reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

kordek a wlasnie dzis sie zastanawialam co sie z toba stalo:)

katoryba Dawidek tez sie tak wygina w C! napina sie wtedy i robi takie yyyhhyhy:) zwlaszcza jak chce chodzic a ja mam go prowadzac:/ no i ostatnio jak wie, ze niose go spac to tak wlasnie reaguje a mi sie chce smiac, a no i jeszcze wtedy uderza mnie rakami po tawrzy i ciagnie za co popadnie. w ogole ostatnio jak go karmie to ciagnie mnie za twarz, grzebie mi w nosie i odkryl, ze ja tez mam zeby i mi strezla paznokciem z nich;)
 
reklama
Beti ja to jak już się tydzień zacznie to praktycznie od rana do wieczora poza domem, a w weekend stosy zaległości prania, sprzątania, gotowania itp.
i tak wkółko ;p
stąd moje znikanie ;p
 
Beti - ale się uśmiałam z opisu Dawidowych wyczynów ;) co jeden to lepszy widzę :) skubańce już są cfaniaczki na całego! to wyginanie doprowadza mnie do szału jak np do prowadzę do łazienki a on akurat tam nie chce iść to wyciąga giry i odgina głowę tak szybko, że ledwo zdołam ocalić jego czaszkę przed ostrym "łup".... koszmar

kordek - na patelni z odrobiną masełka i szczypiorkiem :) mniam mniam
grunt, że jednak do nas wracasz :)
 
nnita - zdrowka i oby ten drugi raz byl ostatnim

martini - trzymaj sie i dla alci duzo zdrowka! i calus miesieczny :*

madzioszka, kordek- matko wspolczuje tej 5 rano, my dzis 6.30 wstalysmy i ja juz jakas nieprzytomna ;)

emri, katoryba - kurcze nie wiedzialam ze takie duze dzieciaczki ciagle obcych nie lubia :( moja teraz ma jakas faze strachu, niby nie ryczy ale o usmiechu nie ma mowy i usteczka w podkowke, nawet jak mojego tate czy brata raz w tyg widzi to juz sie ich boi :( eh a co to bedzie na swieta jak pojedziemy na mazury...dziecko mi chyba oszaleje ;)

emri - no fajnie by bylo wydrukowac :) zreszta to by niezla ksiazka powstala, zlote rady na kazdy temat :)

kurde znowu ktos ukradl slonce :( sallis my spacerujemy ale jeszcze nie wiem czy po zaciszu czy do miasta przypadkiem nie bedziemy musialy pojechac. napisze ci gdzie bedziemy.
 
Juhu,
sallis - no i masz w końcu szansę zmienić szczerbola na jednozębuszka ;P gratki!
ja patrzę na ten drugi suwaczek i kombinuję o co kaman z tym odliczaniem Aktywnie z Wami ;) ale już się domyśliła gapa ;)
my lecimy z zawalką na miacho jakby co.

Marzena - Bolo nie płacze na obcych, zawsze się cieszył do nich, nigdy nie miał takiej fazy lękowej. Nie wiem czy to dobrze czy źle w sumie...

Miłego, ciepłego i słonecznego :)
 
kurczę na miasto to ja też bardzo chętnie, ale nie dziś :/
coś się tam dzieje? coś mnie omija? :))
to dziś chyba będę sama zacisze przemierzać ;)
 
reklama
ja tak szybko tylko i zaraz trochę ponadrabiam, ale ostatnio to nie wiem co się z tym czasem porobiło

u nas ciezkie nocki ostatnio, mało tak od 1 budzi sie co chwila, nie wiem o co chodzi, a na dodatek zasypianie wieczorne to jakis koszmar ostatnio

jak na miasto dajcie znać kiedy, bo ja chętnie, w końcu się poznamy :) dziś uderzam na deptak ale po 14tej bo synek ma jasełka w przedszkolu, Minesota, może się spotkamy :)

ale jutro chętnie się wybiorę ponownie albo w inny dzień :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry