reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

piszcie piszcie o fajnych poloznych to moze sie przelamie :p ja po tej co przychodizla do Mai mam traume do dzis ;-)

Elus a ta pani Kasia to skad ? jak sie do niej zapisac ?
 
reklama
Cortina, to jest Pani rzecz jasna z ZG i wcześniej miała swoją szkołę rodzenia przy szpitalu, a od jakiegoś niedługiego czasu mieści się ona na Zamenhofa w przychodni. Link do strony szkoły: Kurs. Szkoła Rodzenia Zielona Góra "Dla Rodziców" tam znajdziesz też namiary na Panią Kasię :-) swoją drogą Pani Kasia ściśle współpracuje również z Panią Danusią Kamińską z poradni laktacyjnej - także obie panie są bezcenne!:-)

Z tego co pamiętam, Rita chyba też ma Panią Kasię jako położną wybraną.

edit: Cortina, jeszcze jedna rzecz, która może Ciebie zainteresować: Pani Kasia ściąga szwy po cesarce,a wiem, ze nie każda położna to robi... jednak łatwiej jak ktoś do ciebie przyjdzie i je ściągnie, niż jak tydzień po porodzie masz lecieć do szpitala...;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja za położną miałam panią Elę Kurpisz która współpracuje z panią Kasią z Zamenhofa. Jest dostępna pod telefonem prawie o każdej porze dnia i nocy. Na wizyty przyjeżdża ze swoją wagą a to było dla mnie ważne żeby kontrolować wagę syna, poza tym ściąga szwy jak się ją poprosi, sprawdza cyce, pomaga przy przenoszeniu ciąży. Babeczka pracuje też na patologi ciąży w szpitalu i jak tyl;ko ma dyżur to przychodzi na oddział sprawdzić co u was...
 
Skorupka właśnie to tak wygląda że dzwonisz do takowej położnej i mówisz: Wybieram Cię !!!! a tak na serio... W szpitalu możesz dostać telefony do położnych w ZG. wybiersz sobie panią i dzwonisz. Jeśli kobitka nie będzie już w stanie ciebie sobie dopisać to ci o tym powie i każe szukać dalej, ale wątpię żeby tak się stało. Potem już umawiasz się położną przed porodem i wypełniacie tonę papierologi i umawiacie sie na potencjalne kolejne spotkania.
 
Hej :)
Jestem tutaj nowa i postanowiłam się przywitać :)
Co prawda nie jestem z ZG, ale z Nowej Soli. Jestem przyszłą mamą Maluszka, który/a ma urodzić się w kwietniu.

Czy któraś z Was będzie rodzić w NS?
Pozdrawiam :)
 
reklama
mysiak witaj!

cortina niestety słonice ze zapadają w sen zimowy;-)a przydałoby sie tak zasnąć i obudzić jak już będzie po wszystkim;-)
 
Do góry