reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Cześć Dziewczyny??

Co u Was?? Mój Bejbik kopał całą noc, teraz śpi i nadrabia. Mam nadzieję, że mu tak nie zostanie po urodzeniu...

Na razie
 
reklama
A mój maluszek po obiedzie zaczął tak rozrabiać, że cały brzuch mi sie trząsł.
Chyba się wreszcie obrócił :laugh:
 
cześć dziewczyny,ja też jestem ze śląska,Chorzów.Mam na imię Patrycja,we wrześniu kończe 20 lat.termin porodu mam na 30 pażdziernikajak chcecie wiedzieć coś więcej to pytajcie
 
mmm dzięki za spis :) moje maleństwo kopie regularnie,trochę rankiem i we dnie i w autobusie.Wcześniej jak stałam to nie czułam za mocno kopniaków ale teraz jak stoję to już czuję,czasem muszę łapać się za brzuch bo mam wrażenie że chce wyskoczyć ;)

aniam to chyba obiadek mu smakował :) zapamiętaj co to było i potem mu to gotuj :)

hej patrycja witam chorzów :) jak sobie radzisz z brzuszkiem,termin masz na 30 października to nie wiadomo czy nie zahaczysz o listopad :) i wtedy będziesz listopadową mamuśką tak jak parę dziewczyn z tego wątku :) ja mam na 28 listopada i mam nadzieję że nie zahaczę o grudzień ;)
 
Witam wszystkie mamusie ze śląska:) ja jestem przyszłą, pazdziernikową mamą. termin na 12.10 będzie chłopak, Maksymilian. i będzie prezentem na 30-tke:)

pozdrawiam, Magda
 
a żeby nasz wątek się rozrastał to jeszcze coś napisze :)
mieszkam w bytomiu. zresztą od urodzenia.
przeglądając stronki zauważyłam obecność nauczycielek, do których też nalezę. od lutego moje dzieci odpoczywają od swojej pani (2klasa s.p.) no i nie oszukujmy się ja od nich :laugh:
 
karolinna bezsenność w czasie pełni czy to norma,że siedzisz na necie o tej porze? ja muszę się nauczyć wklejać zdjęcia do postów , bo wkrótce bedziemy się tu pewnie pojawiać z maluszkami:)
 
wiesz co megane na swoim wątku listopadowym użalałam się właśnie że od jakiegoś czasu cierpię na bezsenność i jest to naprawdę uciążliwe :p leh,ale widzę że i Ty masz taki problem ;)

co do zdjęć to naucz się i wklejaj zdjęć ile Ci się podoba :) ja bardzo lubię zerkać na fotki brzuszków :) do zdjęć z dzieciaczkami to jeszcze mamy trochę czasu ;)
 
reklama
Cześć Kangurki!!
Po nie przespanej nocy już od 21 czekałam aż się 23 zrobi żeby położyć się spać, bo mimo zmęczenia nie mogłam zasnąć popołuniu :)
megane witam Cię, ja też mam termin na październik (21)... Moje Maleństwo będzie prezentem urodzinowym na moją 25, tatusia 30 i babci 50- także same okrąglaki; ciekawe tylko do których urodzin się bardziej zbliży :)
 
Do góry