reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
dzieki dziewczy :* Oleńkowi już lepiej :)

musze sie Wam pochwalic. od piatku cwicze codziennie Skalpel Ewy Chodakowskiej i wczoraj dodatkowo zrobilam 40 basenów. Co prawda, dzisiaj ledwo sie ruszam, ale nie przeszkodzilo mi to cwiczyc ;)
A jak u Was z powrotem do formy? U mnie wagowo niby jak przed ciaza, a nawet 3 kg mnie, ale brzuch mimo braku rozstepow, nie prezentuje sie dobrze. skora luzna, miesni brak... do wakacji jeszcze troche zostalo, wiec moze ktoras ma ochote dolaczyc sie? w grupie zawsze razniej :)
 
u mnie tez kiepsko z czasem, tym bardziej, ze jezdze do pracy przynajmniej 2-3 razy w tygodniu...No, ale nie moge zostawic dyplomantow i badan... tym bardziej, ze przez moje perypetie w ciazy mam mnostwo zaleglosci. Ja staram sie cwiczyc w ciagu dnia, jak mlody zasnie, albo wieczorem. Jak mlody wyzdrowieje, a pogoda sie poprawi, mam zamiar jeszcze wplesc dluzsze, szybkie spacery z juniorem, albo pozniej biegac
 
Katty ja wczoraj rozwinelam mate po raz pierwszy, zrobilam kilka brzuszkow i bylam w szoku jak mi to slabo idzie. Brzuch mam caly w rozstepach i wisi, wiec musze chyba odpalic Chodakowska :D ciezko bylo? :)
I w ogole planujesz robic odstepy w dniach?
Super ze z Olusiem juz lepiej :)
 
Katty - ja chętnie dołącze. Na razie skalpel 2 ćwiczyłam od czasu do czasu, a głownie chodzę na 5-8 km szybkie spacery. Moge spróbować i skalpel - właśnie brakuje mi trochę dopingu ;)
 
Domi, a Ty po cesarce nie boisz się już ćwiczyć? Też chciałabym już zacząć.do formy,ale jednak.ciagle się.boje już zacząć, mówią,że po cc powinno się dłużej poczekać z aktywnością fizyczna...hmm!
 
Zazdroszczę Wam Kochane czasu na ćwiczenia... U mnie wykonanie podstawowych czynności higienicznych nie zawsze możliwe:/ Ale też myślę o Chodakowskiej, jak już mi dzieć pozwoli na chwilę dla siebie...
 
reklama
No ja dziś na rowerku pojezdzilam 7min:-p i zamierzam brzuszku robić choć oczy już mi się kleja a jutro znajdę jakieś ćwiczenia na yt :-p tylko ciężko się zabrac:-p
 
Do góry