reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

kasica212:-) to masz tak jak ja:-p szydełko kordonki a zawsze narzekam, że czasu brak
M&ms Gdyby to było możliwe to bym ci odstapiła moją zime. Nast w tamtym roku zalało pomimo iż mieszkam w bloku na 3 pietrze:/ porażka dosłownie dach przestał wytrzymywać, snieg był tak strasznie ciezki. I nam na głowy kapało:/
mamamatysia o widze ze i ty z " entuzjazmem" podchodzisz do swiąt

A ja czekam aż T z pracy wróci, cos im sie montaż przedłuża:/
A w ogóle to mały mi robi po 5 kupek dziennie takich rzadkich, w sumie nic mu nie jest zagladałam w paszcze ale czwórek nie widac, dziasła ładne.. moze jakis wirus. Na wszelki wypadek daje probiotyk eh.

edit własnie mi sie Kacper z takim rykiem obudził że o mało zawału nie dostałam, teraz siedzi z Tomkiem w pokoju ale jak go tylko wyjęłam zagladał pod łózeczko i mówił nie ma. Pojecia nie mam czego on szukał ale sie uspokoił na szczescie tylko sie zstanawiam kiedy spac pójdzie bo oczy ma teraz jak 5cio złotówki:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny:-)
Z tymi kupkami u dzieciaczkow to może na zęby,a może też być jakiś wirus oby nie,ale moja Ania dzisiaj nie poszła do przedszkola bo miała gorączke i boli ją brzuch:-(.Najgorzej się martwie żeby mi się Krzyś nie zaraził,bo mam 1grudnia szczepienie przełożone z końca pazdziernika:-:)-(
MamoNiki i Umi ale jesteście dzielne z tą waszą dietką i jeszcze robótki ręczne no,no,no:tak:
Mamamatysia zazdroszcze wypadu i życze udanego pobytu w stolicy;-)
Kasica tak sie właśnie przyglądałam jak uszyta jest ta sukieneczka,a to robótka ręczna no podziwiam:tak:,ja uwielbiam takie prace swetry na drutach,obrusy na szydełku itp.ale sama do tego talentu nie mam niestety:zawstydzona/y:.Bardzo fajna fryzurka i dobry kolorek włosów:tak:
M&MS u mnie też jeszcze śniegu nie ma,a ja osobiście tak jak ty b.lubie zime,ta biel,te cudowne drzewa i wszystko pod pierzynką normalnie bajka:-D
 
:-)melduje się jako ostatnia:-)
Popołudniu byli rodzice więc niewypadało przed kompem siedzieć,same wiecie.
Kasia -ty to mnie nie zasmucaj nawet !mi tu brakuje twojej obecności,jednak tak jak piszesz -jezeli masz taką potrzebe to odpocznij no i szybciutko wracaj:tak:No i niewspomniałaś jak tam Dukanie idzie?ja trwam ale czasem ciężko bo jedzonko to jednak moja przyjemność a czasem pocieszenie samej siebie.Ja też mam teraz jakąś handre ,ale spowodowaną brakiem obecności ema.W zasadzie jest ale go niema.Mam nadzieje że szybko handra minie:tak:trzymaj się cieplutko.

M&m's-oj no to odnośnie zimy i śniegu mam te same odczucia:tak:aż się dziwie jak można nie kochać zimy:confused:Fakt co poniektórym z naszego społeczeństwa przeszkadza spora dawka śniegu i mrozu w codziennym funkcjonowani.To odśnieżanie auta,drapanie szyb czy odśnieżanie przed domem.Mój m np.przez to rano musi znacznie szybciej wyjść na warsztat poodśnieżać przed domem i dookoła bo bramy nie był by w stanie otworzyć,pozatym przy takiej pogodzie ostatnie gapy na gwałt zmieniają opony więc musi być odśnieżone.Choć znająć życie teściu co nieco odśnieży a i m zapewne pracownika też w to wciągnie.Ja kocham te spacery a w szczegulności po lesie czy okolicy lasu,przepiękne widoki ,tak jak Florencja napisała-Bajka.

