kubusiowa
Fan(ka)
iza - Lenka od Karoliny to wyjątkowo szybciutko zaczeła chodzic :-) zobaczymy kiedy Kuba
zazdroszcze Wamtych spacerków
Dzisiaj mój szkrabik zaskoczył mnie podwójnie dobrze :-) i źle
.
To dobre juz wam napisałam, ale to złe: od piątku jak zaczeła sie choroba Kuby zauważyłam że zrobiłsie jakis nerwowy i codziennie jakby wzrastała u niego złość a objawia sie mniej więcej tym że ściska piąstki i strasznie sie napina robiąc sie cały czerwony, ale dzisiaj przeszedł samego chyba siebie juz poprostu nie mam cierpliwości bo wśrodku to cała chodziłam
.
Musiałam go juz wykapać i położyć spać bo chyba bym wybuchła z wściekłości.
Czy u waszych pociech zauważyłyście cos takiego? skąd to sie u niego wzieło?:-(
zazdroszcze Wamtych spacerków
Dzisiaj mój szkrabik zaskoczył mnie podwójnie dobrze :-) i źle
.To dobre juz wam napisałam, ale to złe: od piątku jak zaczeła sie choroba Kuby zauważyłam że zrobiłsie jakis nerwowy i codziennie jakby wzrastała u niego złość a objawia sie mniej więcej tym że ściska piąstki i strasznie sie napina robiąc sie cały czerwony, ale dzisiaj przeszedł samego chyba siebie juz poprostu nie mam cierpliwości bo wśrodku to cała chodziłam
.Musiałam go juz wykapać i położyć spać bo chyba bym wybuchła z wściekłości.
Czy u waszych pociech zauważyłyście cos takiego? skąd to sie u niego wzieło?:-(
jak ten czas leci
Oczywiście nie wytrzymałam i dałam jej ją już dziś
całkowicie wyspana
ciekawe jak długo to bedzie trwało