reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

No to ciekawe jak Somiracle dziś:D

Ja się tylko pochwalę, że Kasperek zaczął jeść przecier jabłuszkowy:) Woli je chyba nawet bardziej niż soczki !!!
 
reklama
Witajcie:)Podczytuję Was ale czasu brakuje na pisanie. Gratuluje nowym mamusiom ich pociech:)Przybywa nas:)Milenka wszystko co dam pięknie juz je.Wprowadziłam juz gluten. Nie dawałam jej jeszcze dań z mięskiem.
Podpowiedzcie mi prosze .Czy sa, warte odwiedzwnia lupeksiki ,z ciuszkami dla dzieci ,w naszym miescie?Mieszkamy na o.zastalowskim i tu nie znalazłam ani jednego.
A druga sprwa to opinie o przedszkolach niepublicznych. Do miejskiego sie nie dostaliśmy, za póżno sie tu przeprowadzilismy.Pozdrawiam mamusie i dzieciaczki:)
picture-272426.jpg

[video=youtube;4FKJi4ZnF4c]http://www.youtube.com/watch?v=4FKJi4ZnF4c[/video]
 
Ostatnia edycja:
frotka 74-My też mieszkamy na osiedlu zastalowskim.Co do lumpeksów to ja jeżdżę na miasto bo w pobliżu nie ma.
My mamy jutro wizytę u lekarza nie mogę doczekać się.
Somiracle-Musi być dzidziusiowi dobrze w brzuszku.Rodziłam Julke w 38 tygodniu i mam nadzieje że teraz tak też urodzę.
 
Miałam dwie cc.Pierwsze w 40tc a drugie w 37tc.Miałam wspaniałego gina w Szczecinie:)Mile wspominam emocje z wizyt w okresie ciąży:)
Oleńka a w mieście to gdzie?
 
Dzień dobry!!

Z powodów problemów z internetem mało mnie było, ale obiecuję poprawę ;))

Oleńko nasza maleńka!! Spóźnione, ale najszczersze życzenia urodzinowe!! Rośnij nam zdrowo Kochanie, życzę Tobie, żeby rodzice zawsze Cie otaczali tak wielką miłością, żeby byli wyrozumiali, żeby wspierali w najtrudniejszych momentach (oby było ich jak najmniej!!) Dużo radości, uśmiechu, samych przyjaciół wokół, słoneczka w serduszku każdego dnia!! Wszystkiego najlepszego!! - Mamo Sylwio przekaż Oli!! :)

Sylwia ślicznie wyglądasz w ciąży, brzusio masz malutki, poza tym wiem, że szybko go zgubisz, więc nie mam pojęcia czym się martwisz!!:)
Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę!! Czekamy tutaj na relację!!:)

Somiracle co u Ciebie? Hmmm :) nie odzywasz się... Zaraz Ci napiszę smsa!! Zobzaczymy co nam odpiszesz ;D

Ania, gratulacje dla Laury!! Ciesz się, że bezobjawowe masz ząbki!!:)

Agrafa jak się czujesz??

Frotka Milenka jest śliczną, uroczą dziewczynką!! Chciałabym ją poznać i Mamusie też oczywiście!!:) Czy wybierzesz się kiedyś z nami na spacerek??:)
Co do lumpków... Moja ciocia chodzi na miasto, tam gdzie Oleńka pisze i tak ubrana chodzi, że raaanyyyy!!:) Też musze sie tam w końcu wybrać :)
A przedszkole znam takie ooo:
Niepubliczne Przedszkole, Zielona Gra, Prywatne Przedszkole w Zielonej Grze, Przedszkola
Z tego co wiem, słyszałam, polecam!! Znam osoby tam pracujące i tam właśnie poślę Adaśka za niedługo :)

Kuna jak Kaspi dziś się czuje?

