusiek polek sporo.Zapros jak najwiecej kolezanek a bedzie milo.
Mikimauro czytalam watek akurat o podwojnych wozkach i natknelam sie na ciebie i Madzie.Mieszkasz dalej na Bishopcourt? To jakby prawie rzut beretem ode mnie.Ja mieszkam na Aughanteeroe, jak sie jedzie do lidla, przed ta szkola w barakach.Ale pewnie juz nie dlugo bo szukam nowego lokum.A poznalyscie sie w koncu z Madzia?

Sylwia witaj w naszym gronie.Ty dzis wolne masz? Bo widze ze dzis stukasz na biezaco hihi:-D
Tak nadal tam mieszkam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo mężol nie chce się przeprowadzić, ale pracuje nad tym;-);-);-), nawet nie wnikaj jak;-):-D:-D:-D. Z koleżanką Madzią nie znamy się osobiście, tylko wtedy na tym wątku poklikałyśmy,:-:)-:)-(

a propo przeprowadzek, to jak wchodze na daft to mnie szlak trafia jak widze te ładne domki na Tulli

reklama

gastone

potrojna mama
Miasto
Ennis
Wiesz co jest mnoswo fajnych domkow ale ja sie juz tak naogladalam ze wiem ze pozory myla.Na zdjeciach swietnie,pieknie a w rzeczywistosci kilka razy sie rozczarowlam.ale wlasnie dostalam niedawno telefon ze domek , ktory mi si ebardzo podobal zwolnil sie wiec w przyszlym tygodnou umawiamy sie jescze raz na ogladanie.Troche daleko od miasta ale co mi tam.Wazne zeby spokoj miec i zadnych nie milych saisadow.
A zle ci sie mieszka na Bishopcourt? Bo sie kiedys zastanawialam ale troche mnie przerazili trawelersi obok zaraz...

gastone

potrojna mama
Miasto
Ennis
hihihi jak masz ochote, my nikogo nie wygonimy hih Tylko czy niebedziesz sie czula zle ze nie jestes z Ennis?:-D:-D:-D

megan234

Miasto
limerick
myslalam ze moze odmiency nie sa mile widziani??hehhee
ale tu spokoj!!!wiecie jaka jestem nabuzowana??
i wszystko oczywiscie spadlo na mnie bo ja i Gastone to dwie zadymiary wiec wiadomo ze jak nie Gastone to Megan zaczela!!!hehe dobre!!!
a tak spokojniej...jest przecena w Name it wszystko za 50 % i w Adamsie tez wtym ostatnim funt =euro
nakupowalam troche mojej starszej misi bo butki ktore kosztowaly wczesniej 13-15 e teraz byly po 3-4

megan234

Miasto
limerick
KOBIETKI ja mam urlopik do dzisiaj:-(
pozniej nabazgrze cos o sobie teraz ide golabki zawijac.pozdrawiam
SYLWIA grzeszysz o golabkach przy ciezarnej???
ja dzisiaj juz nie mam sily nic robic a takiej mi ochoty narobilas!!!!
mam migrene jak z limerick do ennis!!!troche przez pogode troche przez dziwne mamy!!!!
szukam imienia dla chlopca!!!i dla dziewczynki!!ale nie polskie tylko cos takiego jak Susanaah-Zuzka Caroline-karolina Nicolas-mikolaj!!!
wiecie co sie dzieje z Aga??Gastone Ty masz do niej nr??nie prosze o podanie ale moze dowiesz sie czy wszystko ok??

gastone

potrojna mama
Miasto
Ennis
Nie mam do niej numeru...
Kurcze ja bylam ostatnio w limericku i jakos nie mam szczescia do przecen ostatnio_Owszem byly ale jakos nic i nie wpadlo w oczy.
Apropo oczu hi to juz mnie dzis bola od kompa.ale musze korzystac bo jak meu przyjdzie to zapyta z przekora; Jak tam kochanie twoje zycie rodzinne??

reklama
Do góry