reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Marcepanek, a może idź zrób betę - koszt to ok 30-50 zł za test bez skierowania. Beta zawsze prawdę Ci powie i nie będziesz się stresować!
 
reklama
.szkrabek nie mieszkam w Polsce. Wiec z tą betą jest troszkę bardziej skomplikowane. Udało mi sie na jutro załatwić u GP (lekarz pierwszego kontaktu) ,ze zrobią i wyniki dopiero w czwartek. Tak więc o 11 jutro pobieranie i następna doba czekania w niewiedzy.
 
Heh, dopiero co chwilę temu zakładałyśmy październikówki 2015, a tu już grudniowe mamy... Bardzo szybko to leci. Trzymam za Was kciuki Dziewuszki :) No i za Wasze Fasolinki też oczywiście!
 
dreamgirl, a wiesz jak się zakłada podforum? Bo Grudniówki 2015 jeszcze oficjalnie jako pod forum nie istanieją i zastanawiam się jak to zmienić ;-)
 
Marcepanek- moje kreski tez są ledwo widoczne gołym okiem. Nawet aparat nie chce ich uwiecznić, a beta 277. Tak więc nie martw się kochana. Test nie wykrywa przecież hcg ilościowo, a jakościowo. A to roznica:)
 
Dziewczyny podforum pojawi sie jak znikną styczniowki :) czyli pewnie lada moment.
Życzę spokojnych nudnych 9 miesiący dopiero co ja sie dowiedziałam o ciąży dokładnie rok temu :)
Pozdrawiam mama listopadowa 2014
 
Hey dziewczyny. Po becie pełna strachu czekam do jutra. Dzis oczywiście kolejne testy. Tylko ledwo widoczny cień :(
Na tym clearblue z plusem tak samo. Zdjecia wcale tego nie pokażą bo tak jasne :(
@ oczywiście brak.
No zobaczymy już jutro i szczerze obawiam się tej wiedzy. Jeśli wyjdzie ,że to nie ciąża to chyba pierwszy raz od wieków coś wypije :(

malinka_90 ale Ty chyba testowałas w okolicach terminu @ a ja mam już 35dc.

Tak czy siak wam życzę powodzenia :) mając już dzieci wie się jaki to cud :)
 
reklama
Do góry