Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Witam kobietki;-).
O Martuś widzę że jesteś ,jak Majeczka???





(help)To znaczy u ciebie w domku ta imprezka???
Ja też idę na imprezkę z dziećmi niestety:-( na całe szczęście Filip śpi od 19 także spoko:-)
Masz na NK Mamstud widziałaś zdjęcie Gaby???

wszytskie!! musieliśmu rozkręcać je, ale nie było innego wyjścia!! masakra!! więc w tym roku na 20 osób nie było opcji zapłaciliśmy za salę. 


Zdjęcie Gaby z ospą ale ją strasznie wysypało:-(.
To czemu nie założysz NK na nowo?
editmęczy mnie to edytowanie)
Wiktoria dzisiaj 7 i pół latek...za szybko ten czas ucieka....



, może założe.Była dzisiaj u mnie koleżanka z córką,poznałyśmy się na porodówce,jak fajnie tak czasami porozmawiać z mamą takiego samego szkrabaA to fotka Filip i Róża:-)
Zobacz załącznik 205487





ja też widzę to podobieństwo do Różyo Kurczaki!! jakie słodziaki!!!!! :-):-):-):-):-)
wogóle to Fifi jest strasznie do Ciebie podobny!!!!!
a po za tym to podobny jest też do Róży.![]()

nawet tacy sami się urodzili
ja też widzę to podobieństwo do Różynawet tacy sami się urodzili
![]()












wie czego chce i już!!!






ja też widzę to podobieństwo do Różynawet tacy sami się urodzili
Fakt mówią ,że Filip do mnie podobny...
To ja myślałam ,że Filip jest grzeczniutki ale Różyczka to istny Aniołek.



grzeczniejsza niż Filip?????