reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Dziewuszki,sprawa jest prosta dam wam na priva numer telefonu mojego meza i same sie popytacie.Rodakow nie traktuje jak iroli zreszta z moim mezem idzie sie zawsze dogadac.Justys jesli chodzi o sesje malej to juz wiem co mz co powie.Najlepszy czas to wiek kiedy dzieckojuz samodzielnie siedzi a jeszcze nie chodzi.Wtedy sesje udaja sie najlepiej!Megan co do slubnej sesji ja niestety nie powiem nic..
Mikimauro to nie zazdroszcze osiedla.Kurcze a wydawalo mi sie ze fajne osiedle, ale niemoze byc super jak obok chaldy smieci leza i noze sobie w plecy wbijaja...Ja juz mieszkalam w roznych domach ale tym razem szukamy domu pojednczego albo poza miastem albo na osiedlu z ludzmi na poziomie.Wole zaplacic wiecej a miec komfort mieszkania wsrod normalnych ludzi i nie miec niespodzianek w postaci trzech ogromnych smierdzacych psow za plotem.Kocham zwierzeta zwlaszca psy ale te gryzace sie i robiace pod siebie zwierzaki doprowadzaja mnie do szalu!!!! No a co do zdjec Maxa to taak to moj misiu na wystawie.Teraz juz jest inne zdjecie bo tamto troche wyblaklo hihih
Megan nie denerwuj sie, oszczedzaj sie a donosisz ciaze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
z Aga ok!!!
przepraszam przedmowczynie zapomnialam Twojego nicka i dosc nieudolnie opisywalam na mamach z limerick!!!co do wyrzutow sumienia a dlaczego je masz???czujesz sie winna??tylko czego??oczyszczenia atmosfery???

mobilny jest Ksiaze ale to raczej nie problem!!!
:-:)-:)-:)tak::tak::tak::-:)-:)-(chyba nie oczyściłam tylko przeczyściłam- ale zadyma:-:)-:)-(
Jest mi holernie przykro bo ja raczej grzeczna dziewczynka jestem;-);-);-), ale mi jęzor się wymsknoł, i lawina poleciała, szkoda, a moze i nie szkoda:dry::dry::dry:
tak wogole zdradze Wam tajemnice ze tylko Wy wiecie o mojej ciazy gdyz....moja mama strasznie sie martwi i chce Jej powiedziec dopiero we wrzesniu w pl!!!
ja jestem jedynaczka i Ja troche przeraza gromadka dzieci!!nawet teraz mnie podziwia jak sobie daje rade(nie ma czego podziwiac)
w dodatku moje ciaze byly hmmm tylko 2 z 4 skonczyly sie sukcesem i nie chce zeby sie znowu zamartwiala tym bardziej ze gp powidzial mi ze ta ciaza jest bardzo slaba!!!ale wiem ze bedzie ok
jejku, to Twoja fasolka taka maleńka, trzymam kciukasy zeby wszystko było dobrze. No to mamy mamuśke z fasolką, superowo:-):-):-)
no kochana to masz teraz przekichane:-D:-D:-D bedziemy cię pilnowały zebyś nie szrzowała ze zdrówkiem, i jesteśmy z Tobą do końca ciazy [ póżniej tez;-):-D]
Mamy pierwszą fasolke na Mamach z Ennis- superaśnie:-D:-D:-D
ufff... z tego wszystkiego to ja Waszych suwaczków nie widze:sorry2::sorry2::sorry2:
Dziewuszki,sprawa jest prosta dam wam na priva numer telefonu mojego meza i same sie popytacie.Rodakow nie traktuje jak iroli zreszta z moim mezem idzie sie zawsze dogadac.Justys jesli chodzi o sesje malej to juz wiem co mz co powie.Najlepszy czas to wiek kiedy dzieckojuz samodzielnie siedzi a jeszcze nie chodzi.Wtedy sesje udaja sie najlepiej!Megan co do slubnej sesji ja niestety nie powiem nic..
Mikimauro to nie zazdroszcze osiedla.Kurcze a wydawalo mi sie ze fajne osiedle, ale niemoze byc super jak obok chaldy smieci leza i noze sobie w plecy wbijaja...Ja juz mieszkalam w roznych domach ale tym razem szukamy domu pojednczego albo poza miastem albo na osiedlu z ludzmi na poziomie.Wole zaplacic wiecej a miec komfort mieszkania wsrod normalnych ludzi i nie miec niespodzianek w postaci trzech ogromnych smierdzacych psow za plotem.Kocham zwierzeta zwlaszca psy ale te gryzace sie i robiace pod siebie zwierzaki doprowadzaja mnie do szalu!!!! No a co do zdjec Maxa to taak to moj misiu na wystawie.Teraz juz jest inne zdjecie bo tamto troche wyblaklo hihih
Megan nie denerwuj sie, oszczedzaj sie a donosisz ciaze.
ja tam mężola nr. telefonu nikomu nie dam-... mój ci on...:-D:-D:-D no chyba że którejs autko nawali to wtedy :confused::confused::confused::-D:-D:-D
gastone jak tak rozdajesz ten nr. to i ja poprosze na priwa, jeśli można, bo te paszportowe zdjęcia musze małemu zrobić, a i chrzciny przed nami:tak::tak::tak:
 
Pare slow o mnie ja jestem pracujaca mamusia, mamy 10 miesieczna coreczke Wiktorie w irlandii jestem 2,5 roku.mieszkam w Shannon.i to tyle chyba tak w wielkim skrocie.ale sie dzis wkurzylam:wściekła/y:ale juz mi przechodzi powoli mezus wrocil to jakos przyjemniej.pozdrawiam was dziewczynki
 
dziwczyna moze bedzie za 3 razem-ehe--drugi chopiec...
kupilam wozek w zeszkynm tyg..na typ phil and teds

oto link do niego
Love N Care Europa Stroller with toddler seat for sale - TradeMe.co.nz - New Zealand
istna kopia Phila&T... czadowy, jeszcze lepszą ma budke i rączke ruchomą. no to upolowałaś super wozik.:tak::tak::tak:
ja pcham graco , ale spoko, zachwilke wymienie na inny;-);-);-)

a i super ze tym razem dziewczynka:-)
przykro mi z powodu aniołka:-(
teraz to już naprawde się żegnam :-D:tak::-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
nie nie ja mam drugiego chlopaka:)))a wozek fajny i taki lekki i dobrze sie prowadzi tylko musze dokupic do niego cocoon z phila i t...bo w tym byl tylko footmuff...
 
Do góry