Umi -no to jestem z Ciebie dumna:tak:oby tak dalejpowiem Ci że prowadzący taki szczuplutki chyba byś oka nie zawiesiła ;-)zresztą nie wiem ale bardzo przyjemny jako osoba-biło od niego takie ciepło i mega energia:tak:chyba wszyscy instruktorzy fitness tak mają,mega wysiłek pot kapie a oni cali rozanieleni i roześmiani:tak:Fajnie mają .Ja na dziśiejsze zajęcia się cieszyłam bo prowadziła je wkońcu moja ulubienica do której chodziłam jak prowadziła w moim mieście,jednak jakoś m odebrał mi tą radosć i jechałam z mniejszym entuzjazmem,bo na złamanie karku bo m zapóźno przyszedł.A czułam się zawstydzona i bardzo zażenowana,bo przez ten wielki pospiech nie wziełam sobie butów zamiennych i ćwiczyłam na boso.Dałam rade dobrze że orła nie wywinełam:-DMenczy mnie to bo zawsze wszystko musze w biegu i w stresie robić,na wariata a ja to ostatnio nerwowa jestem.Generalnie jestem nerwus.

Florencjo -niestety dawno nic na drutach nie robiłam bo nie ma czasu na to ,bo zawsze sprzątanie ,bieganie za Niki więc nie ma kiedy ,a jak jest wolny moment to wole poćwiczyć bo jak chce stracić zbędne kg,to musze.E dam rade ,trzeba czasem pocierpieć ażeby coś osiągnąć.Super ,że Cię cieszą przygotowania swiąteczne:tak:ja też kofam swięta.W tym roku uda mi się nawet na pasterke wybrać:-)Tego mi w ostatnie i przedostatnie święta brakowało,teraz będe u moich rodziców na Wigilli a odnich 5minut do Kościułka i m oraz mama będą wiec Niki będzie mieć opieke.Już się nie moge doczekać oby było biało to jeszcze lepiej:tak:

Matysia-kochana ale Ci zazdroszcze-też tak chce:tak:baw się dobrze :-)Szalej kochana na maxa,nie ma nic lepszego niż czas dla samej siebie na swoje przyjemności:tak:ale ze mnie samolub,jednak męczące czasem jest jak człowiek dba o innych a o Ciebie nie ma kto zadbać(mam tu na myśli siebie)Pocykaj kilka fajnych fotek.No i tak się dopatruje i niewidze żadnego posta od Filipka;-):-)widziałam fotke na Nk czadowa:tak:kochany urwisek.

Kasica-mnie też babcia uczyła zazwyczaj na feriach zimowych,oj to były cudowne czasy.Niestety teraz już ponad 8lat nie można jej odwiedzić ,szkoda że jej zabrakło,ech.Rany ale ja dziś smęce.Jednak byłam zbyt mała ażeby cokolwiek zapamiętać z tej nauki,i uczyła mnie ponad 2 lata temu teściowa mojego wujka.To była świetna zabawa :tak:wtedy był czas na takie przyjemności.Z tym napisem świetny pomysł .

Nic uciekam spróbować pospać,moze Niki nie da popalić,dobrej spokojnej nocy:-)
 
Witam
U nas choroby ciąg dalszy wyobraźcie sobie że we wtorek Kamil dostał wysypke pierwsze co pomyślałam że to trzydniówka ale Pani doktor kazała przyjść to sprawdzić okazało się że Kamil ma już zmiany osłuchowe od płuc a wysypka to uczulenie na Augmentin i tak od wtorku Kamilek ma zastrzyki do poniedziałku i w poniedziałek na kontrole. Nadal dośc dziwnie się zachowuje bo wkłada ręce do buzi i prowokuje wymioty nie wiem dlaczego doktorka tez mówi że gardło jest ok dopiero po chorobie mogę iść do laryngologa żeby zobaczył głębiej czy tam coś nie ma .
Mmatysia ale Ci zazdroszcze dobrze Ci wyszalej się!!!!:)
Kasica bardzo ładnie wyglądasz w tej fryzurce
Tsarina przykro mi z powodu anginy może to od basenu
Emenemsik jak samopoczucie?
 
Kasiu, Wszystkiego najlepszego w dniu imienin!
d38214bb000564e74c4a8b33
 
Jestem mężem Marty.
Bardzo dziękuję wam - Marta jest w szpitalu!!!




Nie wiem która z was to „ta“, ale rozumiem że się domyśli.
Nie znasz mojej żony więc daruj sobie oceny jej osoby! Próbowałem znaleźć co ona ci napisała, ale nie wiem gdzie to jest. Wiem jedno, znam swoją żonę na pewno lepiej niż Ty (s..o), i wiem że ostatnia rzecz jaką można o niej powiedzieć to że jest zakłamana i fauszywa!!!
Nie wiem co ci takiego powiedziała, ale rozumiem żę ci się to nie spodobało. No cóż może właśnie dlatego że moja żona często mówi prawdę, nawet jeśli jest ona nieprzyjemna!!
Wiem za to że jest za grzeczna w stosunku do ludzi. Zawsze jej się wydaje że ludzie są lepsi niż są w rzeczywistości. Żałuję że jest taka grzecza, powinna już dawno napisać ci kilka mocniejszych słów.
Podejżewam że miło było jeździć po kimś kto jest za grzeczny, spróbuj może ze mną!
Jesteś zawistną, zakłamaną, niewyżytą, zapatrzoną w siebie jędzą – miło? Miło jak ktoś o tobie tak pisze, zamiast dyskutować??
W rozmowie używaj argumentów dotyczących dyskusji, problemu, poruszanej kwestii, a nie argumentów charakterologicznych rozmówcy – bo wiesz co – to świadczy tylko o twojej słabości i braku racjonalnych argumentów!!
No wiesz, jak ktoś wie że nie ma racji i przegrywa, wtedy zazwyczaj rzuca mięsem i atakuje osobę a nie problem.

Żenada to co się tu dzieje.
Naprawdę nikt nad tym forum nie panuje?, nie ma moderatorów, administratorów??!! Naprawdę można wypisywać o ludziach co się chce bez żadnych konsekwencji??
 
M&Ms Czemu w szpialtu co jej? Mam nadzieje ze nic powaznego...
madzia Ja szczerze mówiac jeste w szoku... że dzieciaczki mogą tak chorować:-( dla mnie to poprostu nie do pomyslenia:/ Niech mu ta choroba szybko przejdzie
MamaNiki jakos sie trzymam teraz mi @ przyszła i mi sie cukierki marza ale jakos dam radę, co do fitnesu zrobiłas mi straszna ochote ale mi całkowicie nie po drodze ale za to po nowym roku zakupie sobie air walkera:-) moze pomoze mi spalić zbedny tłuszczyk:-) a w domu ciwczysz?
florencja oby Ania sie wychorowała szybciutko i zeby choroba na Krzysia nie przeszła:/. A Ania grype żołądkową złapała?
kasica a mozesz wstawic zdjęcie z tym wyszytym napisem? bardzo chciałabym zobaczyc jak to wyszło:-)
 
Co jest Marcie??????Mam nadzieje tak jak Umi że to nic poważnego...

Umi na tym zdjęciu jest już napis tylko fotka jest nie wyraźna bo telefonem robiona

Zobacz załącznik 303452

Madzia zdrówka dla Kamila

Kasiu dziękuje za pamięć i życzenia.
Tobie również wszystkiego co najlepsze
images.jpg

Do M M&m's uważam, że to czego szukasz może być na forum zamkniętym, bo ja tutaj nie zauważyłam jakieś zaciętej dyskusji. A moderatorów tego forum masz na dole strony "Informacje o tym forum"
 
reklama
Kasica o wybacz ja to zdjecie otwierałam w domu a tam ten laptop jest na wyczerpaniu i wyświetla jak chce:/ tu nawet kolory widze jasniejsze eh Slicznie to wyszło. kreacja na swieta?
O to jeśli obchodzisz imieninki to wszystkiego najlepszego dużo szczęścia i spełnienia marzeń:-)

A tak sie w trace to gdzie sie człowiek nie ruszy to burze na zamkniętych... nie wiem co sie ostatnio dziej:(
 
Do góry