reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
To będzie tyle :-D Było bardzo fajnie. Nie żałuje wyjazdu mimo że podróż pociągiem długa i męcząca. Miałam więcej odpoczywać ale poprostu się nie dało. Tam mi zaczęły puchnąć nogi :crazy:
 
reklama
Hej Kochaniutkie :-)
BArdzo dziekuje za życzenia z okazji rocznicy ślubu ;-) Mężuś wieczorkiem poszedł do sklepu i kupił butelke duzego czerwonego cin-cin i lody :-D Wypilismy cała butelke hihi a puźniej.... :-p i poszlismy spać ;-)

Teraz mykam bo mi mieszkanie kipi z przepoełnienia i muszę powystawiać kilka rzeczy na allegro ;-)

monysia zarąbiste foteczki! :-)
 
monysia... zdięcia superaśne.... widać że odpoczynek się udał....

czarnulka.... Tobie rocznica też się widać uadała....

a ja fryzjera zaliczyłam.... chłopakom się podobam choć Oluś z początki z niedowierzaniem mnie trochę "wyśmiał"... i ciągnąc za włosy sprawdzał czy to aby na pewno moje hihihihi:-)

zakupy też zaliczyłam ... lecę teraz ugotować obiadek.... dopóki Alex jeszcze śpi....
 
Witam wszystkie


No i po urlopie było supppeeerrrr pogoda nam dopisała tylko jeden dzień ulewny a reszte ciepełko
Filipus jak zobaczył morze i tyle piachu to się smiał na głos i nie dało sie za kazdym razem sciagnac go stamtąd
Pokoje rewelka, prezd samymi drzwiami piaskownica i hustawka dla dzieci, piłkarzyki. Naprawde podobało nam sie , i za rok jedziemy w to samo miejsce. Gospodarez strasznie mili i weseli, nawet zaoferowali nam za rok zniżkę:-):-)

Z KASKA 76 raz sie widziałam, nie ma jak to spotkac sie 600km od domu :-)

Zwiedzilismy bardzo duzo bo Koszalin , Kołobrzeg , Agua PArk Zoo Utsronie Morskie całe.
Monysia mam pod ta sama fontana zdjecie hihhihihi

Zaraz jak mały bedzie dalej spał powklejma fotki a jak sie zbudzi to wieczorkiem

Czarnulka spoznione ale szczere STO LAT i jeszcze dłuzej z okazji rocznicy

Diablica wklej fotki nowej fryzurki

 
Witam ponownie !!!

Dziękuje bardzo dziewczyny :-)

Ewcik a gdzie mieszkaliście jeśli można spytać ???

Ja zrezygnowałam z wycieczki z moim M, wygoniłam go samego :happy2: bo jak wyszłam z domu to jakby do pieca, taki upał i duchota :baffled: Stwierdziłam że nie dam rady w autobusie i ogólnie na takim upale wydreptać. Za to u nas na targu kupiłam sobie 2 bluzeczki :-)
A potem zachciało mi się przewracać zawartość szafek do góry nogami :baffled: naskakałam się po stołkach a potem zdychałam :crazy:
do teraz mnie nogi bolą niesamowicie :-(
 
Melduje sie - zaraz powklejam cosik fotek:-):-)
Monysia teraz mielismy kwatere w Sianożętach na ulicy Kwiatowej a w Kołobrezgu na ulicy Łużyckiej - blisko Koszalinskiej w domkach szeregowych ale to kilka lat temu
 
reklama
Do góry