reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

a ja znowu nie ćwiczyłam...buuuu od soboty do dzisiaj byłam u rodziców...i tam za bardzo warunków nie miałam....no ale od jutra znowu zaczynam...hhhmmm trzecie podejście bo ja znowu od początku lece...heheh no ale jak to mówią "do trzech razy sztuka" i oby się udało...trzymajcie kciuki ::)
 
reklama
Oj ja też muszę zacząć od początku bo miałam chyba tydzień przerwy..a doszłam do 15 dnia
:laugh:
No to daję kopniaka dla Hogaty i Wronki ;D
 
no i ja wkońcu musze się ponownie zmobilizowac i zacząć ćwiczyć ::) bo juz za długo miałam tę przerwe od ostatniego ćwiczenia
Pozdrawiam i życze wytrwałości !!!
 
Ćwiczę znowu od wczoraj....mam nadzieję że nie zabraknie mi entuzjazmu...zaczęłam 6 weidera od początku....muszę wytrwać do końca :laugh:
A jutro wybieram się dodatkowo na basen...
Biorę sie porządnie za siebie!

Hogatko Ty nadal stosujesz prostą dietę i co są rezultaty?
 
madzikk to daje ci kopniaczka na dobry początek ;) a co do prostej diety : to tak stosuję, chociaz to własciwie nie dieta a wprowadzenie poprawnych nawyków żywieniowych. W 90% sie stosuję do tego. Nie jem po 18, unikam słodyczy i nie robie dokładek. Co do tych posiłków 4 dziennie to róznie bywa. Jem 2 sniadania w pracy (kanapka, owoc , jogurt) no i jak wróce tak około 16 to wrzucam coos na ruszt. Niestety obiady jem tylko w łikendy bo gotuje je przewaznie po pracy . Przy Kalinie nie ma jak zjesc a Łukasz je około 19 - czyli po 18. Z tymi obiadami to wiem ze nie zdrowo ale ... nie chce napychac sie na noc. I tyle. W poniedziałek chyba tez zaczne 6 weidera od pocatku. Ten tydzień odpoczywam. Pozdrawiam.
 
Madzikk ja tez ćwiczę od wczoraj 6 Weidera...i też od początku...hhhmmm może razem będzie nam łatwiej .... ::) qrka muszę w koncu schydnąć bo nie mam w czym chdzić, w szfie 15 par spodni ...a ja łaże tylko w jednych, ktore kupiłam juz będąc w ciąży, bo w inne nie wchodzę a na nowe szkoda mi kasy, tym bardziej ,że muszę być taka jak przed ciążą :mad: MUSZĘ MUSZĘ MUSZĘ!!!!!!

No co prawda dzisiaj sobie teroszkę poprawiłam humor bo wyczaiłam przecenę dżinsów...heheh kupiłam sobie dwie pary ...jedne za 19,90, a drugie za 29,90....takich pieniedzy przynajmniej nie jest szkoda...nie są to oczywiscie firmówki....ale wygladają całkiem całkiem...przynajmnie coś innego na mojej szanownej wielkiej D**IE :p
 
Dziewczyny życze wam wytrwałości, musze i ja wkońcu się zmobilizować i zacząć się odchudzac i ćwiczyć bo wyglądam paskudnie a w tym roku mam zaproszenia na 5 wesel a najbliższe już w kwietniu, a niechcę żeby mnie znajomi obgadywali że jestem taka gruba po dziecku, chcę je wręcz przeciwnie zaskoczyć swoim wyglądem ::)

Pozdrawiam i duże kopniaki dla wszystkich potrzebujących !!!
 
hello! Dziekuję za kopniaczki. Dla was tez coś mam .... mega kopa ;)

Wronka Brawo, brawo, ..... a co nowych spodni to ja tez musze wreszcie cos kupić, tylko czasu nie mam.

I pochwalę się , mogę ?

To ja z Kalinką..dzisiaj...;)   ............... w tle po lewej fura prania do prasowania ;)
 
reklama
witajcie dziewczyny po dosc dlugiej przerwie u mnie diety dalej nie ma a waga stoi jestem dalej taka gruba,ze szok.. ale jak patrze to Wy jestescie super laski pozazdroscic - buzki pozdrawiam

www.martynka1.smyki.pl
 
Do góry