reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dzag współczuję zapalnego ucha i życzę żeby szybko się odetkalo;)
Quchasia nie wiedziałam o tym zlaczeniu łokcia z kolanem :-p dzięki za info:)
Moja mała jak wstała przed 22 a raczej obudziłam bo marudzila ale spala a już 4h nie jadła ti zasnęła teraz o 24 i przed snem zjadła znowu ale 80ml wiec nadrabia jedzeniem wczorajszy dzień :) ja dziś w dzień pospalam i wieczorem więc super teraz też lecę spać bo już pozno:-p
 
reklama
Quchasia komu nie jest łatwo?
My się karmimy po ponad 3h czyli już źle samopoczucie po szczepieniu minelo;) i apetyt wrócił ale cwaniara mała cyca nie chciala to butle dałam bo miałam sciagniete ponad 150ml;)
 
Jak np cos uszodzili przy porodzie, jak Laurze z barkiem, to sie tak u mnie w rodzinnych stronach mowi ze dziecko jest usuniete. Pewnie wasze babcie czy prababcie wiedzialyby ocb.
 
Jak np jak Lurze uszkodzili bark. To moja mama mowi ze takie dziecko jest usuniete, tak sie w moich rodzinnych stronach mowi;)
Chodzi o to ze jak cis z ukladrm kostnym jest nie tak to nie sa sie polaczyc naprzemiennie lokcia i kolana dziecku
 
Aha dzięki za wyjasnienie;)
Mała wstała przed 8 zjadła cycusia ale coś się pręży i wypluwa co chwile a później znowu je:-p już się pewnie do butli przyzwyczaila bo szybciej leci no no częściej będzie cycusia dostawac;)
Maja je placuszki z czekoladą a ja też się za śniadanie biorę i do sprzatania:)
Miłej soboty mamuski;)
 
Gosia no wlasnie nie wiem z jakiego tytułu w ogole job center mnie wymeldował z ubezpieczenia!! to jakas kpina normlnie. i nikt nas nie powiadomił... ani ubezpieczallnia ani job center!!! takze jakbym dostala jakis rachunek do placenia za szpital i poród to bym zaniosla do job center i niech płacą bo ja nie prosilam nikogo o wymeldowanie z ubezpieczenia...!!

marcysiaa no to teraz mnie zmartwiłaś... mój Oski głowa ciagle w lewo, w prawo nie chce i sie denerwuje gdy np ułoże go na rekach tak zeby patrzyl w prawo. Jak lezy to wygina sie własnie w literke C... cholera jasna, może on tez ma coś zwichnięte? Jak go wyszarpywali z brzucha..bo to tylko tak mozna nazwać, bo ja cała aż latałam po stole...

quchasia no to witaj w klubie. Dziś nawet G mnie zapytał dlaczego Oskar w nocy tak krzyczał głosno jak go karmilam. Dosłownie jakby go obdzierali ze skóry.. Ma tak od jakichś 3 nocy chyba? Próbuje go przystawić a ten ryczy i sie rzuca...Albo jak zmieniam cycusia to to samo, ryk i zamiast złapać i jeść to ten płacze.. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje?
A w ogole usmialam sie, bo moja mama pochodzi z wioski i tak na to łaczenie kolanek z łokciem mowi sie że dziecko jest "przesunięte" :) mój tato oczywiscie zawsze uważał to za szamańskie wymysły i głupoty, dlatego że moja babcia i mama zanosiły mnie do zwyklej wioskowej babeczki, ktora uwazala sie za masazystke, a tak naprawde nigdy zadnej szkoly nie konczyla w tym kierunku, no wiec dlatego tata nazwł ją szamanką haha.
Pupe smaruje przy kazdej zmianie pieluchy w dzień, bo w nocy to szybka akcja i nie chce mi sie. Z tym, że ogolnie smaruje linomagiem zielonym bo tlusty jest, a jak cos sie odparzy to mam inny taki z przepisu pediatry.

