reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

reklama
witam was kochane na imie mam Paula, jestem z Knottingley nie wiem czy mogę należec do waszego grona, nie jestem jeszcze mamą ale planuję i mam nadzieję ze sie w koncu uda:)))) pozatym jesli któraś z was potrzebuje taniej opiekunki to piszcie,lubie dzieci i juz nie moge sie doczekać kiedy bede miala swoje buziaki dla was
 
Cześć Paula
jasne ze możesz do nas ,bardzo milo że coraz więcej laseczek się wpisuje :tak::-D
Niunka wysyłam Ci na priv .nr telefonu wyślij mi proszę sms-a z adresem :-)
do szpitala jadę na 10:15 więc u Ciebie powinnam być między 11 a 12 .i zamawiam dobry humor a nie złość głodnej laski :tak::-D
Brygida czego znowu milczysz ??
Madzia jesteś??
 
hej kobitki witam przy porannej drugiej kawce:-) córcia w szkole..spacerek zaliczony,bo niestety albo stety :-Dmam na piechotkę jakieś 20 minut szybkim tempem w jedną stronę..:sorry2:
witaj Paula.:blink: pisz częściej to się prędzej wdrożysz:-D:-D:-D
marzena-oj masz świętą rację z tymi dietami..
ja już jakiś czas jestem na odchudzaniu 1000-1200 kcal ale nie traktuję tego jak diety tylko zdrowy sposób żywienia..narazie efekty są troszkę widoczne ale mam więcej energii i czuję się lepiej:-):-):-)
zawiesiłam tylko na okres pracy bo bym się przewróciła taki zajazd miałam:no:
doris-jakaaaaa piękna zima w Polsce:tak::tak::tak:ale zdjęcia wystrzałowe..ale mieliście fajnieee:tak::tak::tak::rolleyes:
brydka,cfcgirl,roksanna- WCIĘŁO CZY CO???:-D:-D:-D:-D
 
czesc dziewczyny mam do was pytanie,czy mieszka ktoras z was w weakfield? planujemy sie tam przeprowadzic ale kompletnie nie znamy tego miasta,typu ktora dzielnica jest spokojna,nie bardzo daleko od centrum i t.p. bede wdzieczna za odpowiedzi
 
niunka aniteczka ma rację, dieta 1000cal jest najbardziej skuteczna pod warunkiem, że sobie zakodujesz w głowie, że to nie dieta tylko zdrowy sposób odżywiania:tak:;-)
u mnie w domu jesteśmy dwie z tym samym problemem, tzn ja i moja Monika, tak że mam motywację, bo Monika od dwóch tygodni stosuje 1000-1200cal i ja widzę, że ona naprawdę chudnie:tak::tak:ja już też w dzisiaj w kuchni położyłam zeszyt do zapisywania zjedzonych cal:tak:miałm zacząć od jutra ale zaczynam od dzisiaj:tak::-)
Witaj Paula:-)tylko pisz dużo;-)
mojadzidzia moja córka tam była i mówiła, ze fajne miasteczko
aniteczka ja zaczynam od dzisiaj uczyć się na nowo zdrowo odżywiać, tzn 1000-1200cal, jak się złamię niech mnie trzaśnie ktoś w łeb:-Dbo już lusterko w domu omijam i dziwię się jak mój mąż mówi, że moja tusza mu nieprzeszkadza:no:
chyba powinnyśmy założyć specjalny topik wsparcia dla walczących z nadwagą:-D jak się czyta o efektach koleżanek to bardziej motywuje:tak:
mojadzidzia moja córka tam była i mówiła, ze fajne miasteczko, sami mamy ochotę wyprowadzić się z Bradford ale najgorzej było by z dojazdem do pracy:-(
Brydka, Madzia odzywajcie się:tak:
 
Ostatnia edycja:
marzena-mogę osobiście Ci kopa zawalić w d..pkę jak będziesz chciała;-):-D:-D:-D
a co do diety to dopiero niedawno dowiedziałam się jaki błąd popełniam stosując 1000 kcal...otóż jak juz mi się uda schudnąć jak kiedyś 15 kilo:tak: to przechodziłam na normalne jedzenie..nie tam zaraz jakieś tłuste czy słodkie..nawet zdrowe tylko,że od razu wracając na 2000 kcal organizm jest w szoku i przestawiony na tryb oszczędny od razu zaczyna nadrabiać i muka:baffled::tak::tak::tak: JOJO!
teraz wiem,że tyle ile tygodni trwała dieta to tyle musi trwać stabilizacja czyli co tydzień jest się jeszcze na diecie dodając w każdy tydzień 100 kcal aż się dojdzie do prawidłowego zapotrzebowania dorosłej kobiety..ot i sukces gotowy bez jojo:tak:
wiem,bo regularnie jestem w kontakcie z osobami,które schudły po 30 kilo niektóre i nie tyją dalej...wszystko na portalu o którym pisałam wcześniej:happy:
 
marzenaM ja rowniez slyszalam ze to fajne miasteczko,chcialabym sie jednak zorientowac troche blizej zeby wiedziec w ktorej dzielnicy najlepiej zamieszkac ;-)
 
Witam was kochane... mogę wam powiedziec z czystym sumieniem, że jesli chodzi o Wakefield to możecie sie spokojnie przeprowadzać, jestem w tej miejscowosci bardzo czesto, poza tym mam tam sporo znajomych, którzy naprawde chwalą sobie tą miejscowość.Jest tam w miare spokojnie, oczywiscie zdażają sie tam incydenty, ale gdzie ich nie ma?:):-) pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Cześć kobitki!!!
Dziewczyny piszecie o tych dietach 1000 kal też o nich słyszałam i wiem ze sa dobre ale ja musze mieć na początek szybki efekt:tak::tak: żeby dalej się zmotywować a najlepiej tydzien i 10 kg mniej:tak: ale byłoby fajnie :-):-):-):tak::tak::tak::tak
Czy macie jakieś tabele z wykazem kalorii co ile zawiera??? Może też na nią sie skusze, oczywiście jak skończe swoje głowóke.
Niunka jak sie trzymasz ja narazie jakoś zyje:baffled:
Paula witam serdecznia
Madziajak tam wróciłaś juz z Polski nic sie nie odzywasz, mam nadzieję że wszystko OK, trzymam kciuku
Brydkaa Ty kurcze co juz Hiszpania zyjesz i o nas już zapomniałaś :angry::angry::rofl2:
 
Do góry