iza1
Fanka BB :)
Witam w niedzielę! Rosołek już zjedzony
Sandros całe szczęście że nic się Wam nie stało!!!
Ewcik gratuluję umowy!!! Oby ten rok był cały taki udany!
Dzięki za komplementa pod adresem mojej księżniczki:-)
Baska popieram zdanie koleżanek! Ta Twoja bratowa nie ma nic do powiedzenia!
Shinue niezły klocuszek z Marzenki! A karmisz ją piersią
A narzeczonego ma fajnego, wcześnie zaczyna Twoja córeczka ;-) 
Sandros całe szczęście że nic się Wam nie stało!!!
Ewcik gratuluję umowy!!! Oby ten rok był cały taki udany!
Dzięki za komplementa pod adresem mojej księżniczki:-)
Baska popieram zdanie koleżanek! Ta Twoja bratowa nie ma nic do powiedzenia!
Shinue niezły klocuszek z Marzenki! A karmisz ją piersią
A narzeczonego ma fajnego, wcześnie zaczyna Twoja córeczka ;-) 
na szczęscie i tak juz sie zbieraliśmy ! Kurcze nie pamiętam kiedy gdzies tak sie wyrwaliśmy !!!!!