reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Dolcia- wszystkiego najlepszego i jak najszybciej Milanka przy sobie:))
Izuniek- Gratuluje zębolka:)

A u nas w końcu po remoncie, zdążyliśmy przed Wojtusiem:D Sypialnia piękna choć maleńka, i łóżko 160x200. Mam nadzieje że dziś uda się je ochrzcić:D i trochę podgonić małego:) Tym bardziej że dziś mija 2lata od pierwszego niewinnego całusa, i od tego czasu liczymy nasz staż:)) A i mamy cały weekend zaplanowany w Zielonej ze znajomymi, może akurat tam będzie chciał wyskoczyć, w każdym razie torbę do szpitala zabieram ze sobą:D

Miłego dnia WSZYSTKIM:))
 
siw@-dziekuje bardzo;-) ja dzisiaj do swojego M tez mowie ze musimy chyba "porozmawiac" zeby malego pogonic :rofl2:

a czy jakies prezenty dla mnie tez beda??:-D;-):rofl2:


KOCHANE czy wy sie bawicie w jakies wysylanie zgloszen na "darmowe probki"
??
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie :-)

jestem z Zielonej Góry (dokładniej Jędrzychów) i termin porodu mam na 14 stycznia 2012.
Mam prośbę do mam które się już rozpakowały aby napisały jak przebiegł ich poród w szpitalu w Zielonej.
Będę rodziła w Zielonej z wynajęta położna ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej, będę wdzięczną za każdy post (każda informacja będzie ważna).

Życzę wszystkim brzuchatkom, słońca na niebie, pogody ducha i szczęśliwego rozwiązania.
 
Kasia_ZG-Witaj i wszystkiego naj z okazji imienin:-):rofl2: ja jezcze nie rozpakowalam....a z kim bedziesz rodzila??( jaksie nazywa ta polozna) mi tu dziewczyny pisaly ze to strata pieniedzy....kolezanka ktora rodzila 2 tyg temu powiedziala ze ona nie miala prywatnej a miala taka extra opieke ze w szoku byla.....ja sama wczoraj bylam na spotkaniu z polozna....i powiem Ci ze ona sama dala mi do zrozumienia ze to nie jest konieczne....ona bedzie od tego by Ci mowic kiedy przec i ewentualnie pomasowac plecy...a polozna i tak dostaniesz pozniej z urzedu.
ale to Twoja kasa i Twoj wybor ;-)
 
Juhu,
Noooo Madzioszka - w końcu odzew! Super, że wszystko ok :)

vii - może zębisko idzie znowu stąd ta nocka kiepska?
a Bolowego zęba jak nie było tak nie ma i ja tam nic nie widzę w tym temacie :| chociaż ostatnio wydaje mi się, że częściej i mocniej gryzie - może go coś gilga tam?

sallis, kordek - ale mnie podbudowałyście z tymi niekapkami :) w takim razie nie będę mu tego wciskać :)

sallis - skoro tak mężu zaleca to zapraszam na spacerek do mnie :) choćby codziennie :)

kordek - zdrówka dla Zuzki!

Izuniek - gratuluję pierwszego zębiska :) a coś mi się kojarzy, że pediatra orzekła że do tego jeszcze daleko... czy się mylę?

Dolcia - najlepszego :)

Kasia_ZG - pytaj konkretnie co Cię interesuje, bo to jak przebiegają porody to szeroki temat :) nie zmieściłoby się na 1 stronie ;P Generalnie jest pozytywnie :)
Powodzenia i szybkiego porodu życzę :)

Beti - do tablicy - co z Tobą?

U nas i rano i wieczorem mleczko piło się ze słomki :) Fakt, że nie wypił wszystkiego ale nie wiem czy ma to związek ze smoczkiem/słomka czy czymś innym. Aha i zapomniałam mojego synusia pochwalić wczoraj za full zestaw na nocniczku :)
Miłego i dłuuuuuuugiego weekendu :)
 
dzięki dziewczyny za dobre rady, jakoś wychodzimy na prostą z tą laktacją, piję herbatkę laktacyjną i dożo wody, w każdym razie Julcia je spokojniej i odstępy są już dłuższe :)

nie zdążyłam dokładnie nadrobić co tam u was ale gratulują ząbków i życzę zdrówka potrzebującym :)
 
A ja na krótko się tylko przywitam :) hej!
i szybko pożegnam lecę spac-jakoś mnie sen szybko złapał. Spokojnego weekendu-znowu tak ten czas zapindala :p
 
reklama
katoryba - gratulacje dla Bolusia! zuch chłopak :) mi się czasem też uda złapać, jaką ja mam radość wtedy :) a o ile mniej czyszczenia prawda? ;)
i odpowiem w imieniu Beti - netu chyba nadal nie ma, jakoś od niedzieli :(
a w przyszłym tyg na pewno skorzystam z zaproszenia :)
dolcia - najlepszego!
a darmowe próbki, ja w każdej ilości ;) gdzie tylko zobaczę to się rejestruję ;)
izuniek - Lence gratulujemy jedynki :)

Buziaczek dla Elizki :*:*
 
Do góry