szkrabek baaaardzo wspolczuje babci i zycze jej duzo zdrowka! oby nie bylo powaznych konsekwencji wylewu. Jeśli chodzi o smoka to Oski wlasnie też coś wypluwa ostatnio albo zamyka usta i nie da sobie wsadzic. Jedynie jak mega glodny jest albo idziemy gdzies to weźmie go, a tak jak juz zlapie to pociumka i wypluwa. No to czyli tak juz musi byc...

zozzolka brawo, pieknie sobie poradzilas z dziecmi :) z kazdym kolejnym razem organizacja pewnie bedzie lepsza :)

dzag aaaaa to teraz rozumiem :D czyli Tymusiowi sie spodobało u babci hihi, bo babcia pewnie skupiała uwage cała na nim, a Ty musisz dzielić swoja uwage na dwójke dzieciaków :) a co do akcji z ubezpieczeniem to porazka...job center poleciał po całosci, w poniedzalek jedziemy wszystko zalatwiac, bo wczoraj zamkniete bylo... a tak jak pisalam jakbym dostala jakikolwiek rachunek do zaplaty za szpital to bym ich wysmiala, bo ja z niczego nie rezygnowalam!! a to kilka tysiecy euro..niby skad mialabym to wziać skoro nawet dochodów nie mam?!
Wspolczuje zatkanego ucha. Ucho to tak jak ząb wg mnie- lepiej żeby nic sie z nim nie działo , bo ała..

Piotrusiowa a dlaczego neurologopeda każe na sile trzymac smoka? Po co? Są jakies plusy ssania smoczka?
Mój Oski usmiecha sie jak np chce mu smoka dać a on buzie zamyka, albo jak biore na rece i patrze na niego to nagle usmiechnie sie tak słodko, albo gdy szczery usmmiech mu sprzedaje to też sie cieszy :)


No wiec kolejna noc i wstawanie co ok 2h na karmienie...Masakra jakaś, dziecko mi podmienili :/ I te krzyki w nocy przy cycu, płacze i rzucanie sie..Ja sie pytam dlaczego i za co? A teraz jak jadł o 9:30 tak pozniej polezał na macie z godzinke i juz mnie wołał tak żałośnie, wiec wiadomo trzeba na rece w pozycji leżącej dziecko ułozyc, przejsc sie po mieszkaniu i oczy od razu ciężkie i dziecko zasypia. No fajnie, spi juz troche, zaraz jak wstanie to cyc i jedziemy na zakupy farby do jego pokoju wybrać. G teraz pojechał pozyczonym busem po szafe i regał, wiec jak wroci to jedziemy.
Oskar jak placze to mała łezka mu poleci zawsze z lewego oka. A tak to ma tylko szklane oczka. I lekko mu ropieje to oczko, mam nadzieje że to dlatego że kanaliki sie odtykają a nie że znowu jakas infekcja.
Jeszcze 4 dni i moja pediatra wraca z urlopu.. Od razu pojedziemy z tym jego obracaniem glowki tylko na lewo i ukladaniem sie w literke C, bo mnie zmartwił wpis marcysi juz totalnie :(
Aha i 3 razy juz mylismy główke olejkiem z ziajki na ciemieniuche i juz prawie nic nie ma. Jeszcze raz albo dwa umyjemy i glowka bedzie piekniutka, wiec polecam!
 
reklama
Domi no to się Oski zmadrzyl co raz większy i więcej jeść chce:) super ze jedziesz po farby i będziesz miała wszystko do pokoju małego odrazu humor lepszy jest:)
Ja posprzatalam kuchnie N górze trochę ogarnelam mąż oskurzyl cały dom i posprzatal i Mai w pokoju ja scianelam mleko jeszcze kurze zetrzeć i podłogi umyć i wieczorkiem do pl sklepu może będzie ten olejek z ziajki a Domi jak to dokładnie się nazywa?
 
Do góry