reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

dziewczynki ja sie na dzisiaj zegnam!!!jestem jeszcze bardziej zla niz bylam!!!to jest zenada co sie dzieje na starym forum mam nadzieje Gastone ze tu na to nie pozwolisz!!!
ide ogladac brzydule sciagnieta z neta!!!takie piractwo uskuteczniam!!!
 
reklama
Madzia fajnie ze sie pojawilas.Zagladaj czesciej!Wozio wkoncu kupilas widze.Fajny.Istna kopia p&t.Madzi to widze ze trojeczke planujesz?

Megan powiem krotko i na temat.Ja sie nie przejmuje i nie denerwuje.Zazlozylam ten watek bo wkoncu wypadalo_O watku mamy z limerick nie chce rozmawiac.Sprawa zamknieta jak dla mnie.Ja che plotkowac anie sie klocic.z niektorymi osobami nie mam wspolnego jezyka od jakiegos czasu wiec uciekam i tyle.
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczynki.... chciałabym się przyłączyć......:tak:
widzę że nie jest nas na tym forum aż za dużo... ale napewno pojawi się więcej;-)
 
Ogloszenie moderatorskie -
Od dzis w zwiazku z tym ze ja mam obecnie nieco mniej czasu i wkrotce wybieram sie na wakacje na forum Mamy z Irlandii zaczyna dzialac drugi moderator. Jest to nasza Anineczka. Mam nadzieje ze wspolpraca bedzie sie ukladac pomyslnie
 
witam dziewczynki.... chciałabym się przyłączyć......:tak:
widzę że nie jest nas na tym forum aż za dużo... ale napewno pojawi się więcej;-)

Napewno.Watek dziala dopiero od wczoraj :-D
Wpadne dziewuszki pozniej, widze ze chyba jeszcze spicie hih
Mam troszke roboty dzisja wiec musze sie odkleic troche od kompa...
 
hahaq dzien doberek dziewczynki!!limerick tonie pod lzami deszczu!!!a ja dzisiaj tylko z doskoku bo mam ksiecia w domu!!moze jakies nowe przemeblowanko sie zrobi?!
a jak tam ennis i shannon>>tez leje??
milego dzionka dziewczynki
 
dzień doberek mamuśki:-):-):-)
K..M- witamy:-):-):-) jest nas mało, ale będzie więcej.:-):-):-)

Witamy nowego moderatora:-):-):-) Postaramy się nie podpaść;-);-);-)

ja też narazie zmykam, jak zaraz nie lunie deszcz to może te zdjęcia dzieciakom zrobie. Kurcze wczoraj weszłam na Daft i szlak mnie trafił z miejsca, bo mojego domku nie widziałam, ale przeszłam wszystkie srtonice i znalazłam, jak mam męzolka namówić na zmiane domku, trzepotanie rzęsami już nie działa a i mnie ślipia już bolą;-);-);-):-D:-D:-D
 
Alex jasne ze tak.Fajnie ze jestes!

Mikimauro a jakiego domku szukasz konkretnie, ja szukaczka- maniaczka jestem hih moze cos ci znajde.Kwote okresl mniej wiecej to ci moze cos znajde.Ja sie nie moge doczekac az obejrze swoj domek.Widzialam zdjecia na ich stronie internetowej ale niema jak to na zywo.cos czuje ze tym razem jednak sie nie rozczaruje.
Nie mam zdjec z dafta tego domu konkretnego bo jeszcze go nie zaladowali ale mam identyczny.Ten jest akurat do sprzedania.Widzialam go z zewnatrz, maz moj byl w srodku w innym domcku u znajomej i strasznie mu se podobalo!
Garran na Coille – 5 Bedroom homes for sale Ennis, Co. Clare. Keco building & civil engineering contractors
Garran Na Coille, Ennis, Ennis, Co. Clare - Property.ie
Megan u nas lieje....i znow pranie poszlo w las...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alex jasne ze tak.Fajnie ze jestes!

Mikimauro a jakiego domku szukasz konkretnie, ja szukaczka- maniaczka jestem hih moze cos ci znajde.Kwote okresl mniej wiecej to ci moze cos znajde.Ja sie nie moge doczekac az obejrze swoj domek.Widzialam zdjecia na ich stronie internetowej ale niema jak to na zywo.cos czuje ze tym razem jednak sie nie rozczaruje.
Nie mam zdjec z dafta tego domu konkretnego bo jeszcze go nie zaladowali ale mam identyczny.Ten jest akurat do sprzedania.Widzialam go z zewnatrz, maz moj byl w srodku w innym domcku u znajomej i strasznie mu se podobalo!
Garran na Coille – 5 Bedroom homes for sale Ennis, Co. Clare. Keco building & civil engineering contractors
Garran Na Coille, Ennis, Ennis, Co. Clare - Property.ie
Megan u nas lieje....i znow pranie poszlo w las...
gastone sliczny ten domek. Warto o taki zawalczyć, ale ja nie pokusze sięo taki wysoki standard , niestety muszę jeszcze chwilke poczekać, mam zamałe dzieciaczki.Ja szukam czegoś nowego [ w miare] przktycznego - żadnych wykładzin na dole, kuchnia musi być boska bo ja spędzam kupe czasu na gotowaniu, i musi mi być milutko w kuchni [ tu takich nie mają:dry:] sypialnie z normalnymi łóżkami, a nie te skrzyniowe:dry: i tyle, ogródek koniecznie zeby trampolina weszła i piaskownica, mile widziana mała szopka na rowery.
a i najważniejsze to muszę mieć pralnie w domu moze nie być innych żeczy ale pralnia musi być, jest nas za duzo żebym po kątak miała nastawiane jakieś wiaderka i tym bardziej pranie:no::no::no:
ja szukam domku z 4 sypialniami, lub z 5 ale w tej cenie co ja chcę to chyba nieznajde:dry:] to cztery niech będą.no i max do 750 e, bo więcej nie moge bo.... opoiem Ci kiedyś;-)
 
Do góry