reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
karolinna - moj Jarek to dzisiaj sam sprawdził czy bb działa hihi, pyta sie co u której słychać ;D

ale jakoś smutno że jutro rano nie bedziemy piły wspólnie kawusie cooooooo?
 
reklama
No to ja tez juz spadam do lozeczka.
Zycze wszystkim mamuskom, ich dzieciaczkom i brzuchatkom milego weekendu. Zamelduje sie zaraz w poniedzialek rano bo do tego czasu napewno nie urodze  ;) No chyba ze moja malenka Oliwka postanowi w koncu zmienic swoj charakter i nie upodabniac sie z uporem do rodzicow no i przyjsc na ten nasz cudowny swiat  ;D

W takim razie zycze slodkich snow i spokojnego weekendu. :)
Pozdrowionka.
 
ale produkcja idzie na żywioł

Ewcik okej dam znać, tylko jeszcze nie wiem dokładnie kiedy to spotkanko bo cosik mokkate wspominała o srodzie?
 
Iza i Karolinna- śliczne mamusie i sliczne córusie :)
Ale jak pięknie odremontowli plac zabaw  :o :o :o
Musze się tam wybrać. Koniecznie.  :)

Kubusiowa- nie martw się, że teraz nie je (oby dużo pił), jak wyzdrowieje nadrobi wszystko.

Oj.. mała płacze..musze lecieć...
 
Zapomniałabym napisać ;) że śniło mi się dziś że urodziłam ::) a to wszystko przez was ,drogie brzuchatki,bo piszecie tyle o tych porodach :D ;) albo... ;) .

kubusiowa no to pozdrów go ode mnie i Lenki :) oj,ta kawka ... fakt,dziwnie się będzie ja piło tak bez was babeczki :)

mokkate jak już Martynka przestanie płakac to napisz co u was dziś się działo :) jak po wizycie siostry :)

luczynka mała nie jest uparta tylko pieszczoch z niej ;) gdzie jej bedzie lepiej ;) .
 
Karolinna masz racje ;D ;D ;D ;D ;D
Super fotki :laugh: ze spaerku Leka jaka duza a Karolka rosnie jak na drożdżach ;D :) ;) śliczne dziewusie no i oczwiście mamuski tez ;)
 
reklama
Do góry