Oleńka życzę Tobie, żeby poród nastąpił w tym 38 tygodniu!!:) I również czekam na wieści z gabnetu lekarskiego!!:)

U nas dalej ząbki idą :) już nie pamiętam kiedy ostatnio spałam dłużej niż 30 minut za jednym razem!!:) Ale silni jesteśmy i póki co dajemy radę!!:)

Pozdrawiamy Was wszystkie serdecznie!!
Miłego dnia!!:*

edit:
Wiadomość od Somiracle!!
Super, że napisałaś, bo ja na tym tel nie mam zadnych numerów! a wiec w niedziele o godz. 21.40 przyszedł na świat mój Synek poprzez cesarskie ciecie. Waga 3335g, 56 cm. Lekarze zdecydowali o cc poniewaz kroplowka dwa razy podana byla i zadnych efektow. Jestem bardzo szczesliwa, pozdrow dziewczyny ode mnie:) jak tylko bede miala chwile jak wroce do domu, to postaram sie opisac wiecej szczegolow na forum! Buziaki :*

SOMIRACLE MAMUSIU!! SERDECZNE GRATULACJE!!:*:*:*
 
Ostatnia edycja:
Hurrrrraaa! Jeest somiraclowy maluszek na świecie!! I to z jaką datą!! Tak jak moja Oleńka 8.08:) Oj będę mieć do Was sentyment:) Wracajcie szybko cali i zdrowi. I powodzenia!!

emilka - dziękujemy za śliczne życzenia;)

Ja po wizycie zastępczej, bo mojego lekarza dzisiaj nie ma:( żenada jakich mało - pierwsza wizyta bez USG, a nawet słuchania serduszka, lekarz sędziwy i niedosłyszący;( dobrze, że moje samopoczucie w normie i regularnie i wyraźnie czuję mała, bo gnałabym do kogoś innego, a tak chyba jakoś wytrzymam 3 tyg. do kolejnej:)
oleńka - mam nadzieję, że u Ciebie wieści lepsze...

Kuna - gratulacje jabłuszkowe - i jak służą owoce?? Może pomogą na brzuszek?

frotka - Milenka cudna, chociaż film mi się nie odpalił. Ja małolumpkowa - nie wiem gdzie i nie umiem robić w takich miejscach zakupów. Z przypadku kiedyś zrobiłam na Ptasiej koło poczty i na Placu Pocztowym niedaleko piekarni Rzepki - to taki dość nowy lumpek.
 
Sylwia mój lekarz też na wakacjach.Ale u mnie to fajny był lekarz.Młody,przystojny było na czym oko zawiesić hahaha;-).A więc tak chłopiec rośnie,jak na razie wszystko dobrze.Zapomniałam zapytać o wagę.Robił mi usg nerek bo bardzo ostatnio bolała mnie lewa strona i podbrzusze.I nic nie znalazł.Mówi że to może z przemęczenia, nerwów, stresu.Stresu ostatnio mi nie brakuje przez teścia choć mieszka daleko.Musze zrobic badanie z glukozą.Wiec u nas raczej wszystko dobrze,pokazał jajeczka i ogonek na usg.
A na kiedy Ty masz termin.Ja z okresu na 19 listopada a z usg na 15listopada.

SOMIRACLE-fajnie że już po wszystkim.Gratuluje synka,niech rośnie duży i zdrowy.
 
reklama
Nie Moli, nie słyszałam...
Nie znam nikogo kto tam dziecko dawał, znajomych dzieci chodziły albo na Wandy albo na Braniborskiej do żłobków!
Ale popytam :) może ktos coś słyszał :)

Sylwia to żeś trafiła na lekarza :( dobrze, że za 3 tygodnie już kolejna wizyta!! Na pewno wszystko ok, jak sama piszesz - dobrze się czujesz, więc nie ma powodów do niepokoju!!:)

Oleńka super, że wszystko wporządku z dzidzią i Twoimi nerkami!! I ze lekarz lepszy niż u Sylwii :))

A my dziś niewyspani, tzn ja, bo Adaś nawet teraz drzemie sobie :) Mam dość tych zęboli już!! Dość, dość, dość!!
Ale dam radę ;)

Miłego dnia!!:)
 
Do góry