reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Buba ja zawsze umialam lac wode i polski to byl pestka gorzej z matma bo wogole jej nie czailam a co najlepsze przez 4 lata liceum kazdy sprawdzian z matmy odpisywalam przy tablicy zawsze cos sciemnilam i sie udalo jakos:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D dostalam sie na politechnike rzeszowska i tam sie zaczelo:szok::szok::szok::szok: odpisac sie nie dalo trzeba bylo sie w koncu uczyc tej matmy i sama nie wiem jak ja zaliczylam matme i jak skonczylam polibude:szok::szok::szok: dzis mam taki humor ze jak burza gradowa ja nie wiem jestem zla na wszystko przede wszystkim na meza oczywiscie spi przed telewizorem wiec powiedzialam sobie ze pierd...........wszystko i nic juz dzis wiecej nie robie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cos sie zle czuje brzuch na dole mnie boli jajniki:szok::szok::szok::szok::szok: i nogi...no i to chyba tyle moijego nic nierobienia bo sie Milenka budzi:-:)-:)-(
 
reklama
tylko moja droga nie rodz jeszcze z reszta mozesz juz termin niby za miesiac ale ja urodzilam wczesniej i jest dobrze. mam nadzieje ze ten kryzys minie u was :-:)-:)-:)-( bo wiem jak samotnej mamie sie ciezko wychowuje dziecko a c dopier dwójkę ... moze w koncu zrozumie o co chodzi jak sie synek urodzi moze go ruszy cos w tym kierunku zeby pomuc cos w domu czy Tobiez caleg serca Ci zycze tego i trzymam kciuki za was i za maluszka zeby sie zdrowy urodzil:-D
polskiego nawet nie zaczelam wczoraj bo niewiem nawet jak sie wziasc za niego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:masdakra boje sie ze zawale to a chce skonczyc w koncu ta szkole bo niewyrabiam juz ze Slawkiem od 3 dni sie niewidzialam i cos mi sie wydaje ze chyba cos podejrzewa bo cos taki dziwny chodzi niby jest k ale ne do konca... oby sie nie skapna ze kocham innego bie niewiem co wtedy zrobie i jak mu to powiedziec:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem wsciekla na siebie za to wszystko wiecznie cos komplikuje jeszcze sie z siostra pochalalm i powiedziala ze sie wyprowadza aja zostaje tutaj sama na mieszkaniu.... pewnie bede musiala pokuj wynajac drugi bo niewydole ale i wiecej za nianie zaplace nawet na glupi fitnes nie pujde bo niemam z kim Emilki zostawic :crazy::crazy::crazy::crazy: mam ochote pieprz................ cym wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niespie wogule w ncy bo mam dziwne sny ......ehhhh :sad::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej laski jestem i ja

Rena wyluzuj kochana i odpręż sie bo naprawde nam tu urodzisz :tak:chociaz czasem moze i lepiej wtedy wszystko staje sie lżejsze i moze wtedy chłop cokolwiek zrozumie i zacznie cie wspierac i pomagac , a jak nie to począsnij nim tak odpowiednio i powiedz mu ze nie wszystko jest dla ciebie takie łatwe ze czasem mógłby ci pomóc :rofl2::rofl2::rofl2:


Buba kobieto dasz rade wiem duzo ci sie na głowe teraz zwaliło i jeszcze ta kłutnia z siostra ale moze z siosra da sie dogadac wkoncu to twoja siostra ja tez czesto darłam koty z moja ale jakos zawsze dało sie zalagodzic sprawe wiec moze spróbuj , no a ze Sławkiem to czemu myslisz ze sie dowie ze kochasz innego przeciez jak ty mu tego nie powiesz prosto w oczy to skąd?????:confused::confused::confused:
dasz rade z nauka trzymam kciuki za ciebie kochana, szkoda ze daleko od ciebie mieszkam bo pomogłabym ci zawsze moglabym zajac sie emilka :tak::tak::tak::tak:



a u mnie wkoncu po imprezach bylo wesoło dostalismy smieszne prezenty heeeeeee smiechu było kupe haaaaaaaaaaaaaaa
a dzisiaj ojjjjjjjjj ciezko bylo wstac a do koscioła trzeba bylo isc na rózaniec z synem a ppózniej jeszcze na imieniny do szwagierki ojjjj ciezko bylo wysiedziec no i tym sposobem jestem juz w domku :-D:-D:-D:-D
 
