reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

Cortina u nas to takie kiedys forum miałam, ze razem z dziewczynami sie wymieniałyśmy, pomagałysmy sobie nawzajem :) także mam super :) utrzyuje kontakt w sumie tylko z 3 dziewczynami jeszcze, ale zawsze jest milutko :) szkoda, ze ci sie refundowane ie nalezy... kurcze no mnie czeka 240 misiecznie na zastrzyki +200 na duphaston + do tego acard :) mam nadzieje ze nic wiecej mi nie wyjdzie w trakcje...
 
reklama
Masakra z tymi lekami !!! Jak by dodać sumy wydawane na leki to na fajny wózek by się nazbierało i nie tylko :-)
 
OOOOOO masakra, ile wy miesięcznie na te leki wyrzucacie kasy:szok: a do tego jeszcz trzeba wyprawkę skompletować dla siebie i dla maleństwa, dżizas... porażka!
fakt, ciuszki od znajomych w skadku są bezcenne, ja sama dostałam kilka sporych worków ciuszków i do sporą ilość nawet jeszcze do roku życia małego. część zamierzam oddać, a część zachować dla kolejnego dzieciaczka, bo co jak co, ale Feliks jedynakiem na 100% nie będzie:-)

Cortina, będziemy mogły zgadać się na ciuszki po Feliksie, jak będziesz chciała - odezwałabym się w tym temacie do ciebie, jakby mi się ich trochę uzbierało;-)
 
ELus spoko daj znac :-)
narazie mam sporo ciuchow kupilam wszystko od podstaw, uwielbiam male dzinsiki i sweterki :-) male chlopaki ubrane "po mesku" mnie rozwalaja :rofl2:am zamiar mojego ubierac po mesku :-D
 
heloł wieczornie :)

Cortina ja wprzeciwieństwie do ciebie nie kupuje jeansików, staram sie też wszystko kupowac (zakładać) co nie ma zapieć na plecach, czy jakiś zakładek, szluwek.. jakoś wydaje mi sie, ze dziecku moze być w tym niewygodnie. Na pierwsze tygodnie Aska nosiła spiochy, bodziaki i pajacyki :) było ciepło, wiec i rampersy szły w ruch :)
Ale też podoba mi się jak chłopcy sa jak mali eleganci :)

elusl.. ja kombinuje jeszcze co by na zniżke leki dostac.... choć jest bardzo cieżko.... jeszcze ostatnia nadzieja w naczyniowcu i wynikach doplera... ale to sie okaze :) poki co kasa masakryczna, musze zacząć dorabiac na korepetycjach bo ciezko jest, ale poki sie zle czuje to jest dla mnie klopot .... jeszcze bede pisac o zapomoge w pracce :) powinno troche grosza wpaść...

Ja dostane ponad 4kg paczkę...wiem, ze wiekszość ciuchów jest nowych :) takze jestem bardzo szczesliwa:) kolezanka stwierdziła ze nowe wysle mi, a uzywane oddała dla biednych :) podobno bedzie wszytsko co potrzeba dla dziecka w rozmiarze 62 :)Wiec jak chłopak bedzie to kupie kilka sztuk na 56 :) a jak bedzie dziewczynka to sprzedam chłopięce i kupie co mi brakuje dla dziewczynki.
Ogolnie po Asce mam spiworki dwa uniwersalne na zime, rożek, pościel mam jedną uniwersalną, pieluszki tetrowe... oj duzo tego jest :)
 
no wiadmo ze dzinsy i swterki to nie na codzien :-) ale od swieta mozna wystroic chlopca fajnie :-) ja jestem fanka zestawu body plus pajac :tak: mam tego sporo :-)

na pierwsze miesiace wszystko gotowe, wozek sie wietrzy, fotelik tez :-) styczen/grudzien musze zaczac prac ciuszki bo na poczatku lutego moge juz byc w wersji 1+1 :-) ale chcialabym jak najdluzej pozostac 2w1, lubie byc w ciazy :-D
 
Dla mnie ciąża to czarodziejski czas, jednak pod sam koniec się niecierpliwiłam... a teraz chciałabym zeby już był maj, tak mi sie ten czas ciągnie..... tyle jeszcze strachu przede mna.... ja piore na bieżąco w zwykłym proszku wiadomo a potem bedzie prane w dzieciowym..
 
poprzednia mi sie nie dluzyla bo skonczyla sie z nienacka sporo przed terminem wiec teraz bym chciala jak najdluzej pobyc ciazowka :-)

ja stwierdzilam ze kupie plyn do prania dzieciowych rzeczy i wypiore to na szybkim 15 min programie nie bede szalec :-p
 
reklama
Do góry