reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
hej:-)
14kg;-)ładnie!Mój Franio TYLKO 12,5:zawstydzona/y:i 90 cm wzrostu a ma 2latka i 6 miesiecy...

My juz po chorobie ,trzy dni złobka za nami ale wczoraj juz byl jakis markotny:cool:no nie wiem czy sie nie rozwija jakies swinstwo znowu:crazy:pozdrawiam was serdecznie i zycze milego dnia:happy:

jeszcze mam pytanie do mam które maja wiecej niz jedno dzieciatko:CIĘŻKO JEST?chodzi mi o finase ,o organizacje,o codziennosc....jak sobie dajecie rade z dwójka dzieci?da sie to przezyc i przeorganizowac zycie?
mi juz sie marzy drugi bobas ale nadal sie boje i mam watpliwosci....wszytskie kolezanki mówia ze jest ok,ze da sie przezyc....no ale jakos nie wierze za bardzo...bo z jednym ciezko a co dopiero z dwójka....
 
Agnes jak taki bilans wygląda? My będziemy go mieć w listopadzie i nie wiem co będą wtedy sprawdzać?
u nas to był skrócony bilans bo Oliwka zrobiła histerię i nie dała się dotknąć,boi się lekarzy :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

ale tak dziecko jest ważone,mierzone.Badane słuchawką,lekarz bada uzębienie i sprawdza jak z nóżkami czy są proste czy koślawe.takie podstawowe rzeczy,no i pyta się zjka z mową u dziecka czy dużo mówi jak idzie rozwój w tym kierunku bo niektóre dzieci sie nie boja i same powiedzą więc lekarz widzi jak dziecko radzi sobie w tej dziedzinie.
i to wszystko.nie ma się czego bać.:tak::tak::tak::tak::tak:
 
hej:-)
14kg;-)ładnie!Mój Franio TYLKO 12,5:zawstydzona/y:i 90 cm wzrostu a ma 2latka i 6 miesiecy...

My juz po chorobie ,trzy dni złobka za nami ale wczoraj juz byl jakis markotny:cool:no nie wiem czy sie nie rozwija jakies swinstwo znowu:crazy:pozdrawiam was serdecznie i zycze milego dnia:happy:

jeszcze mam pytanie do mam które maja wiecej niz jedno dzieciatko:CIĘŻKO JEST?chodzi mi o finase ,o organizacje,o codziennosc....jak sobie dajecie rade z dwójka dzieci?da sie to przezyc i przeorganizowac zycie?
mi juz sie marzy drugi bobas ale nadal sie boje i mam watpliwosci....wszytskie kolezanki mówia ze jest ok,ze da sie przezyc....no ale jakos nie wierze za bardzo...bo z jednym ciezko a co dopiero z dwójka....


no moja Oliwka ma 93cm :tak::tak::tak::tak::tak:
wiesz co ja uażam że nie ma co się bać,poradzisz sobie wysmienicie.jak pojawi się drugie dziecko to Twój Franio będdzie miał juz ponad 3 latka więc wcale nie będzie tak ciężko.


ja też już bym chciała mieć drugiego bobasa ale niestety finanse nie pozwalają:-:)-:)-:)-:)-:)-(

ja mam znajoma która urodziła dziecko rok po roku w sumie 2 takie znajome i świetnie sobie radzą,mają podwójny wózek dla dzieci rok po roku i sobie chwalą,że wcale nie jest tak źle jak sobie mozna wyobrażać,między dziećmi jest mała różnica i swietnie ze soba się bawia i opiekują nawzajem.


druga znajoma też ma dwójkę ,starsza córeczka ma teraz 2,5 latka a młodszy jej synek ma 7 mies i nie ma żadnego problemu :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
gusia - ona jest koniec roku 2007 i rozumiem, że się martwisz, bo nie będzie miala 3 lat skończonych, tak? Wiki tez chce poslac od września, ale ona w sierpniu skończy 3 latka, a to jednak ma znaczenie. Chociaz widze, że ona nie jest zaborcza co do "posiadania mnie" i chętnie zostaje sama w bawialni np. Fakt, na 30 minut powiedzmy, ale myślę, że to sa takie oznaki, że za rok będzie gotowa do pozostania w przedszkolu na 6-7 godzin.
 
Laura jest bardzo wstydliwa jak kogoś nie zna, mam problem z nią u okulisty bo za każdym razem nie chce się dać zbadać, a ma wadę wzroku tylko lekarz nie potrafi dokładanie określić bo się wyrywa. Na tym bilansie to chyba będzie tak samo, zważyć się da ale reszta?

A jeśli chodzi o przedszkole to martwię się czy ona wytrzyma tyle be zemnie, z ludźmi których nie zna?
 
hej:-)
14kg;-)ładnie!Mój Franio TYLKO 12,5:zawstydzona/y:i 90 cm wzrostu a ma 2latka i 6 miesiecy...

My juz po chorobie ,trzy dni złobka za nami ale wczoraj juz byl jakis markotny:cool:no nie wiem czy sie nie rozwija jakies swinstwo znowu:crazy:pozdrawiam was serdecznie i zycze milego dnia:happy:

jeszcze mam pytanie do mam które maja wiecej niz jedno dzieciatko:CIĘŻKO JEST?chodzi mi o finase ,o organizacje,o codziennosc....jak sobie dajecie rade z dwójka dzieci?da sie to przezyc i przeorganizowac zycie?
mi juz sie marzy drugi bobas ale nadal sie boje i mam watpliwosci....wszytskie kolezanki mówia ze jest ok,ze da sie przezyc....no ale jakos nie wierze za bardzo...bo z jednym ciezko a co dopiero z dwójka....

Kochana ,ja mam trojke dzieci i jak widac jakos sobie radze;-):-)
Nie jest tak zle jakby sie niektorym wydawało
 
Laura jest bardzo wstydliwa jak kogoś nie zna, mam problem z nią u okulisty bo za każdym razem nie chce się dać zbadać, a ma wadę wzroku tylko lekarz nie potrafi dokładanie określić bo się wyrywa. Na tym bilansie to chyba będzie tak samo, zważyć się da ale reszta?

A jeśli chodzi o przedszkole to martwię się czy ona wytrzyma tyle be zemnie, z ludźmi których nie zna?
Ja tez sie martwilam jak moj Dominik szedł do przedszkola:tak:Nie mial jeszcze 3 lat bo urodzil sie 23 listopada i przez caly czas od urodzenia byl tylko ze mna w domu:-)A okazalo sie ze jako jedyne dziecko w maluszkach ani razu nie plakal:tak::tak::tak:
 
reklama
przegapiłam temat bilansu:cool2:
Wiki miała bulans na poczatku września, wzrost 96 cm i waga 15,5 kg:tak:
U nas lekarka badała (osłuchała, gardło itp), sprawdziła czy prawidłowo stoi i chodzi, obejrzała ja całą (ząbki tez, ale pobieznie), pogadała z nią chwile (bo Wiki jak weszła to powiedział 'niunia przyszła bilans 2 latka") więc juz mnie nie pytala czy łączy 2 słowa, tylko jej pytała z kim przyszła, gdzie pójdzie potem, co jadła itp, spytała czy do spania ma pieluszke i od kiedy chodzi w majteczkach, czy sie zdarzaja wpadki z siusianiem. W sumie to tyle....
 
Do góry