reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

jestem jestem, dzięki dziewczyny :)

Cortina jak ty sie kochana czujesz?? mały dokucza?? mi na usg teraz prenatalnym jak byłam u Rut'a to cos przybąkiwał o drugiej babce, ale wiadomo sam stwierdził ze to 50% hahahaha

A w sen zimowy i ja bym zapadła :) przespała bym te chłody, te wczesne wstawanie itd itd :)

ika216 u ciebie już bliżej niż dalej.. spokojnie, bez stresu :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hello :-)

Mysiak ja sie czuje ok, maly wali mi swoja glowa po zebrach a nogami po pecherzu, ile ja razy dziennie lece do wc to masakra :-p:szok: kochany synek hehehe :rofl2:
bylam niedawno w twoich rejonach na zakupy sie wybralam jedna sie rozczarowalam :-p a taki kurde kawal pokonalam :rofl2:

jeszcze troche i sie dowiesz kogo w brzuchu masz ;-) oby zdrowe ! a plec mysle ze co by nie bylo bedziesz kochac jak swoje hehehe :rofl2:;-)
 
Cortina niestety kochana, ale w Dariuszu coraz mniejszy wybór jest...

Ja dzis lece do gina bo leki mi sie konczą.... babka nie chciała mnie zarejestrowac i sie poryczałam..wiec od razu miejsce sie znalazło... jakis taki wyjec jestem w tej ciazy....
 
Mysiak wybor nedzny i ceny wg mnie ciuchow wysokie, tansze ciuszki kupuje w tesco czy w fokusie na wyprzedazy ;-)
 
Cortina ja ogolnie też wole kupic w tesco, w C&a tez czesto mają fajne promocje, choć ostatnio np Asce w H&M czapke za 5zł z hello kitty kupiłam :) w tesco kupuje tylko to co wypzedają bo też ceny szajbnięte mają.... a najczescej łaze po lumpkach i nowki sztuki targam po 10zł :)
Ja w dariuszu kupuje rękawiczki i inne takie gadzety, których mi w danej chwili brakuje:)

Dzis kupiłam pierwsze leki na 100%.. probuje jeszcze kombinowac z refundacja,a le masakra.. poki co na poł miesiaca zostawiłam 200zł w aptece.... nic to trzeba ruszyć z korepetycjami hehs...
 
nic mi nie mow o lekach i ich cenach ! plakac mi sie chce jak mam isc do apteki :-(
moja luteina miesiecznie kosztuje 200 zl prawie :wściekła/y: wrrr ...
 
a jaką luteine bierzesz??

Własnie kolezanka z francji wysłała mi ciuszki po swoim synku, troche uniwersalnych i troche chłopiecych, niektóre całkiiem nowe:) alez sie ciesze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale mi sie refundowana juz nie nalezy wiec lipa ...
a co do ciuszkow fajnie jak sie ma od kogo dostac :-) ja nie mialam nic, wszystko kupilam od podstaw :sorry2:
 
Do góry