reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Nastolatków - pogaduchy

Madlen u nas wczoraj byla wiosna 15 c a dzis zimno I deszczowo.
starszy ma kare na komputer:baffled::baffled::baffled:
Oby do 22:00 a Potem juz z gorki :-D
 
reklama
uuu Beata ,a co mlody przeskorobal,ze jest kara na kompa ?

mi moje dzisiaj podniosly cisnienie..zaczelo sie od cory a potem dolaczyl jeszcze syn..i znowu jestem tym zlym rodzicem ...:baffled:
ja chce,zeby moje dzieci spowrotem byly maleeeee..........:-p
 
Ja mam w tym tygodniu spokój, córa chora leży w łóżku, więc wyjątkowo spokojna jest ;-) Jedynie czasem trzeba ją pogonić do leżenia, bo się zaczyna kręcić po domu.


Dziewczyny z okazji dzisiejszego święta życzę Wam szczęścia, spełnienia marzeń, zdrówka, miłości i uśmiechu co dnia :-)
 
wampi dzieki ;)
no tak babki,mamy dzisiaj swoje swieto...:-D
Duzo zdrowia,sily i cierpliwosci wam zycze
oraz samych radosci i usmiechu kazdego dnia..
:-)
 
witajcie po przerwie..
nie wyrabiam się z tą moją 5!!

Mój uwielbia czytać książki.... dostał na 13 urodziny cały komplet Wiedzmina 7tomów... w tydzien to przeczytał:szok: teraz czyta drugi raz:-) na Wielkanoc dostanie 5 cześc ACHAI..
pojawił się znów problem z jego seksualnoscią( że tak powiem, domyślacie się o co chodzi?).... 5kwietnia idziemy do psychologa
 
reklama
sempe to szybko się uwinal z czytaniem
widocznie zainteresowały go :-)
moj musi czytać książki w j. Angielskim - troszkę wolniej idzie mu czytanie po ang niż po polsku - ale daje radę :-)
teraz do 15.04 maja ferie - więc w domu mam głośno .

Wesolych Świat
 
Do góry