reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

reklama
ja takie rozmowy od bitych 7 dni przeprowadzam i co... i nic, Feliks widocznie jest uparty (chyba po mamusi:rofl2:), nawet cioci Cortiny nie słucha:-D:-D:-D ale mimo wszystko życzę ci powodzenia, Skorkupa84 ;-)
 
ja takie rozmowy od bitych 7 dni przeprowadzam i co... i nic, Feliks widocznie jest uparty (chyba po mamusi:rofl2:), nawet cioci Cortiny nie słucha:-D:-D:-D ale mimo wszystko życzę ci powodzenia, Skorkupa84 ;-)

no jak obiecujesz chlopakowi ze jak wyjdzie to mu paczke pampkow albo chusteczek do dooopki kupisz to nie dziw sie ze matke zlewa hahahah :D

Felek dawaj ! jak sie urodzisz w ciagu 3 dni to ciocia kupi ci niespodziankeeeeeeeeeeeeeeee :rofl2: jak sie nie urodzisz zbóju do niedzieli to niespodzianka przepada ! haaaaaaaaa :-D
 
imie wybrane :) ?
terminy mamy podobne moze na porodwoce to sie spotkamy jak przenosisz hihihi ;) a ja sie pospiesze ;)
chcialabym 1.02.2013 ale ja se moge chciec :p
 
hehe niestety co do terminu porodu to będzie cieżko się zgrać ;))) ja będę rodzić w Sulechowie i najprawdopodobniej będzie cesarka. Nad imieniem jeszcze sie zastanawiamy.....chłopiec miał być Adaś ale z dziewczynką mamy problem. Zawsze chciałam mieć Maje ale teraz są prawie same Maje i Lenki więc raczej nie zdecydujemy się. Te które podobają się mi to niestety mojemu małżowi nie bardzo i odwrotnie:/// A u Ciebie wiadomo jaka płeć? edit. ale ze mnie gapcia;p;p na suwaczku widzę ze chłopczyk będzie:)))
 
Ostatnia edycja:
taaa bedzie aleksander :-)
ja mam Maje i polecam imie, super grzeczne dziewczynki z Majek hihi :-)
u nas imie wybrala corka, niewiele mielismy do gadania :-p
 
reklama
hehe no tak 6-latka może już wybrać imię...pewnie jej najlepszy kolega z przedszkola lub z podwórka ma na imię Oluś?:)))))))
 
Do góry