reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Anian... ja się swojego wieku nie wstydzę więc nie widzę powodu do obrażania sie ;-)a do pracy też już pora na ciebie... ja już pracuję od poniedziałku:tak::angry:.... więc Cię nie żałuję .... hihihi ... a tak swoją drogą... mogę zpytać czego uczysz ??

Dobrej nocy....
 
reklama
Policzymy co się ma.
Mam dwie dłonie, łokcie dwa,

Dwa kolana, nogi dwie,
Wszystko pięknie zgadza się.

Dwoje uszu, oczka dwa,
No i buzię też się ma,

A ponieważ buzia je:
Chciałbym buzie też mieć dwie!

Moja to chyba ma bo nadaje 24 na dobę.
Miłej nocki
 
Witam

MAM ZŁOTO

diablica wygądasz na młodszą:-)
a w tym roku uczę matmy i techniki:wściekła/y:, a informy też uczę:rofl2:. A jak tam serwer:confused:

makitoza cóż za ładny wierszyk:-)

Miłego wypoczynku niedzielnego:sorry2:
 
DZIEWCZYNY.... MamaBoo ma jakieś problemy techniczne i prosiłam mnie bym przesłała Wam posta w jej imieniu co niniejszym z przyjemnością czynię.....:-)



Mama Boo pisze.....
"Witam dziewczynki !Bardzo przepraszam, ze tak długo się nie odzywaliśmy, ale jak tylko miałam chwilkę czasu i weszłam
na forum to się okazało, że wyskakuje jakiś błąd i nawet nie mogę przeczytać co jest grane. U nas po chrzcianch małej Kingi (bratanica a teraz i chrześnica :) )
Oskarek coraz większy i coraz więcej mówi, od następnego poniedziałku
idzie do żłobka, bo babcia go tak rozpieszcza, że nie dajemy sobie z nim rady....
Swoje emocje (zazwyczaj te negatywne) wyraża przez walenie głową o podłogę.... Mimo, ze nie zwracamy na to uwagi to nie
przestaje tego robić. Mam nadzieję, że jakoś to przezwycięzymy. boimy się strasznie tych chorób jak Ozik pójdzie do żłobka,
Ale naprawdę jesteśmy bez wyjścia... Ja mam umowę do 30 września i staram się wcisnąc na inne stanowisko, ale wszędzie potrzebują
przynajmniej ok doświadzcenia, ale narazie się staram nie załamywać.... R. od miesiąca pracuje jako POSTMAN na Brynowie :)
Pewnie niektóre z Was już odwiedził :)
A propos R. to wczoraj zrobił mi miłą niespodziankę i bez okazji kupił mi perfum :O
Ale nieistotne
Mam nadzieję, że u Was wszytsko ok, acha ! Jakbyście chciały się dowiedzieć więcej i zobaczyć fotki to zapraszamy na bloga : http://swiatmalegoboo.blog.onet.pl"
 
czołem - jeszce siedzimy na tym zimnym zaduoiu. jutro jdziemy do Wrocka, a potem do śweradowa.

ierwszy i ostatni raz pojechałam do ustronia - na spacer wózkiem po plaży jeźzimy do Kołobrzegu, bo tu nie ma jakichkolwiek warunków. nawet mutsiak nie dałby rady na tej plaży.a w Kołobrzegu spokojnie pomykamy buggsterkiem.

w domu bedę w przyzłą niedzielę
buziaki
 
reklama
:-DHej dziewczyny!!!!!

Ja tez troszkę się opusciłam ale to dlatego, że mam bardzo mało czasu :eek::baffled:. Kamilek jest taki żywy ze całą uwagę muszę poświęcić jemu/ Cały tydzien pracuję od pn do pt od rana do 14 a po południu jestem sama z Kamilkiem :no:. Nawet sobie spokojnie jedzenia nie mogę zrobić bo Kamilek po południu chce zebym się z nim bawiła i nie spuszcza mnie z oczu. W tym tygodniu przyjeżdża teściowa więc bedzie troszkę luzu bo mąż bedzie robił też na rano ale bedziemy jeżdzic pewnie za prezentem ślubnym bo 1 września idziemy na ślub znajomych. Kamilek miał iść z nami ale w ostateczności zdecydowaliśmy, że go nie bierzemy - zostaje z teściami. Troszke się boję jak zniesie noc bez nas :-:)-(

Ostatnio byłam z Kamilkiem u fryzjera :-):-D Obcieła go fryzjerka i fajnie wyglada - jak chłopczyk :-D:-)Jak zrobię aktualną fotkę to wkleję i wam pokażę jak teraz wygląda:-):tak:O dziwo bardzo ładnie siedział w autku i nawet się za bardzo nie ruszał i obcięcie poszło sprawnie :tak:

Co z Karolinna i Mokatte - tak jakby sie zmówiły i się nie odzywają :wściekła/y::zawstydzona/y::-( Nie ładnie dziewczyny:angry::angry::angry: Tylko nie mówcie, ze nie macie czasu:eek::baffled:

A co z Kubusiową, Justyną, Luczynką :confused::confused::confused:

Usprawiedliwione są Kaśka, Trysia i Iza która nie ma neta

Widzę, ze nam forum umiera :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:

Monysia - ładnie wygladasz a co do nóg to normalne ja też pod koniec ciąży miałam opuchnięte :-):-D

Anian - najwyższy czas już do pracy :-) ja też cię nie żałuję..... bo kurcze uważam, ze nauczyciele mają za dobrze :-D:-);-)

Dziś chyba wybierzemy się po obiedzie do Ikei Chcę kupić małemu pościel, pudła na zabawki i moze jakieś obrazki do pokoju kolorowe :-):-D:tak:

Chciałam was zapytać odnośnie roczku!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy dziecko na roczek musi mieć ubranie typu garnitur?????Bo ja kupiłam Kamilkowi coś takiego wkleję fotkę i zastanawiam sie czy może w takim stroju być ubrany????

Proszę o rady!!!!!
 
Do góry