reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

A jak nie ma gorączki to nie działa? :-) w ogóle kiedyś pisalyscie o znamionach tych pierwszych Szczepionek, że ropa,że blizna itp, a mój nie ma.nic...to dobrze? Bo juz zglupialam :-)
 
reklama
Cxytalam na forach, że jak sie nie ma ubezp w niemczech to trzeba placic za porod... :O kutfa, juz mam stresa. I wydaje mi sie, że nfz nie pokrywa takiej opcji jak mieszkam w de i tu rodzilam, a w pl nie mam ubezp, jestem tam jedynie zameldowana... Trzeba to wyjasnic z ubezpieczalnia. Aha i w ogole G wczoraj mi powiedzial, ze to Job Center (ten urzad z ktorego mozna dostac pomoc) mnie wymeldowal, ale dlaczego??? Dzisiaj mają sie dowiedziec czemu... Cholerne szwabusy, papierow w cholere a i tak gowno zalatwione :/
Sorry za wyrazenia, ale mam nerwy..

Mlody sobie poszedl spac cos ok 12 i spi nadal.. Fajnie ma nie? Lepiej w dzien spac, po co w nocy...
Ja ogarnelam troszke chate i obiad zrobilam. Dzis makaron kokardki z biala kielbasa w sosie smietanowo- chrzanowym z pietruszka.
Oho chyba krolewicz sie wybudza powoli.
 
Apolinka mi mama mowila ze jak nie ropieje to nie zadzialala.. ale nie wierzylabym jej bo tez z zielona kupa kazala mi jechac do lekarza bo biegunka;p najlepiej lekarza zapytaj;)

Gosia Alusia tak nacha nogami jak nie wiem co;) i kopie nozkami jakby biegala. Aaa ost jak sie majgamy na lozku to nawet przekreca sie z brzuszka na plecki;)
 
Domi ale w pl zeby porod i opieka byly za free nie trzeba miec ubezpieczenia. Trzymam kciuki zeby sie wyjasnilo!
 
Domi z tego co się orjetuje bo i nas też jest job Center to oni nie mogą czegoś takigo zrobić bez przynajmniej wcześniejszego informowania koniecznie trzeba tam jechać i wyjaśniać może jakoś durny urzędnik coś pomylił....
Moja niunia wstała pogugala posmiala się zjadła 120ml I jeszcze cycusia;) może już dożyję po tym szczepieniuz;)
wróciliśmy ze szkoły już bo pisze od 2 tego posta:-p no i mała nie spi ale się śmieje i gaworzy:) a Majeczka je obiadek; )
 
apolinka - jak karmisz głównie mm to powinnaś dopajać wodą, ale niestety nie powiem Ci w jakich ilosciach.

Domi - o ja cię, jaki meksyk z tym ubezpieczeniem. Oby wszytsko sie wyjasniło! trzymam kciuki

porannakawa - współczuje takich nocek :/ Moze się Iga "naprawi" ;) Dużo zdrówka dla Was!

Gosia - moja LAura też się czasem ślini i robi bąbelki. Ja sie tym nie martwię ;)

my nie mamy jeszcze unormowanych godzin snu i jedzenia :/ Laura ostatnio je bardzo często, ale krótko ssie... W nocy też bywa różnie. Były takie noce, ze spała po 4 godziny, póxniej cyc i znowu spała. A teraz jest róznie,,, Ale na noc nie mam co narzekać, gorzej jest w ciągu dnia... Maruda moja, ech...

I nie interesują żadne zabawki, mata edukacyjna... Czasem skupia wzrok jak jej pokazuje grzechotki i odwraca główkę jak ruszsam, ale jakos specjalnie zainterseowana nie jest... Moze przyjdzie jeszcze na to czas.
A, i nie ma łez!!! Normalnie nic a nic! Co to znaczy? hm...
My jesteśmy dzis po kontrolnej wizycie na rehabilitacji i.... Laura ma zwichniety bark. Od cc... Musieli ją pociągnąć za rączke przy wyjmowaniu... Dlatego tak skręca się na lewo - broni się przed bólem. Dizś był mąż tej reabilitantki co byliśmy wcześniej i on bardziej sie zna na tym i badał Małą... Przez 6 tygodni mam nie kłaść na brzuchu, uważąć przy ubieraniu i najlepiej niepotrzebnie w ogóle nie ruszać rączki.... Musiałam sobie popłakać troche, bo szkoda mi mojego Szcześcia, że ja boli... Wolałabym żeby mnie bolało...
 
Domi z tym ubezpieczeniem to bardzo nieciekawie brzmi. Walczcie i wyjasniajcie sprawę, bo przecież nie zawiniliscie.

marcysiaa Luizka mało płacze, ale jak już jej się zdarzy tak porządnie to widzę, że ma mokre oczy i w kąciku zewnętrznym oczka też jakby mokro, ale żeby tak po policzku łzy płynęły to nie. Co do maty to uwielbia. Czasem potrafi dobre 30 min się bawic, a czasem 10 min i znudzona. Wszystko dookoła ogląda z wielkim zainteresowaniem, a jak chodzę z nią po mieszkaniu to głowa we wszystkie strony lata :)
Biedna Laurka :( a co teraz z tym barkiem. Dlaczego trzeba czekac tyle?

A no i Lui uśmiecha się naprawdę ślicznie, ale rzadko coś. Czasem od razu zareaguje, a czasem muszę nieźle się nawysilać, by sprzedała mi bananka :)
 
Marcysia no to dobrze ze wiecie o tym barku! a sami poszliscie na rehabilitacje, cos widzieliscie ze jest nie tak? Moja mama mi truje zebym skolowala kogos kto sprawdzi czy mala nir jest usunieta.. ale nie znam nikogo takiego..

U nas z mala i jej zabawa jest tak ze sama wybiera sobie na co patrzec, nie siega sama raczkami po zabawki. W ogole ost cos jej sie stalo ze je i zaczyna okropnie plakac albo spi i budzi sie z histerycznym placzem..
 
Marcysia wspolczuje wam tego barku :-\ dziwne ze wczesniej nikt nie zauważył nic niepokojącego :-\ oby szybko sie zagoilo i jak najmniej bolalo.
Quchasia Inga tez tak ma ze je lub śpi a nagle histeryczny placz ze aż nie da sie uspokoić.
 
reklama
Marycysia biedne maleństwo dużo zdrowka;)
apolinka jak nie ma gorączki to też dziala:) ale tak wyczytałam że jak jest to organiz się broni przed wirusem:-p
U nas mała zaczęła się interesować zabawkami które doczepiam do bujaka;) są dwie małpki czerwona i niebieska;) teraz będę mate kupowała ale ta co chciałam to droga 56f Fisher Price ale podoba mi się bardzo;) zobaczę muszę mężowi pokazać żeby dołożył bo już 30f mam:-p
Agatka wstała po 18 zjadła 150ml i teraz sobie smacznie dni w lozeczku na dole;) mąż poszedł z psem Maja yt ogląda a ja się sciagam:-p coś głowa mnie boli a w dzień dwa razy spalam po godzinie wiec wyspana jestem.
 
Do góry