reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
trysia mam parę znajomych z łazisk,co prawda nie kontaktowałam się z nimi parę dobrych lat ale i tak mogę napisać że kogoś stamtąd znam :) dziś dostałam wyniki z krzywej cukrowej i są w normie co mnie cieszy :)
 
reklama
no to superKAROLINNA!!!! cieszę się bardzo!!! ja mialam niestety cukrzyce ciązową...na szczescie nie musialam wstrzykiwac sobie insuliny..ale 4 x dziennie nakluwanie i pomiar cukru we krwi juz wystarczy... ;) Musze sobie skontrolowac teraz bo chyba nie minela mi po urodzeniu dzieciorka..niestety czasami tak sie zdarza...a skąd to wiem? bo jak jestem głodna to czuje sie bardzo roztrzesiona co znaczy, wiadomo ze spadek poziomu cukru we krwi..a jak cos zjemm od razu mi lepiej... kogo znasz z Łazisk? jestem wprawdzie ze skoczowa, ale poznałam juz kilka osób z Łazisk :) :) :)
chyba troche nieszczesliwie zaczelam ten watek, bo wlasnie wyjezdzamy jutro, ale mam nadzieje ze nie umrze on smiercia naturalną bo nie ma pierworodnej córki tego watku?? prawdaa?? jak wroce to na pewno sie odezwe i mam nadzieje ze bede zajeta czyatniem przez pol dnia, bo tyle postów znajde na naszym watku ;D
POZDROWIONKA
 
oj trysia nie wiem czy jak Ciebie zabraknie czy nie runie ten wątek ... :) chyba musisz się poświęcić i zostać w domu :)
kasia178 pamiętam jak dziś mój czwarty miesiąc :) niestety początek spędziłam w szpitalu ale mam nadzieję że u mnie się to nie powtórzy już no i że Ty też dobrze zniesiesz całą ciążę :) tego Ci życzę
 
Witam !!!! Również jestem ze Śląska a konkretnie z Chorzowa.Od 12 lat jestem mamą a w pażdzierniku zostanę nią po raz drugi.POZDRAWIAM!!!!
 
Trysia, dzięki za pozdrowionka :) Zazdroszczę planów wakacyjnych. ja miałam całe dwa miesiące wakacji (jestem nauczycielką) i... całkowity zakaz wyjazdów :(
Karolinna, Koniec trzeciego i początek czwartego miesiąca spędziłam w szpitalu bo mi się kosmówka odklejała, na szczęście z nią już wszystko ok, ale za to mam łożysko przodujące :( raczej bez szans, że się dźwignie. ale mam nadzireję, że wyczerpałam limit kłopotów w ciąży i wreszcie przestanę martwić się o dzidzię,
pozdrawiam wszystkie Ślązaczki :) :) Coś mało nas, nie?
 
oj chyba piszę po raz ostatni przed urlopikiem :-[ niestety bedzie mi trudno mojemu mężulowi wytłumaczyc dlaczego nie chce jechac na urlopik ;) ŚLĄZACZKI ŁĄCZCIE SIĘ rownież beze mnie...ja na prawde z wielką przyjemnoscią bede wracac do Was ze swiadomoscią ze cos sie w tym naszym regionie dzieje, mam na mysli nasz watek..jestem juz trochę padnięta i zaczynam pisac od rzeczy..
Mały dzisiaj na dobranoc puscił mi pieknego pawika...bleee...mamuska fotrowala i futrowala..a moj maly musi miec przerwe w karmieniu tak gdzies w okolicy polowy miseczki z kaszką bo inaczej jak przedobrze to mam to co mialam dzisiaj.. a tak ładnie mi jadł.. :( dobra koniec uzalania sie..wracam do rozliczenia do skarbufki... bleeeeeeeee...
Kasiu178uwazaj na siebie a my mocno trzymamy kciuki za Was!! wszystko będzie dobrze tylko musisz się mocno oszczedzac i szanowac..
Kasiu74Pozdrawiam Cię cieplutko i przede wszystkimGRATULACJE NA DRUGIEGO DZIDZIORKA!!! WIELKIE CONGRATULATION
Ciesze ze NAS coraz więcej a nie jak Karolinko mowisz tak mało....to wymaga trochę czasu...
Pozdawiam Was wszystkie kobitki bardzo ciepło i do nastepnego razu, mam nadzieję, że rychłego!!! ;D
 
kasia178 ja w tej ciąży byłam już trzy razy w szpitalu,mam nadzieję że teraz pojadę tam dopiero na poród w listopadzie :) te pobyty są takie dołujące a w domku przynajmniej ma sie bliskich cały czas koło siebie.(na kiedy masz termin?)

trysia pozostaje nam jedynie życzyć Ci wspaniałego wypoczynku,uważaj na siebie i wracaj do nas szybciutko :)

kasia74 witaj :) jest między nami tylko miesiąc różnicy w porodzie :) znasz już płeć?ja jeszcze nie ale mam zamiar wybrać się na usg w tym celu :) brzuszek już masz duży ? na kiedy termin?
 
Karolinna, dlaczego byłaś w szpitalu jeśli mogę spytać? termin mam na 29 stycznia, ale rodzić będę przez cc prawdopodobnie na początku stycznia ze względu na kręgosłup- jestem po dwóch operacjach.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
kasia178 w pierwszym miesiącu jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to na drugi dzień złapało mnie mocne przeziębienie i wylądowałam w szpitalu,było zagrożenie poronieniem,drugi raz w połowie 3 miesiąca,nie wiadomo czemu plamiłam(byłam po lekkim przeziębieniu) i okazało się jakiś krwiak na ściance macicy,za trzecim razem(tydzień po wyjściu z poprzedniego szpitala) też plamiłam ale lekarze nie wiedzieli dlaczego,eh.Na poczatku lipca byłam na usg i podobno wszystko ok i tego staram się trzymać,ale dalej biorę nospę forte(wiedziałaś że jest tylko na receptę? :) ).I daj Boże żeby nic złego już się nie działo.Ale się rozpisałam :) mój termin jest na 28 listopada,chyba że najbliższe usg wykaże co innego.
 
Do góry