reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Szkrabek mam nakładki i widzę że dobrze chwyta ale zauważyłam że są popękane wiec dlatego:/
polozna była mała wazy 3400g i wszystko ok pepuszek odpadł :)
Ja czekam az Agatka się obudzi zje a sciagnelam 110ml i jedziemy na zakupy ;) u nas pogoda super 17stopni i słoneczko swieci;)
Basia powodzenia i szybkiego rozwiazania;) 3maj soie cieplutko;)
 
co do czopków to ja mam Paracetamol farmina - od 3,3kg. Ale tez sama nie podam. Mam pediatrę mieszkającą pode mną, więc w razie czego idę do niej, ale lek musze mieć by juz nie jeździć po aptekach. Tfu tfu - oby się nie przydało żadnej z nas :)

No i sól fizjologiczną oczywiście i gaziki jałowe też mam ;)
 
Dziewczyny wielkie dzieki za pamiec i kciuki. Niestety cc jutro. Jeden dluugi i nudny dzien w szpitalu dluzej bede siedziec. Oby jutro nic sie nie wydarzylo tylko zrobili mi ta cc. Wyjde w takim razie 1ego -cale szczescie ze wypisuja. Specjalbie sie spytalam czy 1ego w swieto sa wypisy i na szczescie sa.

Basiaw to lezymy razem :) jestes chyba w gorszej sytuacji bo musisz czekac na akcje. Oby szybko poszlo i juz tej nocy zaczelo cos sie dziac.

Melliska tak beda dwie Natalki :)

O karmieniu nic nie napisze jeszcze. Dziwnie tak mam b mohe piersi nie zmiebily ani wielkosci ani wygladu jak to bylo za pierwszyn porodem. I tak sie zastanawiam czy bedzie ten pokarm w ogole.

Siostra przyjechala jakas rozrywka w koncu.

Pozdrawiam trzymajcie sie cieplo :)
 
AlfBeta no to powodzenia jutro;)
Ja po zakupach pojechałam do mothercare i kupilam laktator super jest:) i dla Agatki troszkę ciuszkow od 3-6mc bo nie mam a mega promcje byly;) dla Mai nic nie kupiłam bo nie było tak dużych ciuchów ale sama sobie kupil a lego bo uzboerala 20f ;) a ostanio straciła dwie jedynki na górze :)
Sciagnelam małej 110ml i zjadła a wcześniej cycusia troszkę i teraz spać idzie a wieczorem kąpiel bo polozna pozwoliła. Ja lecę się zdrzemnąć miłego wieczorku;)
 
AlfaBeta, Basia trzymajcie sie! Trzymam za was kciuki :*

Ja dzis zostalam tylko na godzine sama. G pojechal na popoludnie do pracy i wrpcil po godzinie, haha....bo? Bo nie wiedzial ze ma przyjsc na rano, bo tylko 20 osob zglosilo sie do pracy i fabryka ruszyla tylko na rannej zmianie. Ale sie z niego usmialam :) Ale za to poszlismy spacerkoem do sklepu na zakupy. Mamy do niego 1km wiec i Oski na powiettzu byl i ja sie dotlenilam.
Gosia mam to samo w nocy z mlodym. Po cycusiu pptrafi sie krecic i zloscic z godzine a czasem dwie...oh masakra. W dzien to samo, ale wole w dzien niz w nocy.
Ja rowniez nie mam rytmu dnia. Wszysyko do gory nogami. Nie mam kiedy posprzatac jak wczesniej, ttlko "po łebkach" zeby jako tako wygladalo..

Aenye uuuu ale nieciekawie mialas, naprawde wspolczuje... Oby juz nic zlego sie nie czepialo!

Moj maluch wczoraj zjadl 130ml sciagnietego mleka i nadal wolal o cyca. Bylam w szoku. Maly glodomor.. Kupki juz czasem solidne walnie, a czasem ttlko troszke w pampersie jest.
W ogole wy juz podajecie wit K? Ja nie. Ja tylko D , bo K niby dopiero pediatra mi powie co i jak na pierwszej wizycie ktora mam 13 stycznia...

Ok obudzil sie i afera :D uciekam.
 
Hej dziewczynki.

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom. Basia i Alfa - trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania.

Nie ma opcji bym nadrobiła wszystko. Przeczytała tylko kilka stron. Pisałyście o spacerkach. My wychodzimy już od dawna. W zależności od pogody czasem na godzinę, czasem na 2. A jak szukaliśmy choinki to mała była na spacerku prawie 3 godziny.

aenye - podziwiam Cię, że tak wszystko ładnie ogarniasz pomimo 5-tki dzieci i do tego jeszcze takich problemów ze zdrowiem. Najważniejsze, że wszystko ładnie się goi.

O Gosi to nie wspomnę. To jest prawdziwa torpeda :D

Domi - u mnie w zaleceniach na wypisie jest napisane, że wit. K podawać od 8 dnia życia.

Powolutku i ja zaczynam wszystko ogarniać. Mam czas by wyprać, wyprasować, coś tam ogarnąć do jedenia i posprzątać. Na święta byliśmy u moich rodziców. Babcia i dziadek zakochani w Luizie. Najlepiej by została z Nimi jeszcze do sylwestra :D

To kto tam jeszcze został? Olciastrzelce tylko? :-)
 
reklama
Piotrusiowa cos mi sie wydaje ze któraś jeszcze była w dwupaku. Ej no ta moja córcia coś sie nie słucha i nie chce jeszcze wyjść :-\ już próbuje schodów, seksu, cieplejszych kąpieli i nic nie rusza :-\ za niedługo mojemu mężowi sie urlop skończy jak tak dalej pójdzie. Termin mam na jutro i jutro idę na ktg zobaczymy co wyjdzie...

Aeyne to się wycierpiałaś :-\ oby bylo już tylko lepiej.

Basia i alfabeta trzymam kciuki.
 
Do góry