reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Czesc Dziewczyny, u nas ciezka noc nie szlo spac, bole sa ale mniejszej sile. Wczoraj juz tak mnie bolalo ze na kleczkach na lozku kucalam bo niemoglam lezec,az plakalam prawie a moj P biedny niewiedzial jak mi pomoc, za reke trzymal w nocy budzil sie cochwilke i pytal czy boli..
No juz coraz blizej niz dalej, iwonabb czyli trzeba czekac.. aaga84 wiem cos o szalenstwie na ktg, moj Maly tak nieraz wariowal ze uciekal serduszkiem i go polozne musialy znow szukac, siedzialy nieraz zemna na lozku i trzymaly rekami ten jeden przycisk zeby Maly nie uciekal.
 
Kochane!
Pozdrawiam serdecznie! TEż miałam być listopadówką 2013 ale jak pamiętacie stało się inaczej... teraz wkraczam na forum Majówek 2014 :) Tak kończę 3 miesiąc... bardzo się boję ale jednoczesnie niezwykle cieszę !!! Powodzenia! I duzo radości!!
 
No juz nas coraz mniej :) ja wygrzewam sie pod kocykiem bo chyba cos mnie chwyta. jeszcze tego mi potrzeba. no i wpatruje sie w siebie szukajac jakis skurczy. :-)
 
reklama
Ja też co mnie szczyknie to o może już ale niestety nie :-( Ale nic dzisiaj mam niemowlaka w domu (chorego M) wiec trochę może się zajmę czymś innym i nie będe myśleć
 
Do góry