reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Ok jutro reszta fotek

Jak wrocilismy to były trzy niespodzianki
I to dziadek zrobił hustawke ogrodową dla Filipka
Kupił drewnianego konika w ustroniu
A trzecia to była listowna - dostałam odszkodowanie z samochodu sprawcy wypadku czyli OC 2 tys.
Dobrze ze na wakacjach nie sprawdzałam stanu konta bo znjac zycie zostalibysmy dłuzej :-)
 
Ewcik81 aleś się rozpisała i rozwklejałaś zdjęcia.....SUPER. Ale Wam tam dobrze musiało być....:-):-):-)

czarnulka, szczęścia i jeszcze większej miłości:happy2:

daiblica, zdjęcia zapodaj:-)

monysia, zdjęcia i widoczki...cudo

A tu, jak zwykle ostatnimi czasy...coś cichutko. Ale to pogoda jest straszna...nie ma czym oddychać....

Miłej soboty
 
Ewcik byliście z synusiem "na kulkach" w Kołobrzegu ???
Super tam jest, dzieciaki mają niezły ubaw :-D
a zdjęcie z małpką mojej siostrzyczce też dałam zrobić,
siedziała jej na głowie i ja iskała we włosach :-p:-)
Widze że też wczasy się udały, śliczniuchne zdjęcia
 
reklama
Ja juz uciekam..rno musze troche posprzatac bo po poludniu przyjezdza moj brat na grilla...Dominika juz nie moze doczekac sie fotek
Dominika to ta dziewczynka ktora była z nami - corka mojego brata
 
Do góry