reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

reklama

gastone

potrojna mama
Miasto
Ennis
To dobrze...Ja spadam,bede wieczorkiem bo dupsko mnie juz boli od siedzenia a tu ju prawie 17?? Musze pocwiczyc troche i jakas tea wypic.

mikimauro

Fanka BB :)
Miasto
Irlandia/Co.Clare
A co do przedstawienia to krotko i na temat.Mieszkam w Irlandii juz prawie 7 lat.Od poczatku w Ennis.Narazie jestem mama nie pracujaca.Potem sie zobaczy eheh Meza moze poznalas, nie wiem.Wiekszosc u niego robi fotki maluchom, a twoj przecie niedawno sie urodzil to moze cukalas u niego paszportowke.Sylwia go poznala hih Beata tez.Tyle .
ale numer, mężol mi swiadkiem ze dzisiaj przy obiedzie mówiłam ze fotki do paszportów musze zrobić, bo 17 pędzimy wnioski złożyć, :-):-):-) to już wiem gdzie się udać, Ale ja du...pa jestem, przecież ten śliczny chłopczyk na wystawie to Twój Maxiol:-):-):-). Ale wiesz co z komś ostatnio jechałam i ten ktoś mi mówił ze ten śliczny chłopczyk na wystawowych fotosach to tego irola a nie polaka syn- hhmmm... niech no ja się doowiem kto to był:wściekła/y::dry::dry::dry:
Wiesz co jest mnoswo fajnych domkow ale ja sie juz tak naogladalam ze wiem ze pozory myla.Na zdjeciach swietnie,pieknie a w rzeczywistosci kilka razy sie rozczarowlam.ale wlasnie dostalam niedawno telefon ze domek , ktory mi si ebardzo podobal zwolnil sie wiec w przyszlym tygodnou umawiamy sie jescze raz na ogladanie.Troche daleko od miasta ale co mi tam.Wazne zeby spokoj miec i zadnych nie milych saisadow.
A zle ci sie mieszka na Bishopcourt? Bo sie kiedys zastanawialam ale troche mnie przerazili trawelersi obok zaraz...
no właśnie żeby nie koledzy z sąsiedstwa, było by git.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem lrzejsza o dwa rowery i mnustwo zabawek.mało tego pomazali mi moje kochane autko markerem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tego im nie wybacze:no::no::no:, no i mój lanlord przegioł ostatnio, bo jak się okazało włazi mi do domu, jak mnie nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, a po zatym chcę nowszy, ;-);-);-)
Gastone czy i ja jestem mile widziana???
megan jesteś mobilna ????:-D:-D:-D, pewnie ze miło cię tu gościć. dziewczyny nie zamykajcie sobie bramek u mam z Limerick, sumienie mnie dzisiaj zje zywcem:-:)-:)-(

a no i czy macie wieści od Agi- tak to się wszystkie spotykają anr tel. żadna nie ma, coś się martwie tą dziewczyną, ona tak ostatnio szarżowała , oby wszystko było dobrze:tak::tak::tak:

megan234

Miasto
limerick
z Aga ok!!!
przepraszam przedmowczynie zapomnialam Twojego nicka i dosc nieudolnie opisywalam na mamach z limerick!!!co do wyrzutow sumienia a dlaczego je masz???czujesz sie winna??tylko czego??oczyszczenia atmosfery???

mobilny jest Ksiaze ale to raczej nie problem!!!

justysia21

Elfikowa mama :D
Miasto
Limerick
ja tez tu czsem zagladne i mam nadzieje ze nikt mi tego za zle nie bedzie mial...:tak:. a u Agi wszystko ok dzwonilam do niej wiec nie macie sie czym martwic :):tak:

mikimauro

Miasto
Irlandia/Co.Clare
Z Aga wszystko ok!jeszcze nie rozpakowana
to całe szczęście :tak::tak::tak: wszystko ok.
megan - my się nie znamy, napisz coś o sobie,
ja tez się przedstawie.

Jak już wiecie mam czwóreczke dzieciaczków, jest wspaniale. Mieszkamy tu w Irlandi 3 lata. Z powodu maleńkich dzieci , siedzę wdomku. Mój mąż jest tu mechanikiem samochodowym.
justysia- zaglądaj kiedy tylko chcesz. :)))))

megan234

Miasto
limerick
a ja jestem 24 letnia mama 2 pociech aktualnie w 5 ciazy!!nie pracuje od ciazy z Susanaah(ciaza zagrozona)moj Ksiaze pracuje w dunnesie w limerick w irl jestem od 3.5 roku!!i dobrze mi tu

megan234

Miasto
limerick
tak wogole zdradze Wam tajemnice ze tylko Wy wiecie o mojej ciazy gdyz....moja mama strasznie sie martwi i chce Jej powiedziec dopiero we wrzesniu w pl!!!
ja jestem jedynaczka i Ja troche przeraza gromadka dzieci!!nawet teraz mnie podziwia jak sobie daje rade(nie ma czego podziwiac)
w dodatku moje ciaze byly hmmm tylko 2 z 4 skonczyly sie sukcesem i nie chce zeby sie znowu zamartwiala tym bardziej ze gp powidzial mi ze ta ciaza jest bardzo slaba!!!ale wiem ze bedzie ok

justysia21

Elfikowa mama :D
Miasto
Limerick
Gastone jua mam pytanie odnosnie zdjec... czy mogla bys mi powiedziec ile to kosztuje.... bo mi sie strasznie Twoje zdjecia podobaja i chcialabym malej zrobic sesyje ale nie wiem czy mnie w mojej sytuacji materialnej na to stac?????

reklama
Do góry