reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Hej :-)
Katoryba - przekaż roczniakowi wszystkiego najlepszego :-D By w każdy nowy roczek wchodził z uśmiechem na twarzy :-)

Dla chorowitków - gdzieś tam są dni w których będziecie zdrowi :-)
 
Hejo:) Ale tu dzisiaj urodzinowo:) Ciotka jeszcze raz przesyła buziaczki:)

No i chorobowo się zrobiło...U nas odpukać też spokój, nie ma żłobka-nie ma problemu:) Ale kurujcie się na te nasze urodzinki wspólne! Chyba nie przestraszyliście się opisu jak Filcio wita gości???:)

My czekamy na naszego tatusia, już się stęskniliśmy! Ja mam jakieś stare ozdóbki, ale zaledwie kilka...tym razem znowu nic nowego nie dokupiłam:/ Mieliśmy piękną żywą jodełkę mieć w tym roku, ale zrezygnowaliśmy z niej, bo dziadek kupił dla nas taką do sufitu...już widziałam jak Filo się obraca z każdej strony:) No ale nasza sztuczna kilkuletnia też jest ładna:) A poza tym to tegoroczne święta jeszcze do mnie nie trafiły:/
 
Witamy wieczorkiem:)
Oczywiście na wejściu STO LAT!!!!! DLA BOLCIA:) i szczęśliwych rodziców, w końcu to pierwsza rocznica bycia mamą i tatą:) Wytrwałości i radości z ukochanego syncia a dla niego zdrówka, uśmiechu i wszystkiego najcudowniejszego:*

cosa, szcześliwa - my dziękujemy za życzonka jeszcze 9 dni i będzie pierwszy miesiąc za nami:)
pluszaczek- u nas z karmieniem z dnia na dzień coraz lepiej, oczywiście nie wychodzi żeby cały dzień karmić cyckiem, więc ściągam tak ze 4 butelki na dobę , i raz dziennie dokarmiam bebikiem ale już coraz częściej i dłużej udaje mu się złapać cyca, na razie się nie poddaje i cieszę się z każdego postępu Wojcia.
marzenka- ten espumisan naprawdę pomaga, bo znowu po tym zasnął, tylko że zrobiłam dzisiaj błąd bo dałam mu dopiero jak zaczął się zanosić i prężyć. Eh:/ że też nie można tych kolek na siebie wziąć:/
beti- Dzięki za radę, w grip water się zaopatrzę bo nie pierwszy raz słyszę że to skuteczne.
dolcia-buziak:* dla naszego rówieśnika Milanka na 3 tyg:)

A na koniec się pochwalimy, że nas dzisiaj ważyli, i waga na 3tyg 4500g (urodzeniowa była 3750g przy wypisie 3550g) także Wojtuś pięknie rośnie a mamusia się cieszy z dodatkowych "kilogramów":) na szczęście moich ciążowych już nie ma;)
 
Jeszcze chyba tylko my zostałyśmy...

bolinku nasz kochany sto lat albo i więcej! Niech uśmiech nigdy z twej buźki nie znika :* cudownych kolejnych lat dzieciństwa maluszku !!! Rośnij zdrowo :*

pięknie dziś wygląda wasz suwaczek :) aż się łezka w oku kręci :)
 
Hej ho,

na dzień dzisiejszy mamy pozwolenie, by wybyć na święta do moich rodziców!
Ale... Lena nadal ma zmiany na oskrzelach, znów zmiana antybiotyku (a jednak jakiś jeszcze można jej podać :D)
 
Dziękujemy Wam wszystkim kochane mamusie za życzenia. Mam nadzieję, że wszystkie się spełnią i kolejne lata naszego Bolinusia będą takie fajne jak ten pierwszy :)

Izuniek - czyli prostuje się :) super!!!
 
reklama
siw@ - ja korzystałam z czegoś takiego w ciąży do spania. Potem po porodzie do karmienia jakoś mi nie leżało - wypełnieniem były kupki styropianu i nie wiem czy one się zbiły czy jak, ale sflaczał ten rogal. Kupiłam sobie do karmienia fasolkę ROGAL PODUSZKA DO KARMIENIA ZDEJMOWANA POSZEWKA (1986395450) - Aukcje internetowe Allegro coś takiego i przyznam, że jak dla mnie super sprawa. Korzystałam z tego przez cały czas karmienia cycem czyli prawie 8 mies.
 
Do góry