reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

oleczka -ja patrze jakie naskakiwac -doczytałam porządnie i wiesz co? spokojnie-przyjdzie czas i moment na was :) cycolenie fajna sprawa tez chciałam cycolic ale mały sam zarzadził dokarmianie i lecimy na ostro z blw już:-D lubimy ta metode, ale za to gorzej nam idzie to co wam idzie doskonale ;) pieluszki eko nie dla mojego synka ;) jestesmy jakims wyjatkiem ;)
 
reklama
Witajcie:)

Sto lat, sto lat dla Nadusi. Żeby już zęby się przebiły i więcej Ci nie dokuczały:). I buziak od Jaśka:*

U nas: Jachu naderwał sobie ucho i ma rankę tam, gdzie ucho łączy się z głową i od tej ranki pół ucha zaczerwienione. Dodatkowo chyba kolejne ząbki idą, bo trze sobie dziąsła wszystkim i jest strasznie marudny. Miałam dziś straszny dylemat, czy iść na ten basen, czy odpuścić. I w końcu postanowiliśmy z P., że poczekamy na wiosenną edycję tego kursu. Także miłego pływania jutrzejszego życzę wszystkim zdecydowanym na kurs. Trochę mi smutno, że nas nie będzie, ale wolę nie ryzykować zdrowia Jaśkowego.

NNita - Jagódka - mała podróżniczka:)

Izuniek - ja też strzelec jestem:)
 
hejka kobitki i dzieciaczki!

Sto lat dla pięknej rocznej panienki Nadusi. Abyś się często uśmiechała i radości dużo rodzicom dawała :) a ty sama byś szczęśliwa była...


Wracając do mego tematu. To ja się bardzo cieszę że Lila tylko na cycu, no ale jak to rodzinka cały czas pytają kiedy zacznę jej podawac inne jedzenie. Ja mówię wkrótce :)
:confused2:Ja to bym najchetniej do 2 roku samą piersią karmiła,ale czas pokaże. W sumie Lila czasem zainteresuję się naszym jedzeniem ale szybko mija chęc zdobycia.
I tak jak beti-jak dobrze przeczytałam kiedyś to również bez mleka mm. Więc jak będziesz się kontaktowa z kimś w tej sparwie to napisz co i jak!


szczesliwa- no to szkoda no chyba że później mu to będzie odpowiadac, zwłaszcza że skupia się na innych zdolnosciach( typu stanie) to zapomina o dawaniu sygnałów na siusianie :) a jak nie to w sumie nic na siłę :)
:-p
nnita- a co wy w tym Gubinie porabiacie? :) jak co miłego pobytu :*
Buziaki
 
Ostatnia edycja:
dobry wieczór =)
zawalka jak Jachu to zrobił?? aczkolwiek widząc co mały berbeć potrafi zdziałać to chyba przestaje mnie to dziwić ;) grunt by się szybko zagoiło!! =)
i faktycznie Małą trochę "podróżnie eksploatujemy" ;)
oleczka w Gubinie szwagierka z rodziną mieszka ;)

oj idą dolne jedynki idą.. sypiam sobie nocami kiepściutko, ale poza tym wydaje mi się że innych objawów nie ma. A wczoraj Maleństwo pierwszy raz postawione przy szczebelkach w łóżeczku sobie stało :szok: dziś też :szok: ale raczej ćwiczyć jej w tym nie będę, wszystko w swoim czasie. Póki co uwielbia "przepełzywać" sobie po przeszkodach, zwłaszcza w postaci leżących rodziców, przepięknie klęka w podporze i próbuje sama w podporze wstawać =) ach jak ten czas ucieka =)

pozdrawiamy :D

ps. zima idzie? ;)
 
nnita- gratki dla malutkiej już ostro pełzającej :)
A widzisz te jedynki? bo u mnie po za katarem od czasu do czasu to nic się nie dzieje, choc może dziąsła lekko pogrubione na dole i u góry-tak mi się zdaje :)

Oj i widac że wekeend bo mało wpisów :) :laugh2:
 
oleczka widzę na dole "zbielenia" - hmm tak to nazwę, i pod palcem już wyczuwalny jest ostry kancik. Ale test łyżeczkowy póki co oblewany ;)
a tak poza ty, to jeśli takie mamy początki ząbkowania to póki co się cieszmy :p
 
nnita czy to oznacza że już masz obniżone łóżeczko?
bo ja do tej pory mam na górnym poziomie i niby nic się nie dzieje, ale jak tak w koło patrzę to wszyscy szybciej opuszczają...
zawalka a Wy? macie na dół opuszczone?

a co do ząbków to różnie różne zęby wychodzą, podobno jedynki dolne to lajt :) górne już gorzej. u nas się to sprawdza.
też słabo śpimy :/ młoda dopiero zasnęła przed chwilą...
 
hej kochane, nie odzywalam sie bo nie wiedzialam co pisac:) duzo by opowiadac i zabiore sie za to jutro ale po krotce postanowilam, ze nie dam rady mlodego odstawic. dostalam jakiegos zalamania doslownie:( Dawidek je bardzo malo wiec jade na laktatorze. poczekam do czwartku na spotkanie w poradni i wtedy zdecyduje co dalej. zauwazylam, ze idzie gorny kiel i moze to dlatego nie chce jesc mlody, ma straszne problemy z zasypianiem, spi krotko i budzi sie itp.

sallis my obnizylismy lozeczko okolo 9 miesiaca takze nie martw sie. ale pamiatam jak na spotkaniu sie wygadalam, ze my jeszcze na gornym poziomie to laski mnei prawie zjadly;)
 
reklama
Do góry