reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Aaaa!!! BEATKO - :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Beti - czasami zazdroszczę takiego leniuszka jakim jest Dawidos :)
Vii - super, że u Hani nic poważnego się nie dzieje!
Anias - trzymam kciuki za dobre słowa od pediatry! Węź ze sobą różowe okulary ;)

Mnie leń dopadł na myśl o wyjściu z domu :p Odpokutowałam to dreptaniem po mieszkaniu z Młodą...
 
a no wlasnie zdrowka dla Beatki kochanej!!!

izuniek moj leniuszek malo kombinuje ale tez wymusza ciagle chodzenie za raczki:) takze mam co robic. prowadzam go bo wtedy jest taki podniecony i zadowolony, piszcze z radosci:) uwielbiam to:)

szczesliwa dziekuje za dobre slowo:) dzis troche lepiej z karmieniem wiec powoli sie uspokajam;)

anias nie mow, ze u was znow jakas choroba:( jeju myslalam zeby jakos cie odwiedzic ale w takim wypadku to znow nie za bardzo:/

u nas z nowosci to mlody se coraz czesciej puszcza i stoi sam nawet 10 sekund:) do tego widze u niego takie postepy w zachowaniu. powtarza po mnie rozne zachowania, bawi sie i zaczyna gadac z misiem i sie smiac albo sam sobie siedzi i sie smieje. ale mam wtedy ubaw.
 
anias - biedna Nadunia :( objawy wskazują wg mnie na zapalenie krtani niestety... jeśli nie będzie mogła oddychać to wyjdź z nią na balkon, stań przy otwartej lodówce albo do łazienki zaparowanej. Jejku żeby to nie było to :(

vii - super, że z Hanią nic poważnego :)

BECIKU :*****

Beti - ale wesołek z tego Dawidka :)
 
hejka!

ale puuustki:)

jak tam wam sie pogoda podoba? my zaliczylismy spacer do lekarza i z powrotem. mlodemu idzie dwoja dolna a tak to zdrow. tylko oczywiscie taka kruszynka z niego. wazy tylko 7900:( pediatra dala skierowanie na mocz i krew tak na wszelki wypadek
 
Juhu,
No zabłociło nam mamuśki ;P
My już po spacerze - zmieniam system - będę chodziła do południa bo Bolo zasypia ostatnimi czasy ok 13 (często grubo po - teraz np jeszcze nie śpi) i póki się wyśpi, zje obiad itd to spacer ma po ciemku :/
Błoto straszne się zrobiło - ciężko z wózkiem... zgrzałam się jak nie wiem co. A Bolcio odwiedził dziadków w ramach spaceru, chciałam nawet podzwonić po mamuśki z rejonu parkowego na spacerek ale szybko wracaliśmy bo zaczął marudzić.

Beti - wiec jednak się wyłania zębucho. Przecież Dawidek zawsze drobny więc bez obaw :)

anias - jak Nadusia?
 
reklama
Beatka - buziaki spoznione

Nadia - oby to byla krotka niedyspozycja bo juz za duzo chorowania :(

Beti - fajnie ze Dawid taki uchachany :) no i kolejny zab, normalnie niedlugo komplet bedzie :)

a pogoda fajna, przynajmniej nie wieje jak ostatnimi czasy :) my tez musimy chyba w czw do lekarza na kontrole sprawdzic ile nasza wazy, mierzy i w ogole. a u nas znowu po wczorajszej przespanej nocy, dzis 5 pobudek...nie czajson ;)
 
Do góry