hejeczka laseczki
:-D:-D
Iwcik przede wszystkim wszystkiego naj naj najlepszego i jeszcze 20 takich rocznic
:-D:-D:-D:-D

no a ja sie pojawiam bo jutro znow uciekamy do babci bo mam wizyte u lekarza wiec ktos musi sie zajac mala dzis nie spala w dzien bo musialam po poludniu pojsc po wyniki badan i normalnie biedna przed chwila zamknela oczy i zasnela od razu:szok::szok::szok::szok: wykapalismy ja na szybko bo zasypiala na siedzaco wiec mam nadzieje ze bedzie tak spala do rana juz i moze sie to spanie nam unormuje jakos jak wstanie wczesniej:baffled::baffled::baffled::baffled: pogoda byla superowa dzis wiec troszke pospacerowalismy choc ja sie juz nie nadaje na spacery bo ona jest za szybka:no::no::no: i za ciezka no uparla sie na schodach ze czeka na tate siadla na srodku i nic jej nie bylo wstanie ruszyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:dobrze ze sasiad mi pomogl z wozkiem:-D:-D:-D
z mezem dalej na stopie wojennej ja nie wiem czy kiedys bedzie dobrze:-:)-(
no nic lecem torbe pakowac i moze jeszcze cos poprasowac bo tylko piore a nie mam sily juz na prasowanie:-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dzis mnie zaczelo tak rozrywac w kroku:szok::szok::szok: takze troche ciezko chodzic no i musze robic siku co 15 min bo maly chyba lezy na moim pehcerzu bo strasznie boli jak chodze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ciumki paaaaaaaaaa
 
Iwcik 1oo lat:):):) :-D:-D:-D:-D oby wiecej takich rocznic bylo i szczescia oczywiscie:-)
Rena jak sie czujesz?? jak dzidzius? a jak z mezem?? lepiej co czy dalej wojna?

a ja przez 4 dni co wolne mialam nemoglam sie zabrac za nic;/ dopiero dzisbiore sie za sprzatanie do sadu musze isc i z emilka po buty bo niemamy nic na zime:szok: ja to juz wogule zadnej kurtki a ni butów a kasy brak:-:)-:)wściekła/y: ale do 10 jeszcze 2 tyg wiec moze jakos przejdzie ...
a wczoraj kolezanka to mi powiedziala ze ten chlopak co mnie tak ciagnie do niego ze on tez cos do mnie , ze obseruje nas obojga od pewnego czasu i calkiem inaczej sie zachowuje przy mnie i calkiem inaczej jak mnie niema w pracy... ze jak idzie do dmu to zawsze sie u mnie kasuje i jak stoje na ksie to tez patrzy sie na mnie itd... teraz mam taka banie ze szok niemam pojecia co o tym myslec a powiedziec tez mu niechce b niechce zepsuc tych stosunw naszych bo dosc dobrze sie dogadujemy itd wiec tymbardziej niewiem co mam zrobic... a za niedlugo mamy impreze z pracy a jak sie upije to moge cos powiedziec:baffled::baffled:wiec musze sie pilnowac dosc dobrze z reszta wiem ze im sie nieuklada ostatnio nawet bardziej z reszta od bardzo dawna im sie nie uklada ale ja niechce byc powodem rozpadu jego zwiazku....matko......:angry::angry::angry::angry:w sobte i niedziele jestem z nim na zmianie pogadam z nim bo potem okazji niebede miec bo ide do innego dzialu wiec cos sie mze dowiem albo niewiem poprostu pogadam jak zkolega....
 
hej laski dziekuje bardzo za zyczenia ja cała obolala dopadla mnie drugi raz grypa jelitowa masakra jakas chciala dzisiaj umyc pomniki na cmentarzu no i wybralam sie ale masakra ledwo do domu dojechałam myslałam ze zesłabne :(((((((((((

Rena kochana no i jak spakowana czy moze juz gdzie w locie urodziłas jak ty na takich wysokich obrotach l;atasz:))))))))

Buba wydaje mi sie ze pogadaj z nim jak kolezanka z kolezanka bedziesz wiecej wiedziała i zobaczysz na co bedziesz mogl sobie pozwolić :)))))))
 
hej laseczki:-D:-D:-D:-D wrocilysmy od babci dzisiaj nie no u nas wporzadku wczoraj bylam u lekarza dostalam skierowanie do szpitala juz maly wazy ok 2800 wiec jeszcze pasowalo zeby podrosl:-D:-D:-D:-D ale jest juz bardzo nisko ulozony i tu zaczyna sie problem bo mnie tak cisnie na pecherz ze co 10min jestem w ubikacji a czasem az krzycze z bolu jak mnie walnie w niego :baffled::baffled::baffled:nie wiem co on tam robi:baffled::baffled::baffled::baffled: przytylam tylko 2 kg wiec mam 11,5kg plusie:-D:-D:-D:-D:-D:-D super ostatnio nie mam apetytu zmuszam sie do jedzenia:baffled::baffled::baffled:a wystarczy ze troche sie zmecze i od razu zgaga:baffled::baffled::baffled: ale dam rade :tak::tak::tak::tak:
no a z mezem no coz moze zrozumial to co mu powiedzialam:tak::tak::tak:
torba spakowana trzeba tylko dolozyc picie i cos do ewentualnego przegryzienia... dostalam bilety do kina od kolezanki wiec mam nadzieje z nich jeszcze skorzytac a fajne sa bo sobie wybieram i kino i film:tak::tak::tak:

Buba to trzymam kciuki zeby sie udalo i wyszlo wszystko tak jak ma byc...:tak::tak::tak::tak: no a co do zakupow to mi nawet nie mow bo ja wydalam teraz duzo wyprawka dla malego Milenka tak rosnie ze nienadazam z wymiana ciuszkow rosnie szybciej od swoich rowiesnikow no i ja tez teraz uroslam:-D:-D:-D:-D:-D no ale ja kupuje ciuchy w wiekszosci uzywane niestety nie stac nas na kupno nowych a te na dzieci sa tak piekne ze moge zaszalec i kupic wiecej zreszta ich jakosc jest duzo lepsza...
no nic lecem buziaki paaaaaaaaaa
 
no i pozarlam sie ze Slawkiem;/:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: boze jacy faceci sa durni to mnie to rozbraja... wiedzial od samego poczatku na co sie pisze wie ze jest Emilka i ze mam szkole i robi mi akcje o to ze niemam czasu dla niego!!!!! olewalam szkole zeby znim posiedziec teraz kiedy ja mam w ch** nauki i okazje zeby sie pouczyc to mi fochy stroi:wściekła/y::wściekła/y: jeszcze akcje mi zrobil ze niedalam mu znac czy idziemy na impreze ale tylko dlatego niepisalam bo wymiotowalam caly dzien i niemialam nawet sily wlaczyc tel i z****l mnie za to:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nieprzeja sie ani troche ze ledwo zywa bylam tylko darl sie na mnie ze niedalam mu znac co zimreza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jestem wsiekla.... nerwy mi juz puszczaja az sie wpracy poplakalam przy dziewczynach.....nieodsc ze niewiem jak ze sprawa bedzei t jeszcze szkola i dodatkowo dszedl mi egzamin co mam zaraz po rozprawie:baffled::baffled::baffled::baffled::-:)-:)-:)-( matko jak wszystko naraz mi sie wali..... juz niewiem co mam robic.....
 
no i slawek zerwal ze mna przez gg..... bozeeee.....nierozumiem tego wgule niedosc ze mam duzo nauki i sprawe za tydzien to nerwy mi puszczaja to jeszcze on cyrki odstawia!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja psychicznie juz wysiadlam....
 
reklama
O kurcze Buba to sie porobiło........... no ale sławek zachowal sie jak ostatni dupek zerwal z toba przez gg ..........nosz kuzwa ma tupet chyba zasłuzyłas jeszcze na rozmowe a nie jak smarkacz z przedszkola przez gg .........hmmmmmm
nie zazdroszcze ci nerwów srawa egzamin praca itp a jak rozmowa z kolega w pracy , rozmawialas z nim ??????

Rena no kobito ty jak urodzisz to daj nam znac jakbys miała rodzic heeeeeee

ja w sobote ojechałam na slask i tak zaczeła sie moja pielgrzymka po grobach i dopiero dzisiaj zakonczyła sie wrócilismy na 19 do domu dzieci wymeczone ale zadowolone heeeeeee
 
Do góry